ÜRÜN HABERLERİ

DİJİTAL TEKSTİL BASKININ  BÜYÜYEN ÜRÜNÜ: DUOTEX

DİJİTAL TEKSTİL BASKININ BÜYÜYEN ÜRÜNÜ: DUOTEX

Üretici firma tarafından özellikle ABD, İngiltere, Almanya ve Japonya gibi ülkelere ihraç edilen ürünleri, sıkı kalite kontrol süreci ile müşteri memnuniyeti sağlamak adına titizlikle çalışan Met Etiket, Türkiye’de Duotex markası ile son 2 yıldır birçok önemli projeye hayat vermektedir.

ORAFOL 970 SHİFT EFFECT  ARAÇ KAPLAMA ÜRÜNLERİ İLE FARK YARATIN

ORAFOL 970 SHİFT EFFECT ARAÇ KAPLAMA ÜRÜNLERİ İLE FARK YARATIN

ORACAL® 970 serisinin heyecan verici yeni varyasyonu, bakılan açıya göre renk değiştiren araç kaplama folyosudur.

EPSON’DAN KOMPAKT VE BEYAZ MASAÜSTÜ YAZICI: L3156

EPSON’DAN KOMPAKT VE BEYAZ MASAÜSTÜ YAZICI: L3156

Son trendleri yansıtacak biçimde tasarlanmış, uygun maliyetli ve minimalist gövdeli yazıcılar, ofisinizin en şık detayı olacak.

ARISTO İLE ENDÜSTRİYEL ÜRETİMDE VERİMLİLİK VE HASSASİYET BİR ARADA

ARISTO İLE ENDÜSTRİYEL ÜRETİMDE VERİMLİLİK VE HASSASİYET BİR ARADA

Endüstriyel dijital kesim makinesi ile üstün verimlilik ve üretimde yüksek kar elde etmek isteyenler için… Üretim aşamasında oluşan hatalara, kalite sorunlarına, kalifiye personel sıkıntılarına endüstriyel dijital kesim makinesi ile kesin çözüm…

GERÇEK Mİ  YOKSA  BASKI MI?

GERÇEK Mİ YOKSA BASKI MI?

Roland VersaUV LEF2-200 tezgahüstü UV flatbed yazıcılar, şaşırtıcı derecede gerçekçi grafikler, dokular ve neredeyse her şey üzerinde uygulanan kabartmalar dahil olmak üzere birinci sınıf sonuçları elde etmenizi sağlar.

HOMER  TEKSTİLDE FARK YARATIYOR

HOMER TEKSTİLDE FARK YARATIYOR

PİMMS Group güvencesiyle Türkiye tekstil pazarına sunulan Homer süblimasyon ve direkt tekstil baskı makineleri sektörün ihtiyaç duyduğu hız ve üstün baskı kalitesi özelliklerini uygun yatırım maliyetleri ile sunuyor.

CANON  YENİ IMAGEPRESS C910  SERİSİNİ DUYURDU

CANON YENİ IMAGEPRESS C910 SERİSİNİ DUYURDU

Canon Europe yeni imagePRESS C910 dijital baskı makinesi serisini duyurdu. Yeni seri maliyet etkin bir şekilde bir dizi yüksek kaliteli, kişiselleştirilmiş pazarlama materyalini şirket bünyesinde üretmek isteyen KOBİ’lerin yanı sıra hem ticari baskı merkezlerinin hem de büyük kurum içi baskı departmanlarının düşük hacimli üretim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış.

MS’TEN YENİ MİNİ LARIO

MS’TEN YENİ MİNİ LARIO

SPR – Same Print Result, MS ürün yelpazesini rakiplerinden ayıran çok önemli bir kavramdır.

ZWCAD 2020 İLE GÜVENİLİR ÇİZİMLER, KENDİNDEN EMİN TASARIMLAR

ZWCAD 2020 İLE GÜVENİLİR ÇİZİMLER, KENDİNDEN EMİN TASARIMLAR

Heyecanla beklenen ZWCAD 2020 resmi olarak çıktı. Uzun hazırlık ve geliştirme sürecinin ardından çıkarılan ZWCAD 2020, ZWCAD kullanıcılarının değerli istek ve geri bildirimleriyle güçlenip kendini yeniliyor.

PLATINIUM UV SERİLERİ İLE  BASKIDA YETİŞMEYEN İŞ KALMAYACAK

PLATINIUM UV SERİLERİ İLE BASKIDA YETİŞMEYEN İŞ KALMAYACAK

CMYK Reklam tarafından piyasaya sunulan Platinium UV baskı serileri, kullanıcıya yüksek kalitede baskı sunarken, hızdan ödün vermiyor.

DAKİKADA 50 METREYE KADAR ETİKET BASKISI

DAKİKADA 50 METREYE KADAR ETİKET BASKISI

Epson’un yeni SurePress L-6534VW modeli dakikada 50 metreye kadar baskı hızlarına ulaşır, müşterileriniz için olağanüstü görüntü kalitesi ve renkten renge hassas kayıt (registrasyon) sağlar.

TECPRO YENİ MARKASI TCODE BARKOD OKUYUCULARI SATIŞA SUNDU

TECPRO YENİ MARKASI TCODE BARKOD OKUYUCULARI SATIŞA SUNDU

Sunduğu çözüm ve hizmetlerin her geçen gün geliştirilmesini ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğinin sağlanmasını ilke edinen Tecpro, kendi markası olan TCode Barkod Okuyucuları piyasaya sundu.

ORAFOL’UN PROSLIDE TEKNOLOJİLİ BASKI FOLYOSU İLE  EKSTRA HIZLI ARAÇ KAPLAMA

ORAFOL’UN PROSLIDE TEKNOLOJİLİ BASKI FOLYOSU İLE EKSTRA HIZLI ARAÇ KAPLAMA

ProSlide, yeniden konumlandırmayı her zamankinden daha kolay hale getiren yepyeni bir yapıştırıcı teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde daha hızlı ve kolay, yüksek performanslı kurulum sağlamak mümkün.

MIMAKI JFX2OO-2513 EX UV BASKI MAKİNESİ 2 BOYUTUN ÖTESİNE GEÇİYOR

MIMAKI JFX2OO-2513 EX UV BASKI MAKİNESİ 2 BOYUTUN ÖTESİNE GEÇİYOR

Mimaki 2 ve 3 boyutlu baskıyı buluşturan yeni bir modeli pazara sunmaya hazırlanıyor. Mayıs ayında pazara sunulacak olan yeni geniş format flatbed UV inkjet baskı makinesi JFX2OO-2513 EX, yüksek verimlilik, katma değerli üretim ve yaratıcı uygulamalar için kapı açıyor.

HP STITCH S SERİSİ İLE BÜYÜYEN TEKSTİL PAZARLARINI HEDEFLİYOR

HP STITCH S SERİSİ İLE BÜYÜYEN TEKSTİL PAZARLARINI HEDEFLİYOR

14-17 Mayıs tarihlerinde Münih, Almanya’da düzenlenecek olan FESPA Global Print Expo Fuarı’nda lansmanı yapılacak yeni HP Stitch süblimasyon baskı makinesi serisi ile HP, büyüyen tekstil pazarını hedefliyor.

ROLAND DG’DEN YENİ TRUEVIS VG2 SERİSİ BASKES CİHAZI

ROLAND DG’DEN YENİ TRUEVIS VG2 SERİSİ BASKES CİHAZI

Dünya çapında geniş formatlı inkjet yazıcıların ve bas/kes cihazlarının lider üreticisi Roland DG Corporation, ikinci nesil TrueVIS VG2 serisi 1625mm ve 1371mm (64”ve 54”) geniş formatlı eko-solvent inkjet bas/kes cihazını piyasaya sundu.