Brother GTXpro BULK ile Yüksek Baskı Adetleri, Düşük Baskı Maliyetlerini ve Baskılı Ürün Üretim Esnekliğini Tek Makinede Kombine Etti

Brother GTXpro BULK ile Yüksek Baskı Adetleri,  Düşük Baskı Maliyetlerini ve Baskılı Ürün Üretim  Esnekliğini Tek Makinede Kombine Etti
Yüksek adetlerde baskılı t-shirt üreten firmalar için geliştirilen Brother GTXpro BULK modeli butik üreticilerden ziyade emprime baskı adetlerinde dijital baskı gereksinimi duyan üreticileri için geliştirildi.


Yüksek adetlerde baskılı t-shirt üreten firmalar için geliştirilen Brother GTXpro BULK modeli butik üreticilerden ziyade emprime baskı adetlerinde dijital baskı gereksinimi duyan üreticileri için geliştirildi. Özellikle koyu zemin pamuk dijital baskıda dünya lideri kalitesi, sınıfındaki en yüksek baskı haslıkları ve hızı, çok uzun ömürlü baskı kafası teknolojisi ile bilinen GTX 422 Modelinden daha hızlı bir baskı performansı sunarken boya maliyetlerinde yüksek adetler için ciddi baskı maliyet avantajları sunuyor.

Brother GTXpro BULK Modelindeki Yenilikler Neler?

Çevre Dostu, Sertifikalı Mürekkepler ...

GTX yazıcı mürekkepleri, mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için Brother’ın özel formülasyonu ile üretilir. Brother baskı boyaları yalnızca Oeko-Tex® Sertifikasını taşımakla kalmayıp, aynı zamanda baskı için güvenli olduklarından ve çevreye karşı sorumlu GOTS ONAYLI ve CPSIA uyumlu boyalar kullanır.

Brother GTXPro Baskı Kafası Teknolojisi

GTXpro BULK için Brother tarafından geliştirilen yeni Brother baskı kafası yüksek baskı hızı ve yoğun çalışma temposu için yeniden tasarlandı. Daha fazla nozzle miktarına sahip baskı kafası Brother sirkülasyon sistemine uyumlu olarak bekleme ve standby konumunda baskı kafasındaki boyaları çöpe atmadan sirküle edebilmekte ve hem gereksiz atık hem de sürekli taze beyaz boya ile baskılara başlayabilmekte.

Baskı kafasının da dahil olduğu yeni boya sirkülasyon sistemi ve hızlı baskı modu

Yeni endüstriyel beyaz baskı kafası tasarımı, baskı kafasının içinde ve makine genelinde dahili mürekkep dolaşımına izin vererek beyaz mürekkep israfını büyük ölçüde azaltırken baskı kafa ömrünü çok daha fazla uzatır. GTX Pro Bulk’unuzda artık 1200dpi baskı kalitesini korurken baskı sürelerini % 10 oranında azaltan yeni bir ‘hızlı baskı modu’ etkinleştirilebilir.

Dökme mürekkep besleme sistemi

GTX Pro Dökme mürekkepleri 1.8 Litre ve 18 Litre satışa sunulacak ve yüksek üretim ve hacimli kullanıcılar için cc başına mürekkep maliyetlerini büyük ölçüde azaltır. Beyaz baskı boyası tankındaki özel ultra izolasyonlu tam sirkülasyon sistemi baskı kafasındaki boyayı da sirküle ederken hem baskı kafasına sürekli taze boya sağlar hem de bakım sürelerini ortadan kaldırır. Aynı zamanda sürekli taze boya ile beslenen baskı kafalarındaki olası donma ve tıkanma olasılığını engeller.

Çok Daha Az Bakım Gereksinimi ve Çok Daha Verimli Baskı Performansı

Yeni endüstriyel baskı kafası tasarımı sayesinde, bakım prosedürlerinin daha fazla otomasyonu, sabah hazırlığına artık gerek olmadığı anlamına gelir. Yeni cap tasarımı ile önemli ölçüde daha kısa bir otomatik temizleme süresi sağlarken baskı esnasında baskı boya besleme sistemini çalıştırabilir ve sonraki baskı tasarımlarını kabul edebilir. Yani baskılar arasında bekleme ve duraksama gibi gereksiz zaman kayıplarını ortadan kaldırarak % 40 daha verimli bir baskı performansı sunar.

Ve Brother GTX Modellerini Rakiplerine Üstün Kılan Diğer Tüm Özellikler ile Birlikte

• Alt ve üst optik seviye sensörü ( Gerektiğinde alt seviye sensörü devre dışı bıraklılabilir)

• Sıcaklık ve ortam nemi kontrol sensörü

• Rip yazılımlarına ihtiyaç duymadan tüm sistemler ile % 100 uyum

• Üstün Brother baskı kafası ömürleri, yüksek kalitede sınıfındaki en yüksek hız

• Usb ve network bağlantı olanakları

• Minimum atık boya ve çok kolay makine bakımı

• Gerçek Brother baskı kafası ve makine donanımı garantileri

• Eşşiz yıkama haslıkları ve yıkama sonrası baskılı tekstil kalitesi

• GOTS ve Ecotex sertifikaları

• Kolay kullanım, data hazırlama,

• Yüksek baskı çözünürlüğü 1200 dpi x 1200 dpi

• Brother GTX Serisinin çok onlarca üründe çok esnek kullanım avantajları (tshirt, pantolon, ayakkabı, çantalar, montlar, sweetshirter, dikilmiş yada parça halinde baskı imkanı) ve dahası.Bu içerik 2505 defa okundu.