Pasifik Reklam Sign İstanbul Fuarı’ndaydı

Pasifik Reklam  Sign İstanbul Fuarı’ndaydı
9-12 Eylül tarihlerinde Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’na katılan Pasifik Reklam fuar boyunca mevcut dijital baskı, kesim ve laminasyon makinelerini tanıttı. Fuar vesilesiyle görüştüğümüz Pasifik Reklam Firma Yetkilisi Mehmet Can fuarla ilgili değerlendirmelerini dergimizle paylaştı.


Öncelikle fuarla ilgili izlenimlerinizi alabilir miyiz? Bu yıl fuarın katılımcı ve ziyaretçi profilini ve ziyaret yoğunluğunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Pandemi nedeniyle geçen yıl fuarın yapılmaması bu yıl ki ziyaretçi sayısında bir artışa neden oldu. Ziyaretçilerin büyük kısmı da makine satın almak ve yatırım yapmak amacıyla katılım gösterdi.

Pandemi dönemi pek çok sektörü olduğu gibi bizim sektörümüzü de olumsuz etkiledi. Ancak bu yıl geçen seneye oranla epey toparlanma var. Biz de bu nedenle verimli bir fuar geçirdik diyebilirim.


Standınızda hangi ürünlerinizi sergilediniz? Bu ürünler içerisinde ilk defa sergilediğiniz çözümleriniz oldu mu?

Standımızda dijital baskı makineleri, kesiciler ve laminasyon makineleri vardı. Bu yıl ilk kez A3 tabaka etiket kesim makinesi sergiledik. Standımızda da en çok A3 kesiciler dikkat çekti. Fiyat olarak ekonomik işlevsel olarak çok pratik ve kullanışlı olması nedeniyle ilgi gördü.

Son olarak eklemek istediğiniz noktalar ve sektöre iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Standımızı ziyaret eden ilgi gösteren herkese teşekkür ediyoruz.Bu içerik 263 defa okundu.