FUAR HABERLERİ

ENDÜSTRİYEL REKLAM VE BASKI SEKTÖRÜ, FUARLA YENİDEN HAREKETLENECEK

ENDÜSTRİYEL REKLAM VE BASKI SEKTÖRÜ, FUARLA YENİDEN HAREKETLENECEK

Makine, malzeme, ekipman ve teknolojilerinin önemli bir kısmını yurt dışından ithal eden endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörü, satışlarını artırmak, yeni işbirlikleri kurmak ve yüksek ölçekli ticaret anlaşmaları yapmak için Eylül ayındaki fuarı fırsat olarak görüyor. Tarsus Turkey tarafından “Alanında Avrasya’nın en büyüğü” ünvanıyla bu yıl 21.’si düzenlenecek olan SIGN İstanbul, milyarlarca dolarlık büyüklüğe sahip dijital baskı ve endüstriyel reklam pazarına, Türkiye’nin yanı sıra özellikle Ortadoğu, Balkanlar, Orta Asya, Kuzey Afrika gibi yakın coğrafyalarda açacağı yeni işbirliği kanallarıyla, sektörüne can suyu olacak.

AMBALAJ SEKTÖRÜ  23 - 26 EKİM’DE BULUŞUYOR

AMBALAJ SEKTÖRÜ 23 - 26 EKİM’DE BULUŞUYOR

Avrasya’nın en büyük ambalaj endüstrisi etkinliği olan Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, bu yıl 23-26 Ekim tarihleri arasında Tüyap İstanbul’da yirmi beşinci kez, ambalaj sektörünün önemli firmalarını sektör profesyonelleri ile tek çatı altında buluşturmaya hazırlanıyor.

FESPA 2020 İÇİN  HAZIRLIKLAR BAŞLADI

FESPA 2020 İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Almanya Münih’te düzenlenen FESPA Global Print Expo 2019, dört günde 137 farklı ülkeden toplam 20 bin 780 ziyaretçisiyle lider uluslararası baskı fuarı olduğunu bir kez daha kanıtladı… FESPA Global Print Expo 2020 ise 24-27 Mart 2020 tarihlerinde İspanya’nın Madrid kentinde, IFEMA - Feria de Madrid’te gerçekleşecek. Aynı zamanda beraberinde European Sign Expo 2020 ile FESPA’nın sadece spor giyim endüstrisi özelinde planladığı Sportswear Pro 2020 de yer alacak.

ENDÜSTRİYEL REKLAMCILAR EYLÜL AYINDA İSTANBUL’DA  BİR ARAYA GELİYOR

ENDÜSTRİYEL REKLAMCILAR EYLÜL AYINDA İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELİYOR

Endüstriyel reklam dünyası, Eylül ayında gerçekleşecek olan 21. Uluslararası SIGN İstanbul fuarında buluşuyor. Türkiye’nin lider firmaları ile bu alandaki küresel markaların en yeni tasarımlarını ve inovatif uygulamalarını bir arada sergileyeceği fuar, başta KOBİ’ler olmak üzere bankalardan sağlık kuruluşlarına, turizm tesislerinden perakende mağazalara, akaryakıt istasyonlarından otomobil bayilerine kadar tüm sektörlerin endüstriyel reklam ihtiyaçlarına yönelik çözümlere ev sahipliği yapacak.

PROMOSYON SHOW İSTANBUL  3. DEFA KAPILARINI 25 EYLÜL’DE AÇIYOR

PROMOSYON SHOW İSTANBUL 3. DEFA KAPILARINI 25 EYLÜL’DE AÇIYOR

Kurumsal tanıtım ve pazarlama ürünleri alanında Türkiye’nin markalaşmış fuarına dönüşen Promosyon Show İstanbul, 25-28 Eylül 2019 tarihlerinde Pullman Convention Center’da üçüncü kez ziyaretçilerini ve katılımcılarını ağırlayacak.

PROMOSYON SEKTÖRÜ  PROMEXPO İLE HAYAT BULUYOR

PROMOSYON SEKTÖRÜ PROMEXPO İLE HAYAT BULUYOR

Promosyon sektörünün uluslararası nitelikteki tek buluşma platformu Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı PROMEXPO, 09 – 12 Ekim 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de 32. kez kapılarını açıyor.

2018’İN EN İYİ 20  İÇ MEKAN BASKI UYGULAMASI

2018’İN EN İYİ 20 İÇ MEKAN BASKI UYGULAMASI

FESPA.com, dünyanın dört bir yanından daha yenilikçi ve ilginç iç mekan baskı uygulamalarından bazılarını seçerek, son yılın en iyi işlerine bakıyor.

FESPA AWARDS  2020 PROGRAMI  AÇIKLANDI

FESPA AWARDS 2020 PROGRAMI AÇIKLANDI

Geçtiğimiz Mayıs’ta dağıtılan 2019 ödülleri için 50 ülkeden 173 başvuru olmuştu.

Şimdiden %80 doluluğa ulaştı… FESPA EURASIA’YA KOSGEB DESTEĞİYLE   AVANTAJLI KATILIM FIRSATI

Şimdiden %80 doluluğa ulaştı… FESPA EURASIA’YA KOSGEB DESTEĞİYLE AVANTAJLI KATILIM FIRSATI

Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia, 5-8 Aralık 2019’da İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) 3 ayrı salonda baskı ve endüstriyel reklam dünyasını bir araya getirecek. Şimdiden yüzde 80 doluluğa ulaşan FESPA Eurasia için katılımcılar KOSGEB’in m2’de 250 TL’lik desteğiyle birlikte özel fiyatlardan yararlanabiliyor…

FESPA EURASIA’NIN ANA SPONSORU  MIMAKI OLDU

FESPA EURASIA’NIN ANA SPONSORU MIMAKI OLDU

Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia’nın bu yılki ana sponsoru sektörün en yenilikçi oyuncularından Mimaki Eurasia oldu. FESPA Eurasia, tüm sponsor ve katılımcılarla birlikte 5-8 Aralık 2O19’da İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) baskı ve endüstriyel reklam dünyasını bir araya getirecek.

FESPA ÖDÜLLERİ’NİN KAZANANLARI BELLİ OLDU

FESPA ÖDÜLLERİ’NİN KAZANANLARI BELLİ OLDU

Bu yılki FESPA Ödülleri’nin kazananları, FESPA’nın 15 Mayıs Çarşamba günü Almanya’nın Münih kentindeki Löwenbräukeller’de FESPA Global Print Expo 2O19 Fuarı kapsamında düzenlenen FESPA’nın yıllık Gala Yemeği’nde açıklandı.

FESPA Eurasia 2O19’da yüzde 3O büyüyor

FESPA Eurasia 2O19’da yüzde 3O büyüyor

FESPA EURASIA SEKTÖRE 1.5 MİLYAR DOLARLIK HAREKET KATACAK Avrasya Bölgesi’nin lider fuarı FESPA Eurasia, 7. kez baskı ve endüstriyel reklam dünyasını bir araya getirecek. FESPA Eurasia 2O19, 7.5 milyar dolar büyüklüğündeki sektöre 4 günde 1.5 milyar dolarlık hacim katmayı hedefliyor. Avrasya Bölgesi’nden alıcıları Türkiye’ye davet eden FESPA Eurasia ayrıca yerli şirketlerin ihracata yönelmesi için özel bir komite de kurdu

2O23’DE 29 MİLYAR DOLARA ULAŞACAK DÜNYA DİJİTAL BASKI PAZARI, İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

2O23’DE 29 MİLYAR DOLARA ULAŞACAK DÜNYA DİJİTAL BASKI PAZARI, İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

2O17 yılında 22 milyar doları aşan dijital baskı pazarının, yenilenen Küresel Tahmin Pazar Araştırmasına göre 2O23 yılında 29 milyar doları bulması bekleniyor. Üretimin hemen her noktasında sıklıkla yararlanılan dijital baskı teknolojilerine dair tüm yenilikler, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği 21. Uluslararası SIGN İstanbul fuarında görücüye çıkacak. Tarsus Turkey tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek organizasyonda çok daha kaliteli, hızlı, pratik ve ekonomik baskı yapabilen dijital teknolojiler bir arada sergilenecek.

FESPA GLOBAL PRINT EXPO 2O19 MESSE MÜNİH’TE GERÇEKLEŞTİ

FESPA GLOBAL PRINT EXPO 2O19 MESSE MÜNİH’TE GERÇEKLEŞTİ

Avrupa’nın en geniş kapsamlı baskı ve endüstriyel reklam fuarı FESPA Global Print Expo 2O19, 14-17 Mayıs tarihleri arasında Messe, Münih’te gerçekleşti.

SEKTÖREL TİCARETİN KALBİ BU YIL DA SIGN İSTANBUL’DA ATACAK

SEKTÖREL TİCARETİN KALBİ BU YIL DA SIGN İSTANBUL’DA ATACAK

Tarsus Turkey tarafından bu yıl 21.’si düzenlenecek olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 19-22 Eylül tarihlerinde kapılarını açıyor. Ticaret Bakanlığı’nın da desteklediği, alanında Avrasya’nın en büyük sektör buluşmasına, çoğunluğu doğrudan alıcı pozisyonundaki 22 bin 5OO profesyonelin ziyareti bekleniyor. Tarsus Turkey’in katılımcı – satın almacı buluşmalarına getirdiği ezber bozan yeniliği Hosted Buyer programı, SIGN İstanbul 2O19 için farklı bir konsept ile hayata geçirilecek. Uygulama ile dijital baskı ve endüstriyel reklam sektörünün Anadolu genelindeki büyük alıcıları özel olarak İstanbul’a davet edilerek, doğrudan firmaların kendi standlarında katılımcılarla buluşması sağlanacak.

FESPA EURASIA YÜZDE 3O BÜYÜYOR

FESPA EURASIA YÜZDE 3O BÜYÜYOR

Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia, bu yıl üç ayrı salonda gerçekleşecek. Fuar alanını yüzde 3O büyüten FESPA Eurasia, 5-8 Aralık 2O19’da İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) baskı ve endüstriyel reklam dünyasını bir araya getirecek. Geniş format dijital baskı, serigrafi baskı, tekstil baskı, konfeksiyon süsleme, endüstriyel reklam teknolojileri, sarf malzemeleri ve yazılımları gibi birçok alanda bu yıl da sektörün gelişimine katkı sağlayacak.