NYALA BATI AVRUPA’NIN EN ÇOK SATAN BASKI MAKİNESİ

NYALA BATI AVRUPA’NIN EN ÇOK SATAN  BASKI MAKİNESİ
Infosource, swissQprint Nyala’nın beş yıl boyunca bir kez daha Batı Avrupa’da sınıfının en çok satan geniş formatlı baskı makinesi olduğunu söylüyor. İkinci çözüm ise swissQprint Impala.


Cenevre merkezli pazar araştırma şirketi Infosource tarafından derlenen istatistiklere göre, Batı Avrupa’da en çok satılan geniş format baskı makinesi, bu yıl beşinci kez swissQprint Nyala oldu. İstatistiklere göre, 3.2 × 2 metrelik flatbed baskı makinesi, 2019’da anket yapılan tüm markalara kıyasla “150.000-500.000 EUR fiyat segmentinde 152.4 cm (60inç/152.4 cm genişliğinde) baskı makinesi sınıfında” en popüler olan çözüm olarak öne çıkıyor. Listenin ikinci sırasında da swissQprint’in bir sonraki küçük ama aynı zamanda yüksek verimli modeli Impala (2,5x2 metre düz yatak) yer alıyor.

Modüler, güvenilir, çok yönlü

Tüm swissQprint flatbed yazıcıların ortak özelliği modüler tasarımlarıdır: Kullanıcılar, yazıcılarını tam olarak gerektiği gibi bir araya getirebilir. Daha sonra herhangi bir zamanda genişletilebilir veya yeniden yapılandırılabilir, böylece makine kuruluşla birlikte büyür. İsviçre makinelerinin dayanıklı, sağlam ve güvenilir olduğu kanıtlanmıştır. Verimli, harekete hazır 24 × 7 ve yüksek bir yatırım getirisi sağlar ve işletim maliyetleri düşüktür. Bir diğer en önemli avantajı ise sistemin çok yönlülüğüdür: swissQprint flatbed yazıcının baskı yapamayazağı neredeyse hiçbir malzeme yok.Bu içerik 2608 defa okundu.