Eagle UV baskı makineleri üretim çeşitliliğinde sınırsız imkanlar sunuyor

Eagle UV baskı makineleri  üretim çeşitliliğinde  sınırsız imkanlar sunuyor
Tecpro, yatırım ve gelişme planlarını bu doğrultuda yapan firmalara, EAGLE UV LED makinelerin Türkiye distribütörlüğünü yaparak hizmet vermektedir.


Günümüz reklam ve dijital baskı sektöründe UV baskı teknolojisi beklenenin üstünde ivme kazandırdı. Sektörün öncü firmalarının UV baskı makinelerini üretim tesislerine entegre etmesi ile birlikte sahada irili ufaklı firmalarda UV baskı makinelerini kendi bünyelerine dahil etmek için çalışmalar yapıyor. Ağırlıklı olarak Uzakdoğu menşeili makineler şu anda piyasayı domine etse de, üretim kalitesinden ödün vermeyen, uzun vadede katma değerli yatırım yapmayı planlayan firmalar kendini ispatlamış kaliteli ürünler ile yollarına devam etmeyi tercih ediyor.

Tecpro, yatırım ve gelişme planlarını bu doğrultuda yapan firmalara, EAGLE UV LED makinelerin Türkiye distribütörlüğünü yaparak hizmet vermektedir.

Eagle UV LED, Hybrid ve Flex makineler ile üretim çeşitliliğinde sınır tanımadan çalışmalar yapmak mümkün.

Eagle UV makineler için özel üretilmiş mürekkepler ve Whiterip yazılım ile doğru ve kaliteli sonuçlar almak çok kolay.

EAGLE UV yazıcılarınızla, her türlü malzemeye, özellikle ısı duyarlılığı olan malzemelere hızlı, stok maliyeti oluşturmadan, kişiselleştirilmiş özel veya çok adetli seri üretim yapabiliyor.

EAGLE UV LED yazıcılar ile; ahşap, taş, telefon kabı, cam, metal, kağıt, folyo, branda ve pleksiglas  gibi çok çeşitli malzemelere baskı yapmak mümkün.

EAGLE UV HYBRID yazıcılar ile üretiminize özel metal, cam, seramik, ahşap ve deri  gibi malzemelere de baskı yapabilirsiniz.

Ayrıca EAGLE UV FLEX yazıcılar ile yine üretiminize özel deri, poliüretan ve kauçuk   gibi malzemelere mükemmel baskılar yapabilirsiniz.

Eagle Yazıcılar UV LED, FLEX ve HYBRID olmak üzere kullanılacak üretim bandına göre değerlendirilebilir. 50x70 cm, 70 x150 cm, 130x150 cm, 70 veya 135 cm eninde konveyör bantlı sonsuz baskı yapmak mümkün. 70 veya 130 cm eninde 2.5 m. Uzunluğundaki flatbed baskı makinelerinin uzunluğu da isteğe gibi uyarlanabiliyor.

Tecpro Bilgi Teknolojileri, standart üretilen ölçüler dışında, sizin istediğiniz ölçülerde, makine parkınıza entegre edebileceğiniz, özel ölçülü üretim yapabilme imkanı sunuyor.
Eagle serisi UV baskı makineleri ayrıca özel tasarlanmış kanat açıklığı sayesinde baskı tablasından büyük malzemelere baskı yapabilme imkanı sağlıyor ve 25 cm’e kadar yükselebilen baskı kafası sayesinde hacimli malzemelere (ahşap, taş, metal, pleksiglas, deri, kauçuk vb. her türlü materyalden oluşan kutu, blok, top gibi ürünlere) baskı yapabilme becerisi sunuyor.

Özel üretim EAGLE mürekkepler ile CMYK+W ve Gloss baskılarınızda, mükemmel kalitede sonuçlar elde edebilmek de çok kolay.

Teknoloji ve dijital baskı konusunda lider firmalardan olan TECPRO A.Ş, odaklandığı ürün gruplarında, sektöre özel çözümler geliştirme yeteneği ve tecrübeli uzman ekibiyle EAGLE UV yazıcıları üreticilerle buluşturuyor. Tecpro’nun bünyesinde bulunan demo merkezi sayesinde ürünleri istediğiniz zaman görebiliyor, inceleyebiliyor ve istediğiniz malzemelere baskı alabiliyorsunuz.Bu içerik 411 defa okundu.