HP TEKNOLOJİSİ İLE OFSET BASKI KALİTESİYLE DİJİTAL BASKI SONRASI İŞLEMLERDE BASİTLİK

HP TEKNOLOJİSİ İLE  OFSET BASKI KALİTESİYLE  DİJİTAL BASKI SONRASI  İŞLEMLERDE BASİTLİK
Bir adetten binlerce adede kadar işi aynı baskıda dijital olarak üretirken çok uzun tirajlı baskılar için analog baskı makinelerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.


Gıdalarla kullanımı güvenli gerçek su bazlı mürekkeplerin sunduğu baskı sonrası işlemlerde basitlik ve çok yönlülük gibi avantajların yanı sıra kuşe ve 1. hamur kağıtlar üzerine yapılan çok sayıda oluklu uygulamada ofset baskı kalitesinden yararlanın. Bir adetten binlerce adede kadar işi aynı baskıda dijital olarak üretirken çok uzun tirajlı baskılar için analog baskı makinelerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. HP PageWide C500 Baskı Makinesi hem kaplamalı hem de kaplamasız kağıt üzerine çok çeşitli oluklu mukavva ambalaj uygulamaları için tutarlı ofset baskı kalitesi sunar. HP C500 baskı makinesi, gıdalarla kullanıma uygun gerçek su bazlı mürekkeplerin sunduğu baskı sonrası basitlik ve çok yönlülük sayesinde üretim olanaklarınızı kolaylaştırır. C500 baskı makinesi; baskı kalitesinden ödün vermeden esneklik, hızlı piyasaya sürme imkanı, daha az atık ve daha küçük envanter gibi dijital baskı çözümü avantajlarını size sunar. Çığır açan bu tek geçişli, yenilikçi dijital baskı sonrası çözümü sayesinde yeni iş fırsatları yaratabilir ve yeni rekabet avantajları elde edebilirsiniz.

Ofset baskı kalitesiyle baskı sonrası işlemlerde basitlik

• Doğrudan mukavva üzerine baskı yaparken ofset kalitesinde sonuçlar elde edin ve laminasyonu ortadan kaldırın.

• İnç başına 1.200 püskürtme ucu ve 6 pl hacminde damlalar ile net metinler ve barkodlar basın ve akıcı ton geçişleri elde edin.

• Hassas nokta yerleştirme sunan yenilikçi HP Virtual Belt Teknolojisi ile tutarlı bir şekilde ofset kalitesinde baskılar üretin.

• 1 milyon püskürtme ucu ve 6 kat püskürtme ucu yedekleme sayesinde baskı kalitesinin tutarlı olmasını sağlayın.

Temel üretim faaliyetleri için daha uygun fiyata dijital esneklik

• Talep üzerine baskı hizmeti, hızlı kampanyalar ve son dakika değişiklikleri gibi daha iyi hizmetler sunarak müşteri sadakati oluşturun.

• Mevcut işlerinizin önemli bir kısmını analogdan dijitale geçirerek kâr edin.

•”Her ihtimale karşı” baskı almaktansa “tam zamanında” baskı alarak envanterinizi ve malzeme israfını azaltın.

• Analog baskı makinelerinizi çok uzun tirajlı işlere ayırırken, bir ila binlerce adetlik işleri uygun maliyetle basın.

• Dijital çözümlerin özelliklerinden yararlanarak hem dijital hem analog makineleriniz için yeni müşteriler ve yeni işler kazanın.

Kaplamalı ya da kaplamasız kağıt üzerine çeşitli ambalaj uygulamaları için gıdalarla kullanıma uygun gerçek su bazlı mürekkep

• HP PageWide su bazlı mürekkepler hiçbir şekilde UV ışınlara tepki veren kimyasallar içermediğinden gıda ambalaj standartlarına kesinlikle uymaktadır.

• Birincil ve ikincil gıda ambalajlarının yanı sıra hassas ürünlerin ambalajları için ek bariyer ihtiyacı olmadan sağlam ve güvenilir baskı.

• Kaplamalı ya da kaplamasız kağıt üzerine üstün baskı kalitesi elde ederek son derece kaliteli kutular sunabilirsiniz.

• Farklı versiyonlar üretme, özelleştirme ve çok sayıda basılı güvenlik özelliği sayesinde markaları hayran bırakın ve kutuların değerini artırın.

Güvenebileceğiniz bir iş ortağı tarafından sunulan çözümlerle dijital üretim sürecinizi basitleştirin

• Uzun vadeli iş ortağınız olan HP’nin sunduğu kapsamlı hizmet ve destek programlarından yararlanarak üretimi hızlandırın.

• HP One Package iş akışı paketi sayesinde HP ve iş ortakları tarafından sunulan yazılımları ve çözümleri tümleştirerek dijital üretim esnekliğinizi en üst düzeye çıkarın.

•Marka ilişkileri, satış eğitimi ve kullanıcı toplulukları gibi HP’nin küresel erişim kanallarından yararlanarak işletmenizin başarılı olmasını sağlayın.

HP’nin kapsamlı destek programıyla çalışma sürenizi en üst düzeye çıkarın

HP PageWide C500 Baskı Makinesini kullanmaya başlamak heyecan verici bir deneyimdir. HP’nin hizmet programıyla birlikte kendi çalışma sürecinizi kontrol altında tutabilir ve müşterilerinize rekabetçi oluklu ambalaj çözümleri sunabilirsiniz.

Gıda ambalajı uygulamaları için güvenli Su Bazlı Mürekkep teknolojisi

HP gerçek Su Bazlı Mürekkepler UV reaktif kimyasallar içermez. Bu nedenle, bu mürekkepler, hem irincil hem de ikincil oluklu ambalajlar için ek bir bariyere gerek olmadan gıdalarla kullanıma uygun, dayanıklı ve güvenilir baskılar sunar.Bu içerik 4325 defa okundu.