Lidya Grup SIGN İstanbul 2021’de son teknoloji dijital baskı makinelerini sergiledi

Lidya Grup  SIGN İstanbul 2021’de son teknoloji dijital baskı makinelerini sergiledi
Dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup, 9 - 12 Eylül 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 22. Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri - SIGN İstanbul 2021 Fuarı’nda son teknoloji dijital baskı makinelerini sergiledi.


Teknolojisiyle dijital baskı sektörünün dünya devleri arasında yer alan Xerox, Epson, Efı ve kendi markası Sutec makinelerini ülkemizde temsil eden Lidya Grup, fuarın buluşma noktası oldu. Fuarda, Hall-12 E10-E12 nolu standında Xerox, Epson, Efi ve Sutec markalarından sergilediği makineler ile adeta teknoloji şovu yaptı. Fuara özel peşin fiyatına 12 ay TL taksit kampanyası ile ses getirerek anlaşmalar yapan Lidya Grup, ülkemizin tüm illerinden ve yurtdışından ziyaretçilerini ağırladı. Son iki yıla yakındır yaşadığımız pandemi nedeniyle uzun aradan sonra yapılan fuara, ziyaretçilerin yoğun ilgisi gerçekleşti.

Dijital baskı sektörünün en star makinelerini standında sergiledi  

Fuarlarda standın teknoloji şölenine dönüştüğünü kaydeden Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, şunları söyledi: “Pandemi nedeniyle fuarlar uzun bir zaman durmuştu ve SIGN İstanbul 2021 Fuarı’na yoğun bir katılım gerçekleşti. Fuardaki standımızda dijital baskı makinelerinin en star makinelerini, herkesin görebilmesi ve deneyimlemesi için sergiledik. Fuara özel düzenlediğimiz peşin fiyatına 12 ay TL taksit kampanyası ile son yılların en başarılı fuarını geçirdiğimizi söyleyebiliriz. İş dünyası olarak bizler, işimizi ve pazarı hareketlendirmek için elimizdeki kaynakları en iyi şekilde yönetmeye çalışıyoruz. Yeni bir demo merkezi yapıyoruz.


Başakşehir’de dört katlı yeni bir bina aldık ve tüm ürün portföyümüzün sergileneceği ve tüm uygulamaların denenebileceği bir demo merkezi olarak hazırlıyoruz. Ekim sonu inşaatın bitmiş olmasını planlıyoruz. Hedefimiz, müşterilere bizim ürünlerimiz ile neler yapabileceklerini göstermektir.” dedi.

Müşterilerini destekliyor, pazar payını artırıyor  


Dijital baskı sektöründe ülkemizin yanında bulunduğumuz coğrafyanın lider teknoloji şirketleri arasında yer alan Lidya Grup, global markaları temsil eden, ciddi bilgi birikimi ve tecrübesi bulunan, güçlü insan kaynağı ve organizasyonel yapıya sahip ve güçlü finansman yapısı olan bir şirketler grubudur.  


Son bir yılı aşkın süredir içinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle müşterilerini olabildiğince desteklediklerinin altını çizerek konuşmasını sürdüren Lidya Grup Başkanı Bekir Öz, şunları belirtti: “Bugüne kadar yüzlerce müşterimize 100 milyon TL’nin üzerinde proje finansmanı sağladık. Pandemi sırasında da, müşterilerimizi olabildiğince destekledik ve desteklemeye devam ediyoruz.

Güçlü finansman yapımız sayesinde, müşterilerimizi desteklerken, aynı zamanda pazar payımızı artırdığımızı söyleyebiliriz. Nitekim, sektörümüzde daralmayla birlikte etkinliğini azaltan firmalar olduğundan, firma olarak pazarı domine ediyoruz ve bu da pazar payımızın büyümesini sağlıyor.” diye konuştu.

Ürün gamına yeni makineleri eklemeye devam ediyoruz

İş için gerekli olan teknoloji yatırımlarının çok fazla ertelenmediğini ve yapılması gerektiğini anlatan Lidya Grup Satış Direktörü Adem Öz, şunları kaydetti: “Biliyorsunuz, Türkiye genelinde 4 markayı temsil ediyoruz. 5 bölgede bölge ofisimiz var ve buralardan 23 ilimize doğrudan satış ve servis hizmeti veriyoruz. 23 ilimizin dışında kalan illerimizde de 17 adet bayimizle hizmet vermekteyiz. Dolayısı ile fuarda, ülkemiz genelinden ve yurtdışından ziyaretçilerimizi standımızda ağırlamaktan mutluluk duyduk. Dijital baskı sektörümüzde, işin geliştirilmesinde ve farklılık yaratmada, son yeniliklere sahip makine parkurunun olması, işin olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Bizler de müşterilerimizin iş süreçlerine artı değerler katabilme noktasında, ürün gamımıza daima yeni makineleri ekliyoruz ve eklemeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.Bu içerik 42 defa okundu.