SEKTÖRDEN HABERLER

FELİS’E GÖRE  AÇIKHAVANIN EN İYİLERİ...

FELİS’E GÖRE AÇIKHAVANIN EN İYİLERİ...

Felis Ödülleri 2019 Açıkhava Bölümü'nün en başarılı işleri karşınızda…

KONICA MINOLTA,  YÜKSEK HACİMLİ TONER BASKI PAZARINA GİRDİ

KONICA MINOLTA, YÜKSEK HACİMLİ TONER BASKI PAZARINA GİRDİ

Endüstriyel ve ticari baskı çözümlerinde lider olan Konica Minolta, yüksek hacimli toner baskı segmentine giriş yaptığı yeni AccurioPress C14000 serisinin küresel lansmanını Dallas, Texas'taki PRINTING United kanalıyla dünya çapında canlı olarak duyurdu

EPSON TANKLI YAZICI SATIŞI 40 MİLYONU GEÇTİ

EPSON TANKLI YAZICI SATIŞI 40 MİLYONU GEÇTİ

Epson’un dünya çapındaki yüksek kapasiteli mürekkep tanklı yazıcı satışları 40 milyona ulaştı.

CANON UVGEL 460 MÜREKKEBİNE DÜNYA OTORİTESİNDEN ONAY

CANON UVGEL 460 MÜREKKEBİNE DÜNYA OTORİTESİNDEN ONAY

Canon UVgel 460 mürekkebi, dünya çapında lider güvenlik ve sertifikasyon şirketi olan UL Environment tarafından verilen “UL GREENGUARD Gold” sertifikası almaya hak kazandı. Bu akreditasyon ile UVgel 460 mürekkebinin okul, hastane gibi yerlerin iç alanlarında kullanımının güvenli olduğu kanıtlanmış oldu.

AKPAR MAKİNE SEKTÖRDE 25.YILINI KUTLUYOR

AKPAR MAKİNE SEKTÖRDE 25.YILINI KUTLUYOR

Sektörde 25’inci yılını kutlayan Akpar Makine, reklam sektörüne BESTLAM markasıyla çeşitli ürünlerin imalatını yapmaya devam ediyor.

ROLAND İLE TÜM DUYULARA HİTAP EDEN BASKI KALİTESİ

ROLAND İLE TÜM DUYULARA HİTAP EDEN BASKI KALİTESİ

Şirket, yirmi yılı aşkın süredir Roland ekipmanlarını kullanıyor.

İÇ MİMARLIK İÇİN ROLAND ÜRÜNLERİ

İÇ MİMARLIK İÇİN ROLAND ÜRÜNLERİ

Amacınız müşterilerinizin bireysel yaşam tarzlarını yansıtan ve bütçelerini ve zaman çizelgelerini karşılayan ilham verici iç mekanlar sunmaksa, Roland DG’nin dijital geniş formatlı baskı teknolojileri tüm beklentileri aşmak için çarpıcı sonuçlar oluşturmanıza yardımcı olabilir.

LİDYA GRUP  FESPA EURASIA 2019’DA  GÖVDE GÖSTERİSİ YAPIYOR

LİDYA GRUP FESPA EURASIA 2019’DA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPIYOR

Lidya Grup, İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de 5- 8 Aralık tarihleri arasında düzenlenen FESPA Eurasia 2019’da, milyon dolarlık dijital baskı makineleri ile gövde gösterisi yapıyor. Teknolojisiyle dijital baskı sektörünün dünya devleri arasında yer alan Xerox, Epson ve EFI markalarının Türkiye distribütörü olan Lidya Grup, fuarda kendi markası olan “SUTEC Dijital Baskı Makineleri”nin lansmanını yapıyor.

BTC TEKSTİLDE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM İÇİN DÜĞMEYE BASTI

BTC TEKSTİLDE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM İÇİN DÜĞMEYE BASTI

BTC Bilgi Teknolojileri tarafından organize edilen, sürdürülebilir ve temiz bir tekstil üretim yöntemini masaya yatıran 1. Water Intelligence-Susuz Tekstile Doğru Konferansı zengin içeriği ile büyük bir ilgi gördü.

PİGMENT REKLAM  UV VE EKO SOLVENT BASKI GÜCÜNÜ  FESPA EURASIA 2019’DA GÖSTERECEK

PİGMENT REKLAM UV VE EKO SOLVENT BASKI GÜCÜNÜ FESPA EURASIA 2019’DA GÖSTERECEK

UV ve eko solvent çözümleri ile FESPA Eurasia 2019 fuarına katılacak olan Pigment Reklam, yatırım ve üretim maliyeti açısından oldukça avantajlı çözümleriyle ziyaretçileri standında ağırlayacak.

5. ARED ÖDÜLLERİ’19  FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU

5. ARED ÖDÜLLERİ’19 FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU

ARED Ödülleri’ne yapılan başvuruların, jüri üyelerine yarışmacı bilgilerinin gizli tutularak iletildiği ön eleme süreci, ARED’e bildirdiği bireysel ve objektif puanlamalarıyla son şeklini aldı.

ARED 2019 YILI İL TOPLANTILARININ SONUNCUSU MALATYA’DA YAPILDI

ARED 2019 YILI İL TOPLANTILARININ SONUNCUSU MALATYA’DA YAPILDI

ARED Malatya İl Toplantısı ve Sektörel Eğitim Semineri, İl Temsilcisi Burhan Vural (Bes Reklam), Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Beyler ve İstanbul Avrupa Yakası İl Temsilcisi Muharrem Yıldırım’ın organizasyonu ile 10 Ekim 2019’da Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nda 11:30 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşti. Toplantının açılışını toplantının moderatörü ve aynı zamanda ARED Yönetim Kurulu Üyesi olan Şaban Beyler yaptı.

MIMAKI İLE AMBALAJ BASKISINDA  ‘DİJİTAL’ OLANAKLARA BÜYÜK İLGİ

MIMAKI İLE AMBALAJ BASKISINDA ‘DİJİTAL’ OLANAKLARA BÜYÜK İLGİ

Mimaki Eurasia katıldığı Avrasya Ambalaj İstanbul 2019 fuarında, onlarca farklı sert ve esnek yüzeyin yanı sıra direkt ürün üzerine baskı yapabilen dijital baskı çözümlerini ve kesim plotterlarını ambalaj endüstrisine sundu.

tesa BANT TÜRKİYE’DE 25. YILINI KUTLUYOR ZİRVEDEKİ YERİNİ GÜÇLENDİRİYOR…

tesa BANT TÜRKİYE’DE 25. YILINI KUTLUYOR ZİRVEDEKİ YERİNİ GÜÇLENDİRİYOR…

Kendinden yapışkanlı ürün ve çözümlerde dünya lideri marka tesa Bant, ülkemizdeki 25. yılını kutluyor. Türkiye’yi, Doğu Avrupa Bölgesi içerisinde önemli büyüme noktalarından biri olarak seçen güçlü kuruluş, ülkemizdeki operasyonlarının yanı sıra Türk Cumhuriyetlerine ihracatı da Türkiye üzerinden yürütüyor.

PROMOSYON SHOW İSTANBUL 2020’DE DÖRDÜNCÜ DEFA  DÜZENLENECEK

PROMOSYON SHOW İSTANBUL 2020’DE DÖRDÜNCÜ DEFA DÜZENLENECEK

16 – 19 Eylül 2020’de dördüncü kez gerçekleştirilecek olan PROMOSYON SHOW İSTANBUL, sezona oldukça hızlı bir başlangıç yaparak katılımcılarının çoğuyla yeni fuar için anlaşma sağladı.

PRODIGITAL DENİZLİ PIKTECH FUARI’NDAYDI

PRODIGITAL DENİZLİ PIKTECH FUARI’NDAYDI

Termin Fuarcılık tarafından 17-19 Ekim 2019 tarihlerinde Denizli’de düzenlenen Piktech “Ege Pamuk İplik Kumaş ve Teknolojileri İhtisas Fuarı”na katıldı.