DİJİTAL TEKSTİL BASKIDA ROLAND DG ÜRÜNLERİ

DİJİTAL TEKSTİL BASKIDA  ROLAND DG ÜRÜNLERİ
Roland DG’nin dijital tekstil baskı teknolojisi esnekliğin, maliyetin ve zaman verimliliğinin önemli faydalarını sunuyor.


Dijital süblimasyon transferi, kısa süreli ve sınırlı sayıda üretim için üst düzey moda markaları tarafından giderek daha fazla kullanılmaktadır. Halen moda ve diğer tekstil uygulamaları için kumaş üretirken analog yöntemler kullanıyorsanız, Roland DG’nin dijital tekstil baskı teknolojisi esnekliğin, maliyetin ve zaman verimliliğinin önemli faydalarını sunar.

DÜŞÜK SABİT MALİYETLER

Dijital süblimasyon ile ister tek bir giysi ister 500 lineer metrelik kumaş basıyor olun, kurulum maliyetleri aynıdır ve düşüktür. Üretim ne kadar küçük olursa olsun maliyetleri tahmin etmek ve rekabetçi bir fiyat sunmak kolaydır.

VERİMLİ ÜRETİM

Süblimasyon transfer baskı üretimi, geleneksel üretim yöntemlerine kıyasla önemli ölçüde azaltılmış kurulum süreleri sunar, böylece tek seferlik, örnekleme veya sınırlı baskıları hızlı ve kolay bir şekilde üretir. Müşteri taleplerine hızlı dönüş yapmak ve hızlı geri dönüş üretimi sunma yeteneği için idealdir. Dijital süblimasyon transfer baskı ile süreç son derece kolaylaştırılır. Sadece baskı ve ütü yapın, kıyafet dikilmeye hazır olsun. Karmaşık sabitleme işlemleri yoktur.

KUMAŞ SEÇİMİ

Polyester genellikle dijital süblimasyon transfer baskısında kullanılır ancak %100 polyester ile sınırlı değilsiniz. Bluzlar, elbiseler ve kravatlar için parlak satenler; çantalar, kemerler ve valizler gibi ürünler için dayanıklı, kalın kanvaslar da dahil olmak üzere sentetikten farklı seçebileceğiniz harika kumaşlara da baskı yapılabilir.

ROLAND DG TEXART XT-640 TEK KELİMEYLE GÜÇLÜ SÜBLİMASYON BASKI SUNUYOR

Boya süblimasyonlu transfer baskı için özel olarak geliştirilen Texart XT-640; olağanüstü üretkenlik, sıra dışı baskı kalitesi ve tanınmış güvenilirlik sunar. Spor giyim, moda, hafif tabela, iç dekorasyon, promosyon ürünleri ve benzeri birçok farklı uygulamada baskılarınızın gücünü ve tarzını zirveye çıkarın.

ÜRETKENLİK VE KALİTENİN KUSURSUZ DENGESİ

Tekstil endüstrisinin zorlu üretim koşullarını karşılayacak şekilde geliştirilen XT640, sağlam yapısı ve kademeli formasyondaki çift yazdırma kafası ile dayanıklılık, olağanüstü baskı kalitesi ve etkileyici hızda performans sunar. Tüm ara tonları ve ayrıntıları yakalamak için, her bir yazdırma kafası yedi ayrı ebatta hassas damla salarak medya özelliklerini ve arzu edilen baskı kalitesini destekler.

MÜDAHALE GEREKTİRMEYEN ÜRETİMLERDE KAFANIZ RAHAT OLSUN

XT-640 Roland Mürekkep Sistemi, bir litrelik hava geçirmez mühürlü keselerle uzun süreli, tutarlı baskılar sağlar. Dört renkli modda her renk için iki mürekkep kesesi sunulurken, tescilli Roland Mürekkep Aktarma Sistemi, ana mürekkep kesesi boşaldığında otomatik olarak yedek mürekkep kesesine geçiş sağlar, böylece baskı makinesini durdurmadan boş keseleri değiştirebilirsiniz. Ayrıca, cihaza uzak olduğunuzda bile Roland Printer Assist iPad uygulamasını kullanarak başlıca cihaz işlevlerini uzaktan yönetebilirsiniz.

YÜKSEK HASSASİYET

XT-640, yüksek hacimli üretim için hassas medya hizalaması sağlar. Gelişmiş bir vakum sistemi baskı için transfer kağıdını düz tutarken, cihazın ön ve arka tarafındaki yeni ve kullanışlı Besleme Ayarlayıcı, düzgün bir gerginlik sağlayarak bükülmeyi önler. Böylece rulo, alıcı makaraya hassas bir şekilde sarılarak ısı transfer aşamasına düzgün bir şekilde aktarılır.

CANLI RENKLER SUNAN ÜSTÜN KALİTE

XT-640’ın gelişmiş baskı kontrol teknolojisi, Texart mürekkeple birleşerek göz alıcı netlikte görüntü kalitesi ve olağanüstü canlı renkler sunar. Maksimum üretim için, 4 renkli mürekkep konfigürasyonu etkileyici baskı hızlarında bile hassas detaylar ve üstün kontrast sağlar. Geniş renk gamını daha da geliştirmek için, 8 renk konfigürasyonunda baskılarınıza azami etki sağlayacak Turuncu ve Mor renkler de eklenmiştir.

YÜKSEK PERFORMANSLI ERGOSOFT ROLAND EDITION RIP YAZILIMI DAHİL

ErgoSoft Roland Edition, tekstil endüstrisinin seçkin RIP yazılım üreticisi ErgoSoft tarafından Roland DG için özel olarak geliştirilmiştir. Pek çok özellikle dolu bu RIP, güçlü RIP işleme ve düşük mürekkep tüketimiyle yüksek yoğunluklu baskı sağlayarak sıra dışı üretkenlik ve görüntü kalitesi sunar. Atla ve Tekrarla, Renk Değiştirme, Ölçek ve Küçülme Düzeltimi gibi kullanışlı özelliklerle dijital tekstil üretimini geliştirir.Bu içerik 2622 defa okundu.