Güçlü ve hassas baskılar için: Handtop UV Makineleri

Güçlü ve hassas baskılar için: Handtop UV Makineleri
Handtop UV baskı makineleri, endüstriyel baskı sektörüne çok daha hassas ve güçlü makine yapısı sunuyor.


Endüstriyel baskıda teknolojinin öncüsü Handtop, yoğun Ar-Ge çalışmaları neticesinde endüstriyel reklam sektörüne daha fazla güç ve hassasiyet sunuyor. Handtop UV baskı makineleri, endüstriyel sektörün baskıda ihtiyaç duyduğu baskı becerileri göz önünde bulundurularak geliştiriliyor.

Handtop’ın amiral gemisi çözümlerinden olan HT5000, HT3200, HT2512 ve HT3020 UV baskı makineleri, kullanılan endüstriyel Kyocera kafalar ile yüksek baskı hızları, maksimum data işleme becerisine sahip kafa sistemi ile yüksek hızlarda bile fotoğraf kalitesinde baskılar sunuyor.

Türkiye pazarına tanıtıldığı ilk günden bu yana sektörden yoğun ilgi görmüş ve kullanıcıların beğenisini toplamış Handtop HT5000 5 metre ebadındaki roll-to-roll UV LED baskı makinesi 8 adet çift sıra 3.5pl Kyocera endüstriyel baskı kafalarını kullanıyor. Makine, hem esnek hem sert malzemelere baskı yapmakta olup bu özelliği ile endüstriyel üretim yapan firmaların beğenisini kazanıyor. Sunduğu maksimum 192m2 baskı hızı ile üreticilerin baskı kapasitesini önemli ölçüde artırmasını sağlayan makine, muadillerine kıyasla sunduğu yüksek verimlilik özellikleri ile dikkat çekiyor. Makine, esnek malzeme germe sistemi ile tavan gergi ve tüm diğer arka aydınlatmalı uygulamalar için de ideal.

Handtop HT3200 UV baskı makinesi, 3.20 metre ebadındaki genişliği ve sonsuz malzeme besleme özelliği ile geniş malzemelere kesintisiz ve verimli baskı imkanı sunuyor. 3.5pl 4 adet endüstriyel Kyocera baskı kafalarına sahip makine, yüksek hız modunda 110m2 ve yüksek kalite modunda 60m2 baskı hızına ulaşıyor.

Handtop HT2512 Flatbed UV LED baskı makinesi, 2 puntoya varan yazı karakterlerini keskin ve net bir şekilde basma becerisi ile öne çıkıyor. 4 ila 12 adet arası Ricoh Gen5, Gen6 ve Konica 1024A baskı kafalarını kullanan makine, beyaz ve dört renk ile aynı anda baskı yapabilme becerisi ile donatıldı. Makine aynı zamanda, Braille Alfabesi gibi kabartmalı baskı yapabilme özelliği ile katma değerli uygulamalar için ideal.

Handtop HT1600 Hibrit UV LED baskı makinesi ise 4 adet 3.5pl Kyocera baskı kafaları ve 5mm kalınlıktaki esnek ve sert malzemelere baskı yapabilme becerisi ile sektörün çok çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılıyor. Sert ve esnek boya seçeneği sunan makine aynı zamanda Beyaz ve Vernik seçeneklerine de sahip. HT1600, yüksek hız modunda saatte 45 m2 baskı yapabiliyor. Handtop’ın Konica ve Gen6 baskı kafaları üzerine sürdürdüğü uzun Ar-Ge çalışmalarından sonra, 2020 ortası itibariyle Konica ve Gen6 baskı kafalı makinelerde yüksek kaliteli ve endüstriyel hızlarda baskı sağlanıyor. Handtop UV baskı makinelerinin Türkiye Distribütörü PİMMS Group, geçtiğimiz senenin sonunda, Konica 1024A baskı kafalarına sahip bir adet Handtop HT2512 baskı makinesinin Kayseri’de kurulumunu gerçekleştirdi. Yaklaşık 6 aydan fazla süredir sorunsuz çalışmakta olan makinenin yanı sıra, İstanbul’da da Gen6 baskı kafasına sahip HT1600 modelinin de kurulumu tamamlandı. Handtop UV baskı modellerini incelemek ve daha fazla bilgi almak için PİMMS Group ile irtibata geçebilir ve www.pimms.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Bu içerik 1974 defa okundu.