Doğan Reklam Malzemeleri Pandemide Hız Kesmeden Hizmetlerini Sürdürüyor

Doğan Reklam Malzemeleri Pandemide Hız Kesmeden  Hizmetlerini Sürdürüyor
Doğan Reklam Malzemeleri, 2021 yılı ilk çeyreğinde planlamaları doğrultusunda büyüme hedefinden şaşmadan reklam ve yapı malzemelerinin tedariki konusunda hizmete devam ediyor.


Doğan Reklam Malzemeleri, alüminyum kompozit paneller, pleksi levhalar, dekota levhalar, polikarbon levhalar, dijital baskı malzemeleri, kâğıt grubu ürünler, LED ürünler, adaptör çeşitleri, hazır tabelalar, alucoor levhalar ve ayna pleksi levhalar gibi ürünlerin yanı sıra reklam sektöründe ihtiyaç duyulan tüm ürün grubunda gerek yerli gerek ithal malzemelerde güçlü stoklarıyla Türkiye’nin ve dahi dünyanın birçok ülkesine hizmet sunuyor.

Doğan Reklam Malzemeleri, sunduğu kapıda ödeme, mail order, nakit ve banka transferi gibi birçok ödeme kolaylıklarının yanı sıra taksitli satışlarla da müşterilerine kolaylıklar sunuyor. Doğan Reklam Malzemeleri müşteri memnuniyeti adına mevcut ve standart dışı taleplerde de müşteriye yardımcı olmak ve tedarik sağlamak adına belirlenen termin süresi içerisinde ürün tedarikini sağlıyor.

İçinde bulunduğumuz Pandemi koşullarında reklam sektörünün yanında olduklarını ve döneme adapte olduklarını dile getiren firma sahibi Adem Doğan şunları söylüyor: “Döneme adapte olmak dışında bir şansımızın olmadığı böylesi bir süreçte, istikrarı ve başarıyı elde etmek için daha çok çaba, daha çok özveri, daha çok emek, daha çok planlama ve dikkat gerektiğinin bilincinde olan müşterilerimize yalnızca bir tedarikçi değil aynı zamanda çözüm ortakları olduğumuzu çalışmalarımızla kanıtlar durumdayız.

Pandemi sürecinin sancılarının devam ettiği bu yılda da Doğan Reklam Malzemeleri olarak müşterilerimiz ile birlikte kritiklerimizi güncellememiz ve işlerimizi planlayarak ortak akılla hareket etmemiz, bizi bu sürecin dinamiklerinden ayırmamış. Taleplere hızlı cevap veren, hizmette sekteye uğratmayan, dinamizminden taviz vermeyen ve ayakta durabilen birer işletme olarak müşterilerimizin bizimle çalışmalarının devam etmelerini sağlamış bulunmaktayız.

Bu süreçte 2006 yılından bu güne bilgi ve birikimle, doğru müşteri, kaliteli hizmet, güçlü stok ve uygun fiyatlı ürün prensibimizden taviz vermeden değerli müşterilerimizin yanında olmaya ve onlara kesintisiz hizmet vermeye devam edecek olmanın memnuniyetini yaşamaktayız.”

www.doganreklam.com
Bu içerik 2029 defa okundu.