FESPA GLOBAL PRINT EXPO EKİM AYINA ERTELENDİ

FESPA GLOBAL PRINT EXPO  EKİM AYINA ERTELENDİ
FESPA, öncü etkinliği Global Print Expo’nun, 6 - 8 Ekim 2020 tarihine ertelendiğini duyurdu. Önceden olduğu gibi yine IFEMA-Madrid’de düzenlenecek.


Geçtiğimiz yıl 24-27 Mart tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan fuar, Avrupa’daki COVID-19 salgı

nının yol açtığı aksama nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı. FESPA bu yıl salgın nedeniyle 6 - 8 Ekim 2020 tarihinde önceden olduğu gibi yine IFEMA-Madrid’de düzenlenecek. FESPA CEO’su Neil Felton şunları söylüyor: “Koronavirüsün baskı sektörü üzerinde devam eden etkisine rağmen, 2020’de küresel topluluğumuzdan gelen geri bildirimleri de dikkate aldık. Etkinliklerimizin bu yeniden planlanan tarihlerde devam edeceğini belirtir, olağanüstü koşullarda kararımızı tamamen destekleyen IFEMA ekibine teşekkür ederiz”dedi.

Felton sözlerine şu şekilde devam etti “Bu zor zaman boyunca, FESPA’nın 2020 ürün lansmanlarını en iyi nasıl destekleyebileceğini, mevcut müşterilerle etkileşime girebileceğini ve özel baskı sektöründeki geleceklerini destekleyecek yeni beklentileri besleyebileceğini belirlemek için katılımcılarımızla yakın diyalog içinde ve görüşmelerde bulunuyoruz.”Bu içerik 5138 defa okundu.