Prodigital Sektörün Tüm Baskı İhtiyaçlarında Çözüm Ortağı

Prodigital Sektörün Tüm Baskı İhtiyaçlarında Çözüm Ortağı
Prodigital, uzun yıllardır dünya çapındaki teknoloji firmalarının Türkiye distribütörlükleri ile sektörün tüm baskı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi sürdürüyor.


Prodigital uzun yıllardır dijital baskı sektörünün gelişimi ile dünya çapında teknoloji üreten firmaların Türkiye Distribütörlüklerini alarak dijital baskı teknolojilerini sektörün her alanına sunmaktadır. Özellikle son yıllarda UV baskı sistemlerinin tüm sektörlerde kurulumunu gerçekleştirmektedir. Firma, reklam, tekstil, cam, ahşap, deri, suni deri, duvar kâğıdı, fotoğraf, matbaa, ambalaj etiket, promosyon, perde, gergi tavan, trafik, teknik tekstil vb. gibi çok geniş iş kollarına yönelik baskı sistemlerini sunmaya devam etmektedir.

 

Prodigital’in sektöre sunduğu çözümler:

 

GONZHENG UV SİSTEMLERİ:

Prodigital’in uzun yıllardır distribütörlüğünü yürüttüğü Gongzheng firmasının dijital UV baskı makineleri kapsamındaki Roll to Roll, Flatbed ve Hibrit sistemler sektörün ihtiyacına göre pazara sunulmaktadır. Bu kapsamda, Gongzheng GZF5200KM modeli, geniş format Roll to Roll Led UV baskı sınıfında ön plana çıkmaktadır.

GZF5200KM ROLL TO ROLL UV BASKI MAKİNESİ: 5200mm baskı genişliğine sahip olan ve maksimum 16 kafaya kadar çıkabilen makine, hızlı Konica 1024I baskı kafası ile kullanıcılarına yüksek hızda baskı imkânı sağlıyor. Çift taraflı su soğutmalı Led UV lambalar ile enerji tasarrufu sunan makine, negatif basınç sistemi ile kesintisiz ve stabil baskılar elde edilmesini kolaylaştırıyor, 4 adet pnumatic rubber roller ile stabil ve düzgün baskılar sunuyor. Makine ayrıca hassas ve sıcaktan etkilenen malzemeler için su soğutmalı panellere sahip.

GZF3200KM UV BASKI MAKİNESİ: 3200mm baskı genişliği ile maksimum 14 kafaya kadar çıkabilen ve Konica 1024i baskı kafasına sahip rulodan ruloya LED UV baskı makinesi, çift taraflı su soğutmalı LED UV lambaları ile enerji tasarrufu sağlıyor. Beyaz boya sirkülasyon sistemine sahip olan makine, negatif basınç sistemi ile kesintisiz ve stabil baskı sağlamaktadır. PLUS modeli olan GZF3200KM PLUS ise 16 kafaya kadar çıkabilen ve ön ve arkada çift air şaftlı malzeme besleme ve toplama sistemi ile kolay malzeme değiştirme sistemi sağlıyor.

GZF3208D HİBRİT BASKI MAKİNESİ: 4-8 adet Ricoh Gen5 baskı kafasına sahip makine, konveyörlü rulo ve tabaka baskısı yapan endüstriyel UV baskı makinesidir. Güçlü yapısı ile yüksek hızda çalışabilme yapısına sahip olan makine 50mm kalınlığa kadar tabaka malzemelere baskı yapabiliyor.

GZF1800D HİBRİT UV BASKI MAKİNESİ: Gongzheng’in bu yeni modeli, 1800 mm baskı genişliği ile rulo ve tabaka malzemeler üzerinde kolaylıkla baskı yapabilen çok yönlü baskı makinesidir. Maksimum 8 adet Ricoh Gen5 baskı kafasına sahiptir. Su soğutmalı çift UV lambaları ile enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca beyaz boya sirkülasyonu, stabil beyaz baskılar elde edilmesini ve beyaz kafanın uzun ömürlü olmasını sağlar.

GONGZHENG FLATBED UV SİSTEMLERİ:

GZW2513GN FLATBED UV BASKI MAKİNESİ: 3-8 adet Ricoh Gen5 baskı kafası ile maksimum 250cmx130cm baskı genişliğine sahip makine, ayrıca yüksek etkili enerji tasarruflu çift UV LED kürleme sistemine sahiptir. Otomatik kafa yükseklik ayarı maksimum 100mm malzeme kalınlığına kadar ayarlanabilir. Makine ayrıca ayrı ayrı kontrol edilebilen iki ayrı vakum sistemine ve kafa çarpmalarına karşı koruma sistemine sahiptir.

GONGZHENG FLATBED GZW 6090TX/GZW9060 UV BASKI MAKİNESİ: 60X90 -90X60 ebadındaki makine, TX800 baskı kafası kullanır ve 16cm kafa yüksekliğinde bütün sert zeminlere baskı yapabilir. Makine, çapraz yerleşimli kafalar ile hızlı simultane baskı yapma özelliği sunar. Makine ayrıca silindir baskı aparatı, eloksallı alüminyum vakum tablası, variable dot (değişken noktacık ateşleme sistemi) gibi özel sistemleri barındırır.

PROPRINT AW3220İ/UV FLATBED UV BASKI MAKİNESİ: Maksimum baskı ölçüleri 320cm x 200cm opsiyonlu makine, Konica 1024a ya da 1024i baskı kafası seçeneklerine sahiptir. Çift negatif basınçlı boya besleme sistemi, iki bölmeli vakum beyaz boya sirkülasyonu, statik önleyici ionizer gibi sistemlere sahip olup, ayrıca LED UV kürleme sistemi ile enerji tasarruflu baskı imkânı sunar.

PROPRINT AW F2513 FLAT UV: 250X130cm baskı alanı olan makine, Ricoh Gen5 kafa ile 1200dpi çözünürlüğe sahiptir. Her türlü sert zemine baskı yapabilmektedir.

MUTOH UV SİSTEMLERİ:

Mutoh VJ1638UR BASKI MAKİNESİ: 160cm baskı enine sahip ve rulodan ruloya baskı yapan UV baskı makinesi, flexible boyalar ile her türlü rulo malzemeye baskı yapabilir. 3D kabartmalı duvar kâğıdı baskıları, kısmi tahta kabartma, şeffaf malzemelere baskı gibi birçok özellik bulunuyor.

Mutoh VJ1638UH BASKI MAKİNESİ: Bu model, hibrit yapısı ile hem rulodan ruloya baskı hem de tabaka malzemelere baskı yapmaktadır. Sınıfının en hızlı ve en kaliteli makineleri arasında olan model, 160cm eninde baskı imkanı sunar ve yaklaşık 20m2 hıza çıkabilmektedir. Japon üretimi dayanıklı ve sorunsuz baskı makinesidir. Özel olarak geliştirilmiş Mutohİ2 akıllı dalgalı baskı teknolojisi ile gerçek baskılar elde edilmesini sağlar.

Mutoh 1627MH UV BASKI MAKİNESİ: 160cm genişliğindeki bu UV baskı makinesi ile 16mm’ye kadar hem rulo hem tabaka malzemelere baskı yapma imkânı bulunmaktadır. Özel biyolaktik boya ile malzemelere kat yapmadan esnek baskı yapmaktadır. Yapılan baskılar termoformda 15-20cm şişirilebilmektedir.

MUTOH PERFORMANSJET PJ2508UF BASKI MAKİNESİ: Yeni üretilen bu model UV baskı makinesi çok fonksiyonlu olarak üretildi. CMYK+W, CMYK+CMYK, CMYK+LC, LM, W, CMYK+LC, LM, W.V. gibi konfigürasyonlara sahip makine, Ricoh Gen5 kafa ile üretildi ve oldukça hızlı, düşük boya maliyetiyle Türkiye’deki üreticilerin beğenisine sunuldu. Makine, ahşap, cam, deri, promosyon malzemeleri, dekota vs. malzemelere 3D baskılar yapabilme becerisine sahip.

MUTOH XPJ-461 ve XPJ-661 MASAÜSTÜ UV BASKI MAKİNASI: Mutoh’un doğrudan nesneye baskı yapan yazıcı modellerinden olan Valuejet 426uf ve 626uf modellerine ilave olarak sunulan bu modeller, yeni çok dilli sezgisel OLED ekranı, geliştirilmiş baskı alanı, Mutoh’un kısmi karartma teknolojisi gibi sistemlere sahiptir. Yeni geliştirilmiş bölümlere ayrılmış 2 inç genişliğinde UV lamba ile donatılmıştır. Her iki yazıcı da CMYK veya CMYK+BEYAZ+VERNİK konfigürasyonunda kurulabiliyor ve 15cm kalınlığına kadar malzemelere doğrudan baskı yapabiliyor.Bu içerik 4630 defa okundu.