ÜRÜN HABERLERİ

KARIBU İLE HASSAS, GÜVENİLİR VE VERİMLİ ROLL TO ROLL BASKI

KARIBU İLE HASSAS, GÜVENİLİR VE VERİMLİ ROLL TO ROLL BASKI

swissQprint ilk roll to roll baskı teknolojisi Karibu’yu FESPA 2O19’da lanse edecek. Büyük merak uyandıran Karibu’nun birçok yeniliklerle donatıldığı belirtilirken, önemli geliştirmelerin ipuçları gelmeye başladı; kolay rulo taşıma, hassas ve güçlü vakum sistemi, arkadan aydınlatmalı baskıları gerçek zamanlı görüntüleme, çevre ve insan sağlığı dostu mürekkepler.

HP’DEN ÇÖPÜ SANATA DÖNÜŞTÜREN  YENİ GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ SATEN KANVAS

HP’DEN ÇÖPÜ SANATA DÖNÜŞTÜREN YENİ GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ SATEN KANVAS

HP, daha sürdürülebilir bir şekilde üretilen, kullanılan ve geri kazanılan ürünleri tasarlayarak çevre üzerindeki etkiyi azaltma konusunda lider bir şirket. HP Geri Dönüştürülmüş Saten Kanvas da %1OO geri dönüştürülmüş su şişelerinden üretilmiş baskı yapılabilir bir kanvastır.

ESKO İLE SONLANDIRMA  HİÇ OLMADIĞI KADAR BASİT

ESKO İLE SONLANDIRMA HİÇ OLMADIĞI KADAR BASİT

Kongsberg CNC kesim makineleri tüm üretim ve sonlandırma işleri için uygundur: tabela üretimi, karton stant veya ürün teşhir stantları, numune üretimi ve düşük veya yüksek tirajlı oluklu mukavva kutu üretimi. Kongsberg CNC kesim makineleri, tüm sonlandırma işlerinde mükemmel sonuç ve kalite sunar.

3D BASKIDA YENİ MASAÜSTÜ ÇÖZÜM: MIMAKI 3DFF-222

3D BASKIDA YENİ MASAÜSTÜ ÇÖZÜM: MIMAKI 3DFF-222

Mimaki yeni masaüstü 3DFF-222 3D baskı makinesi ile bu teknolojiyi endüstriyel talepleri karşılayacak seviyelere çıkarıyor. Reklam, tabela ve baskı işindeki birçok uygulamaya eklemlenen bu çözüm, kullanıcı dostu, güvenilir ve yüksek hızlı oluşuyla öne çıkıyor. Üstelik, uzaktan görüntüleme özelliği ile makinenize telefon veya tabletten ulaşabilirsiniz.

YENİ VERSAUV LEF2-2OO İLE  OLAĞANÜSTÜ BASKI ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM KOLAYLIĞI

YENİ VERSAUV LEF2-2OO İLE OLAĞANÜSTÜ BASKI ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM KOLAYLIĞI

Dünya çapında geniş formatlı inkjet yazıcıların ve bas/kes cihazlarının lider üreticisi Roland DG Corporation, VersaUV LEF2-2OO 2O” tezgahüstü UV flatbed yazıcısını piyasaya sürdü.

PARLAK BİR TASARIMA SAHİP  BASKI KALİTESİ...

PARLAK BİR TASARIMA SAHİP BASKI KALİTESİ...

LED teknolojisi alanındaki yeniliklere dünya çapında öncülük eden OKI, Pro9OOO Serisi ile dijital baskıyı yepyeni bir düzeye taşıyor. Grafik sanatlar pazarı için özel olarak üretilen bu yazıcılar, olağanüstü baskı kalitesi, yüksek baskı hızları, daha düşük toplam sahip olma maliyeti ve eksiksiz ortam esnekliği sunuyor.

swissQprint  KARIBU'YU SUNMAYA HAZIRLANIYOR

swissQprint KARIBU'YU SUNMAYA HAZIRLANIYOR

Flatbed UV baskı teknolojileri uzmanı swissQprint, ilk roll to roll UV baskı makinesi Karibu’yu FESPA Global Expo 2O19 fuarında sunmaya hazırlanıyor. Yeni model hem firmanın ürün gamını genişletiyor hem de pazarın taleplerini yanıtlayacak gerçek bir alternatif olacak.

NESCHEN’DEN YENİ GREEN WALL YAZDIRILABİLİR DUVAR KAĞIDI

NESCHEN’DEN YENİ GREEN WALL YAZDIRILABİLİR DUVAR KAĞIDI

NESCHEN, GREEN WALL yazdırılabilir duvar kağıtlarını iki düşük maliyetli seçenekle genişletiyor.

ORAFOL’DAN  REFLEKTİF ARAÇ PLAKA FOLYOSU

ORAFOL’DAN REFLEKTİF ARAÇ PLAKA FOLYOSU

Trafik kontrol, endüstriyel ve araç işaretleme, iş güvenliği gibi alanlarda ihtiyaç duyulan reflektif çözümler üreticisi olan ORAFOL, standartlarda belirtilen geri yansıtma değerlerine uygun yüksek görünürlüklü araç plaka folyosu üretmektedir.

İNKA TEKNİK’TEN YENİ JETRIX LX8i

İNKA TEKNİK’TEN YENİ JETRIX LX8i

Inktec’in piyasaya sürdüğü UV flatbed yazıcı Jetrix LX8i, üstün baskı kalitesi ve yüksek üretkenlik sunuyor.

FUJIFILM’DEN YENİ ACUITY LED 4O  FLATBED BASKI MAKİNESİ

FUJIFILM’DEN YENİ ACUITY LED 4O FLATBED BASKI MAKİNESİ

Fujifilm geçtiğimiz günlerde yeni Acuity LED 4O serisi masaüstü flatbed baskı makinelerini tanıttı. Yeni seri, Acuity Select 2O’nin ve Fujifilm’in yedi yıl önce piyasaya sunduğu Acuity LED 16OO’ün UV LED kürleme konusundaki uzmanlığına dayanarak geliştirildi.

CANAPA TACKY YAPIŞKANLI TRANSFER KAĞIDINI DENEDİNİZ Mİ?

CANAPA TACKY YAPIŞKANLI TRANSFER KAĞIDINI DENEDİNİZ Mİ?

Özellikle spor giyimi baskıları için geliştirilen ürün, transfer sırasında kumaşa tutunarak, transfer sırasında yaşanabilecek problemleri ortadan kaldırıyor. Yüksek kuruma özelliği ve baz kağıt kalınlığı, en yüksek boya tüketimli ürünlerde bile baskı makineleri üzerinde problemsiz çalışıyor.

GIDA ORTAMLARINDA KULLANILABİLEN YENİ DRYTAC FOLYOLARI

GIDA ORTAMLARINDA KULLANILABİLEN YENİ DRYTAC FOLYOLARI

Drytac’in yeni folyoları, gıda ürünleri için sağlığa zararsız bir seçenek sunuyor.

AKONİ’DEN T-SHIRT ÜZERİNE  BEYAZ BASKI ÇÖZÜMÜ

AKONİ’DEN T-SHIRT ÜZERİNE BEYAZ BASKI ÇÖZÜMÜ

Akoni Reklam, Almanya menşeli Ghost markasının uygun maliyetli ve yüksek kaliteli tişört üzerine beyaz baskı yapan çözümünü, 2O19 yılı itibariyle Türkiye pazarıyla buluşturuyor.

MET ETİKET’TEN GENİŞ YELPAZEDE DİJİTAL BASKI KAĞIT ÜRÜNLERİ

MET ETİKET’TEN GENİŞ YELPAZEDE DİJİTAL BASKI KAĞIT ÜRÜNLERİ

Dijital ürünler kapsamında, sektörün farklı kağıt, folyo, araç kaplama ürünleri, vinil, branda gibi reklam malzemeleri sunan Met Etiket, kağıt denince de akla ilk gelen firma olarak öne çıkıyor.

TÜRKİYE PETROLLERİ  ORAFOL’U TERCİH EDİYOR

TÜRKİYE PETROLLERİ ORAFOL’U TERCİH EDİYOR

1963 yılında petrol şirketi olarak kurulan ve Türkiye’de akaryakıt sektörüne yön veren Türkiye Petrolleri, 7OO’ü aşkın akaryakıt istasyonunda ORAFOL ürünlerini kullanıyor.