CALDERA VERSİYON 13.1’İ TANITTI

CALDERA  VERSİYON 13.1’İ TANITTI
Fransız baskı yazılım şirketi Caldera, pazar lideri RIP yazılımı Versiyon 13.1’in en son sürümünü çıkardığını duyurdu.


Yeni sürüm, yeni OS desteği, birkaç yeni sürücü ve CalderaCare müşterilerine özel ekstra özellikler de dahil olmak üzere bir dizi yeni inovatif özellik getiriyor. Caldera Sürüm 13.1, 5 Şubat 2020’de C Print / Lyon’da tanıtıldı ve şu anda müşterilere ve şirketin dünyadaki distribütörlerine dağıtılıyor.

Yeni sürüm, önceden belirtilen çift taraflı baskı üretimini otomatikleştirmek ve içerik izlemeyi artırmak amacıyla ödüllü yazılımın kullanıcı deneyimini daha da geliştirme yeteneğini artırmaya devam ediyor. Pazarlama ve Operasyon Direktörü Sébastien Hanssens’e göre, “Caldera, müşterilerimize sürekli olarak işlerine değer katacak ve yazılımın kullanım kolaylığını artıracak yenilikler ve özellikler eklemek istiyor.” Tüm Caldera RIP kullanıcıları, şimdi Mac OS Catalina ve Linux OS Debian 10’u içeren yeni işletim sistemi desteğinin kullanılmasından yararlanacaklar. Ayrıca, yeni kesici ve spektrofotometre sürücüleri eklendi. Mevcut cihazlara ilave olarak, kullanıcılar artık Graphtec FC 9000 ve Graphtec CE 7000 kesicileri ve X-Rite i1Pro3 spektrofotometreler için de V13.1’i kullanmak mümkün.

CalderaCare aboneleri için, kullanıcı sorunlarını düzeltmenin ve soruların yanıtlarını almanın daha kolay ve hızlı bir yolu olarak tasarlanmış yeni bir özel portal olan HelpDesk kullanıma sunuldu. Bu yeni özellik, kullanıcıların bilgi alışverişinde bulunabilecekleri ve istek gönderebilecekleri yeni bir portal sağlayarak Caldera deneyimini geliştirmek için tasarlandı. Caldera HelpDesk portalından kişisel hesapları kullanarak yardım taleplerini takip etmek daha kolay olacak.

CalderaCare’e özgü bir diğer yeni özellik, İçerik Ekleme Görünümü olacak. Kullanıcı geri bildirimleri, basılı ve basılı olmayan işleri ayırt etmenin bir yoluna ihtiyaç olduğunu belirlemiştir. Artık, CalderaJobs’un yeni güncellenmiş bu versiyonuyla, kullanıcılar tüm Autonest dosyalarını kolayca tanımlayabilir, Autonest dosyalarında bulunan işleri arayabilir ve iç içe geçmiş işleri arşivleyebilir, yeniden basabilir veya silebilir. Bu özellik, sadece işlerin organizasyonunu kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda günlük operasyonlarda zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayacaktır.

Caldera, bu son sürüm için otomatik çift taraflı baskı geliştirdi. CalderaCare abonelerinin yeni özelliği, işlerin hem rulodan ruloya hem de düz yataklı yazıcılara en iyi şekilde gönderilmesine izin vererek kullanıcıların baskı modüllerini daha etkili bir şekilde yönetmelerini sağlıyor. B Tarafı, A Tarafı tasarımına ve şekline göre otomatik olarak oluşturulur. Ayrıca görüntülerin gerektiği gibi döndürülmesini, yansıtılmasını ve hizalanmasını sağlar. Yeni çift taraflı baskı özelliği, diğer gelişmiş Caldera modülleriyle uyumludur, bu da daha yüksek üretkenlik ve daha esnek bir iş akışı sağlar.Bu içerik 4812 defa okundu.