ROLAND DG YENİ EJ-640 DECO BASKI MAKİNESİ İLE SU BAZLI MÜREKKEP YENİLİĞİNİ VİTRİNE ÇIKARIYOR

ROLAND DG YENİ EJ-640 DECO BASKI MAKİNESİ İLE SU BAZLI MÜREKKEP YENİLİĞİNİ VİTRİNE ÇIKARIYOR
Roland DG EMEA bugün, ekolojik su bazlı mürekkep kullanan ve büyüleyici iç dekorasyon uygulamalarının dijital baskıları için tasarlanmış olan yeni EJ-640 DECO baskı makinesini takdim ediyor.


Özellikle gelişmekte olan iç dekorasyon pazarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış olan EJ-640 DECO kişiselleştirilmiş duvar kağıdı, abajur, jaluzi, poster, sergi görselleri, dış mekan promosyon ürünleri ve daha birçok farklı ürün üreterek, tüketicilerin devamlı büyüyen çevre dostu ve fark yaratan ürün ve tasarım isteklerine cevap verir. Roland DG EMEA İş geliştirme ve Ürün yönetimi direktörü Paul Willems, “EJ-640 DECO, olağanüstü baskı kalitesini ve çok çeşitli materyaller üzerinde uzun ömürlü baskı imkanını, düşük üretim maliyeti ve etkileyici çok yönlülük ile birlikte sunuyor.

Canlı, çok yönlü uygulamalar

EJ-640 DECO tasarım dünyasının yaratıcılığını geniş format baskının teknik imkanlarıyla birleştirir. Yüzey desen tasarımcısı, kreatif stilist ve “Make it in Design” kurucu ortağı Rachael Taylor; “EJ-640 DECO sipariş üzerine hazırlanan duvar kağıtları için mükemmel. Kendi tasarımlarımı göstermek için harika bir yol. Roland DG tasarımcıların ve tüketicilerin dekorasyondan istediklerini tam olarak anlamış. Ben çevre dostu özelliklerine ek olarak, özellikle baskıların doğal görünümde olmalarını çok sevdim. Diğer tasarımlarımın da EJ-640 DECO ile basılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.” yorumunu yaptı.

Yüksek yoğunluklu su bazlı mürekkepler, kaplamalı, kaplamasız, PVC free ve hatta standart duvar kağıdı gibi birçok çeşidin de içinde bulunduğu çok geniş bir yelpazedeki medya tipleri ile uyumludur. EJ-640 DECO mürekkepleri yoğun, ışığa dayanıklı ve yıkanmaya elverişli baskıları en yüksek iç mekan hava kalitesi standartı olan AgBB derecesi A+ ile sağlar. Hızlı kuruyan mürekkepler gaz giderme işlemine gerek duymaz, bu sayede aynı gün içinde baskı, son işlemler ve tedarik operasyonlarına uyumludur. Uzun ömürlü baskı kafalarına ek olarak, düşük sıcaklıkta kuruma özelliği ve benzer baskı sistemlerine oranla 50% daha ucuz olan mürekkep maliyeti ile EJ-640 DECO, dekorasyon alanında ciddi olan müşteriler için tek seçenektir.Bu içerik 4954 defa okundu.