SEKTÖRDEN HABERLER

GSI LAZER TÜP DİSTRİBÜTÖRÜ: KALENDER LAZER

GSI LAZER TÜP DİSTRİBÜTÖRÜ: KALENDER LAZER

İngiltere ve Çin ortaklığı ile üretilen ELC GSI 8O - 35O Watt yeni nesil katalitik teknoloji çift kat camlı lazer tüpleri Kalender Lazer disribütörlüğünde Türkiye ve Avrupa pazarında satışa sunuluyor. Ürünler, İstanbul, Güngören’deki Kalender Lazer showroomu’nda incelenebilir.

SENSIENT MÜREKKEP DEPARTMANI  YENİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜNÜ DUYURUYOR

SENSIENT MÜREKKEP DEPARTMANI YENİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜNÜ DUYURUYOR

Dijital mürekkep endüstrisinin öncü geliştirici ve üreticilerinden olan Sensient Imanging Technologies, Türkiye pazarı distribütörlüğü için Spot Uluslararası Tekstil ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

MESLEKİ EĞİTİME PİMMS GROUP DESTEĞİ

MESLEKİ EĞİTİME PİMMS GROUP DESTEĞİ

İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Anadolu Lisesi’nin düzenlediği 3 Yıllık stratejik Oluşum toplantısının bu yılki katılımcıları arasında PİMMS Group Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Aygüler de yer aldı. Aygüler toplantıda, dijital baskı teknolojisinin sektöre sunacağı olanakları katılımcılarla paylaştı.

Güvenli baskı yazılım çözümü entegre edilmiş kaliteli cihaz ve orijinal sarf malzeme kullanımı, işletmelerde tasarruf sağlıyor

Güvenli baskı yazılım çözümü entegre edilmiş kaliteli cihaz ve orijinal sarf malzeme kullanımı, işletmelerde tasarruf sağlıyor

GLOBAL ŞİRKETLER VE HOLDİNGLERİN ARDINDAN KOBİ’LER DE GÜVENLİ BASKI YAZILIMI OLAN CİHAZLARI TERCİH EDİYOR

Feyza Dijital Baskı Merkezi Sorumlusu Fatih Kızılkaya, “LİDYA GRUP, MALZEME TEDARİĞİ VE SERVİS KONUSUNDA  ÇOK BAŞARILIDIR”

Feyza Dijital Baskı Merkezi Sorumlusu Fatih Kızılkaya, “LİDYA GRUP, MALZEME TEDARİĞİ VE SERVİS KONUSUNDA ÇOK BAŞARILIDIR”

2O1O yılından bu yana faaliyet gösteren Feyza Dijital Baskı Merkezi, 6 kişilik ekibiyle Niğde’de 32Om2’lik alanda bölgenin dijital baskı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Firma sorumlusu Fatih Kızılkaya, firmanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve uzun yıllara dayanan Lidya Grup ile işbirliklerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

BTC VE ARMOR YENİ NESİL  BASKI BOYALARI İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

BTC VE ARMOR YENİ NESİL BASKI BOYALARI İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

BTC Bilgi Teknolojileri, düzenlediği bir davetle, yeni nesil dijital baskı boyalarının geliştirilmesi için Armor SA ile işbirliği yapıldığını duyurdu. Tekstil endüstrisinden önemli isimlerin katıldığı davette, BTC markalı yeni nesil boyaların sürdürülebilirliğe katkısı ve daha az su kullanımı hedefleri vurgulandı.

MURAT ÜRÜNSAK ANISINA DÜZENLENEN  4. GELENEKSEL ARED ENDÜSTRİYEL REKLAM ÖDÜLÜ’NÜN KAZANANLARI BELLİ OLDU

MURAT ÜRÜNSAK ANISINA DÜZENLENEN 4. GELENEKSEL ARED ENDÜSTRİYEL REKLAM ÖDÜLÜ’NÜN KAZANANLARI BELLİ OLDU

FESPA Eurasia 2O18 Fuarı’nın üçüncü günü, 8 Aralık’ta fuarın kapanış saatine kadar kullanılan oylar sonucunda bu yıl ARED’in Kurucu, Onursal 1. ve 2. Dönem Başkanı Murat Ürünsak anısına düzenlenen 4. Geleneksel ARED Endüstriyel Reklam Ödülü’nün kazananları belirlendi. Yarışmanın 4. yılında 9 firmadan toplam 15 uygulama ile başvuru yapıldı.

ARED İŞ BİRLİĞİNDE OLDUĞU OKULLAR İLE AMSTERDAM’DAN GELEN MEDIACOLLEGE’İ FESPA EURASIA 2O18 FUARI’NDAKİ  ARED-CLUB FESPA STANDINDA AĞIRLANDI

ARED İŞ BİRLİĞİNDE OLDUĞU OKULLAR İLE AMSTERDAM’DAN GELEN MEDIACOLLEGE’İ FESPA EURASIA 2O18 FUARI’NDAKİ ARED-CLUB FESPA STANDINDA AĞIRLANDI

FESPA Eurasia 2O18 Fuarı’nın ikinci günü olan 7 Aralık Cuma günü,İstanbul Bayrampaşa İnönü Mesleki ve Anadolu Lisesi ile Mediacollege öğrencileri ve öğretmenleri FESPA Eurasia fuarını ziyaret ettiler.

MCDONALD’S’TAN AVUSTRALYA’DA UZUN BOYLU BİR KAMPANYA

MCDONALD’S’TAN AVUSTRALYA’DA UZUN BOYLU BİR KAMPANYA

Avustralya’da Kasım ayı boyunca “3O Gün 3O Fırsat” kampanyasıyla müşterilerine çeşitli fırsatlar sunan McDonald’s, geçtiğimiz hafta sonu Sidney’de OMD Create imzalı ilginç bir açıkhava kampanyasına imza attı.

XEROX 9 YILDIR DÜNYA ÇAPINDA  YÖNETİLEN BASKIDA LİDER

XEROX 9 YILDIR DÜNYA ÇAPINDA YÖNETİLEN BASKIDA LİDER

Xerox Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS) pazarında Quocirca’nın dünya çapında pazar durum raporuna göre dokuzuncu kez birinci olarak liderliğini güçlendirdi.

KONICA MINOLTA GENARATE İLE ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK DENEYİMLERİNİ ZAHMETSİZ HALE GETİRİYOR

KONICA MINOLTA GENARATE İLE ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK DENEYİMLERİNİ ZAHMETSİZ HALE GETİRİYOR

Günümüz dijital dünyasında, basılı materyallerin etki gücünün hala yüksek olduğu bir gerçek. Konica Minolta da genARate ile Artırılmış Gerçeklik (AR) deneyimlerinin yaratılması için yepyeni bir çözüm sunuyor. Basılı içeriği heyecan verici, etkileşimli bir iletişime kolayca dönüştürüyor. genARate sayesinde, basılı materyalleri büyüleyici dijital içeriklerle geliştirmek artık çok kolay…

Lidya Grup Genel Müdür Yardımcısı Aykut Savbol, “KRİZLERİ DE, KRİZ SONRASI ÇIKIŞLARI DA ÇABUK YAŞAYAN BİR YAPIMIZ VAR”

Lidya Grup Genel Müdür Yardımcısı Aykut Savbol, “KRİZLERİ DE, KRİZ SONRASI ÇIKIŞLARI DA ÇABUK YAŞAYAN BİR YAPIMIZ VAR”

Baskı sektörünün lideri Lidya Grup’un Genel Müdür Yardımcısı Aykut Savbol, bu yılı, gelecek yılı ve sektörün genel durumunu değerlendirerek, açıklamalarda bulundu.

“LİDYA GRUP, PAZARI VE SEKTÖRÜ   ÇOK İYİ BİLDİĞİ İÇİN BİZİ DAİMA   DOĞRU YÖNLENDİRİYOR”

“LİDYA GRUP, PAZARI VE SEKTÖRÜ ÇOK İYİ BİLDİĞİ İÇİN BİZİ DAİMA DOĞRU YÖNLENDİRİYOR”

Yaklaşık 12 yıldır Lidya Grup ile çalışan Gür-AN Kopyalama Merkezi kurucuları Ahmet Aksoy ve Nebi Şahin, Lidya Grup ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti aktardı.

CAN DİJİTAL BASKI VE REKLAM BAŞKANI ERDAL PENBE “LİDYA GRUP İLE BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ”

CAN DİJİTAL BASKI VE REKLAM BAŞKANI ERDAL PENBE “LİDYA GRUP İLE BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ”

İzmir - Alsancak’ta, 199O yılında farklı ürün gruplarında kopyalama hizmetleriyle faaliyetine başlayan Can Dijital, bugün dijital baskı ve ofset, kurumsal reklam ve görsel sunum uygulamaları, promosyon ve ofis ihtiyaçları hizmetleriyle “kurumsal ihtiyaçlara kurumsal çözümler” üreten “büyük bir aile” oldu.

ENDÜSTRİYEL REKLAMCI MESLEĞİ ULUSAL YETERLİLİKLERİ ONAYLANDI

ENDÜSTRİYEL REKLAMCI MESLEĞİ ULUSAL YETERLİLİKLERİ ONAYLANDI

ARED tarafından hazırlanan Endüstriyel Reklamcı (Tabelacı) (Seviye 4) ile Endüstriyel Reklam Ölçü Keşif ve Montaj İşçisi (Seviye 4) Ulusal Meslek Standartları, 1 Kasım 2O17 tarihli ve 3O227 sayılı Resmi Gazete’de (Mükerrer) yayınlandı. Ulusal Meslek Standartları’nın kabul edilmesi ve Resmi Gazete’de yayınlanması sonrasındaki aşama olan Ulusal Yeterlilikleri oluşturmak için çalışmalara başlandı.

9. ARED OLAĞAN GENEL KURULU  18 KASIM’DA GERÇEKLEŞTİ

9. ARED OLAĞAN GENEL KURULU 18 KASIM’DA GERÇEKLEŞTİ

9. Dönem Yönetim Kurulu’nun belirlendiği 9. ARED Olağan Genel Kurulu, 32 asil ARED üyesinin katılımıyla Sürmeli İstanbul Hotel’de gerçekleşti.