ŞİMDİYE KADAR GELİŞTİRİLMİŞ EN ÇOK YÖNLÜ DİJİTAL SONLANDIRMA SİSTEMİ KONGSBERG X

ŞİMDİYE KADAR GELİŞTİRİLMİŞ  EN ÇOK YÖNLÜ DİJİTAL SONLANDIRMA  SİSTEMİ KONGSBERG X
Konu ister tabela, ister ambalaj, ister stand olsun... İster vinil, ister levha, ister ahşap üretiyor olun; Kongsberg X tüm işler veya uygulamalar için en iyi kaliteyi sunar.


Kongsberg X, şimdiye kadar geliştirilmiş en çok yönlü dijital sonlandırma sistemidir. Kongsberg XN 1.680 x 1.270 mm ila 2.210 x 6.550 mm arasında altı farklı ebatta mevcuttur.

En geniş çeşitlilikte malzemelerden tabela üretim ekipmanı

Kongsberg XN tabela kesim makinesi, çok sayıda özel aparat ile birlikte gelir. Bu aparatlar; örneğin oluklu karton, katlanır karton, sert mukavva, köpük, kaplama blanketleri, ahşap ve çok sayıda plastik malzeme gibi çeşitli malzemelerin otomatik olarak işlenmesine yönelik hız, güç ve esnekliği sunar.

MultICUT-HP ile güçlü frezeleme

Tabela üretimi için ekipman satın alırken ilk düşünülmesi gereken şeylerden biri randımandır. Peki, bu ekipmanlar bir işi ne kadar hızlı bitirebilir? MultiCUT-HP (High Power); üç kata kadar daha hızlı frezeleme hızları sunan süper kuvvetli, su soğutmalı bir frezeleme mili ile donatılmıştır. 3kW yüksek güçlü mil, uzun frezeleme işlerinizde ihtiyaç duyulan ve/veya kalın akrilik tabakalar, ahşap/MDF ve alüminyum kompozit malzemeler gibi kesimi ve işlemi zor malzemelerle çalışan atölyeler için harika bir tercihtir.

Karşınızda Kongsberg Starter

Kongsberg X Starter; makul bir yatırım karşılığında güvenilirlik, kesinlik ve kullanım kolaylığı sağlayarak size paranızın karşılığını fazlasıyla veren bir kesim makinesidir. Kongsberg X Starter kesim makineleri; başlangıç düzeyinde numune oluşturma, tabela yapımı ve stand üretimine olanak tanıyan standart konfigürasyonlarla sunulur. Kesim makinesinin hızı ve aparatları kolayca yükseltilebilir.

Entegre tabela kesim yazılımı

Tabela yapım ekipmanı, yalnızca tabela kesim makinesinden çok daha fazlasından oluşur. Kaynaklarınızdan (baskı, operatör, malzemeler…) en iyi şekilde yararlanmak için, tüm darboğazları aşacak şekilde modernize edilmiş bir iş akışına ihtiyacınız vardır. Entegre yazılım çözümleri sayesinde hataları ortadan kaldırın, zamandan tasarruf edin ve fireleri azaltın.

I-cut Üretim Konsolu

Kullanımı kolay, tamamen yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü, kolay ve verimli çalıştırmaya olanak tanır. İyileştirilen arayüz, operatörlerin Kongsberg kesim makinelerinden en yüksek faydayı elde edebilmelerine ve günlük üretimi optimize etmelerine olanak verir.

I-cut Suite: Büyük formatlı üretimi optimize etme gücü

Tasarım-baskı-kesim iş akışında endüstri standardı olan i-cut Suite ile hataları ortadan kaldırın, zamandan tasarruf edin ve fireleri azaltın. i-cut Suite grafik dosyalarının baskı ve dijital sonlandırma sistemi gönderilme şeklini standartlaştırır. Zamandan ve işçilikten tasarruf eder, malzeme firelerini azaltır, baskı makinenizi daha iyi kullanır ve her zaman Kongsberg kesim makineniz için en verimli ve en doğru kesim çizgisini oluşturarak mükemmel kalitede sonuçlar sağlar.

DevIce Manager

Device Manager, baskı sonrası üretim üzerinde daha iyi bir kontrol sağlar. Yazılım, sürmekte olan işin yanı sıra tüm bağlı cihazların durumlarının ve bekleyen işlerin ekranda net olarak görülebilmesine de olanak tanır. Kullanışlı sürükle-bırak arayüz sayesinde operatörler tezgahta sıra bekleyen işlerin önceliklerini belirleyebilir, acil işleri araya sokabilir ve hatta iş yüklerini tezgahlar arasında dengeleyebilir.

AutomatIon Engine

Automation Engine, i-cut Suite’in parçalarını birleştirir ve tüm baskı öncesi üretim sürecini otomatikleştirir. Kullanıcılar, tekrar eden baskı öncesi görevleri otomatikleştiren dinamik iş akışları oluşturarak üretim sürecinde verimliliği artırabilir, operatör müdahalesini ve hatalarını azaltabilir; zaman, para ve malzeme açısından değerli tasarruflar elde edebilir.

ArtIosCAD: Strüktürel tasarımlar yaratma gücü

3D projeler için yalnızca grafik tasarım yazılımına değil, aynı zamanda strüktürel tasarım yazılımına da ihtiyaç duyarsınız. Ambalaj ve açık hava reklam sektörü için dünyanın en popüler ve en gelişmiş strüktürel tasarım yazılımı olan ArtiosCAD, tüm oluklu mukavva, katlanır karton ve POP tasarımcıları için ideal bir üründür.

ArtiosCAD’in kapsamlı tasarım kütüphanesinde dolaşan kullanıcılar, burada dakikalar içerisinde proje tasarlayabilecekleri —bileşenleri yeniden ölçülendirme ve yeniden tasarlama özgürlüğüyle— ya da yaratıcı tasarım sürecini simüle edebilecekleri parametrik tasarım şablonları bulabilirler. ArtiosCAD, 3D standlar için yapılar oluşturarak tabela ve stand sektöründeki firmaların olağanüstü işler çıkarmalarına yardımcı olabilir.Bu içerik 3111 defa okundu.