ÜRÜN HABERLERİ

ZWCAD 2020 İLE GÜVENİLİR ÇİZİMLER, KENDİNDEN EMİN TASARIMLAR

ZWCAD 2020 İLE GÜVENİLİR ÇİZİMLER, KENDİNDEN EMİN TASARIMLAR

Heyecanla beklenen ZWCAD 2020 resmi olarak çıktı. Uzun hazırlık ve geliştirme sürecinin ardından çıkarılan ZWCAD 2020, ZWCAD kullanıcılarının değerli istek ve geri bildirimleriyle güçlenip kendini yeniliyor.

PLATINIUM UV SERİLERİ İLE  BASKIDA YETİŞMEYEN İŞ KALMAYACAK

PLATINIUM UV SERİLERİ İLE BASKIDA YETİŞMEYEN İŞ KALMAYACAK

CMYK Reklam tarafından piyasaya sunulan Platinium UV baskı serileri, kullanıcıya yüksek kalitede baskı sunarken, hızdan ödün vermiyor.

DAKİKADA 50 METREYE KADAR ETİKET BASKISI

DAKİKADA 50 METREYE KADAR ETİKET BASKISI

Epson’un yeni SurePress L-6534VW modeli dakikada 50 metreye kadar baskı hızlarına ulaşır, müşterileriniz için olağanüstü görüntü kalitesi ve renkten renge hassas kayıt (registrasyon) sağlar.

TECPRO YENİ MARKASI TCODE BARKOD OKUYUCULARI SATIŞA SUNDU

TECPRO YENİ MARKASI TCODE BARKOD OKUYUCULARI SATIŞA SUNDU

Sunduğu çözüm ve hizmetlerin her geçen gün geliştirilmesini ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğinin sağlanmasını ilke edinen Tecpro, kendi markası olan TCode Barkod Okuyucuları piyasaya sundu.

ORAFOL’UN PROSLIDE TEKNOLOJİLİ BASKI FOLYOSU İLE  EKSTRA HIZLI ARAÇ KAPLAMA

ORAFOL’UN PROSLIDE TEKNOLOJİLİ BASKI FOLYOSU İLE EKSTRA HIZLI ARAÇ KAPLAMA

ProSlide, yeniden konumlandırmayı her zamankinden daha kolay hale getiren yepyeni bir yapıştırıcı teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde daha hızlı ve kolay, yüksek performanslı kurulum sağlamak mümkün.

MIMAKI JFX2OO-2513 EX UV BASKI MAKİNESİ 2 BOYUTUN ÖTESİNE GEÇİYOR

MIMAKI JFX2OO-2513 EX UV BASKI MAKİNESİ 2 BOYUTUN ÖTESİNE GEÇİYOR

Mimaki 2 ve 3 boyutlu baskıyı buluşturan yeni bir modeli pazara sunmaya hazırlanıyor. Mayıs ayında pazara sunulacak olan yeni geniş format flatbed UV inkjet baskı makinesi JFX2OO-2513 EX, yüksek verimlilik, katma değerli üretim ve yaratıcı uygulamalar için kapı açıyor.

HP STITCH S SERİSİ İLE BÜYÜYEN TEKSTİL PAZARLARINI HEDEFLİYOR

HP STITCH S SERİSİ İLE BÜYÜYEN TEKSTİL PAZARLARINI HEDEFLİYOR

14-17 Mayıs tarihlerinde Münih, Almanya’da düzenlenecek olan FESPA Global Print Expo Fuarı’nda lansmanı yapılacak yeni HP Stitch süblimasyon baskı makinesi serisi ile HP, büyüyen tekstil pazarını hedefliyor.

ROLAND DG’DEN YENİ TRUEVIS VG2 SERİSİ BASKES CİHAZI

ROLAND DG’DEN YENİ TRUEVIS VG2 SERİSİ BASKES CİHAZI

Dünya çapında geniş formatlı inkjet yazıcıların ve bas/kes cihazlarının lider üreticisi Roland DG Corporation, ikinci nesil TrueVIS VG2 serisi 1625mm ve 1371mm (64”ve 54”) geniş formatlı eko-solvent inkjet bas/kes cihazını piyasaya sundu.

KARIBU İLE HASSAS, GÜVENİLİR VE VERİMLİ ROLL TO ROLL BASKI

KARIBU İLE HASSAS, GÜVENİLİR VE VERİMLİ ROLL TO ROLL BASKI

swissQprint ilk roll to roll baskı teknolojisi Karibu’yu FESPA 2O19’da lanse edecek. Büyük merak uyandıran Karibu’nun birçok yeniliklerle donatıldığı belirtilirken, önemli geliştirmelerin ipuçları gelmeye başladı; kolay rulo taşıma, hassas ve güçlü vakum sistemi, arkadan aydınlatmalı baskıları gerçek zamanlı görüntüleme, çevre ve insan sağlığı dostu mürekkepler.

HP’DEN ÇÖPÜ SANATA DÖNÜŞTÜREN  YENİ GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ SATEN KANVAS

HP’DEN ÇÖPÜ SANATA DÖNÜŞTÜREN YENİ GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ SATEN KANVAS

HP, daha sürdürülebilir bir şekilde üretilen, kullanılan ve geri kazanılan ürünleri tasarlayarak çevre üzerindeki etkiyi azaltma konusunda lider bir şirket. HP Geri Dönüştürülmüş Saten Kanvas da %1OO geri dönüştürülmüş su şişelerinden üretilmiş baskı yapılabilir bir kanvastır.

ESKO İLE SONLANDIRMA  HİÇ OLMADIĞI KADAR BASİT

ESKO İLE SONLANDIRMA HİÇ OLMADIĞI KADAR BASİT

Kongsberg CNC kesim makineleri tüm üretim ve sonlandırma işleri için uygundur: tabela üretimi, karton stant veya ürün teşhir stantları, numune üretimi ve düşük veya yüksek tirajlı oluklu mukavva kutu üretimi. Kongsberg CNC kesim makineleri, tüm sonlandırma işlerinde mükemmel sonuç ve kalite sunar.

3D BASKIDA YENİ MASAÜSTÜ ÇÖZÜM: MIMAKI 3DFF-222

3D BASKIDA YENİ MASAÜSTÜ ÇÖZÜM: MIMAKI 3DFF-222

Mimaki yeni masaüstü 3DFF-222 3D baskı makinesi ile bu teknolojiyi endüstriyel talepleri karşılayacak seviyelere çıkarıyor. Reklam, tabela ve baskı işindeki birçok uygulamaya eklemlenen bu çözüm, kullanıcı dostu, güvenilir ve yüksek hızlı oluşuyla öne çıkıyor. Üstelik, uzaktan görüntüleme özelliği ile makinenize telefon veya tabletten ulaşabilirsiniz.

YENİ VERSAUV LEF2-2OO İLE  OLAĞANÜSTÜ BASKI ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM KOLAYLIĞI

YENİ VERSAUV LEF2-2OO İLE OLAĞANÜSTÜ BASKI ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM KOLAYLIĞI

Dünya çapında geniş formatlı inkjet yazıcıların ve bas/kes cihazlarının lider üreticisi Roland DG Corporation, VersaUV LEF2-2OO 2O” tezgahüstü UV flatbed yazıcısını piyasaya sürdü.

PARLAK BİR TASARIMA SAHİP  BASKI KALİTESİ...

PARLAK BİR TASARIMA SAHİP BASKI KALİTESİ...

LED teknolojisi alanındaki yeniliklere dünya çapında öncülük eden OKI, Pro9OOO Serisi ile dijital baskıyı yepyeni bir düzeye taşıyor. Grafik sanatlar pazarı için özel olarak üretilen bu yazıcılar, olağanüstü baskı kalitesi, yüksek baskı hızları, daha düşük toplam sahip olma maliyeti ve eksiksiz ortam esnekliği sunuyor.

swissQprint  KARIBU'YU SUNMAYA HAZIRLANIYOR

swissQprint KARIBU'YU SUNMAYA HAZIRLANIYOR

Flatbed UV baskı teknolojileri uzmanı swissQprint, ilk roll to roll UV baskı makinesi Karibu’yu FESPA Global Expo 2O19 fuarında sunmaya hazırlanıyor. Yeni model hem firmanın ürün gamını genişletiyor hem de pazarın taleplerini yanıtlayacak gerçek bir alternatif olacak.

NESCHEN’DEN YENİ GREEN WALL YAZDIRILABİLİR DUVAR KAĞIDI

NESCHEN’DEN YENİ GREEN WALL YAZDIRILABİLİR DUVAR KAĞIDI

NESCHEN, GREEN WALL yazdırılabilir duvar kağıtlarını iki düşük maliyetli seçenekle genişletiyor.