HP LASERJET PRO M100 VE M200 SERİSİ YENİ NESİL RENKLİ YAZICILARINI PİYASAYA SUNUYOR

HP LASERJET PRO M100 VE M200 SERİSİ  YENİ NESİL RENKLİ  YAZICILARINI PİYASAYA SUNUYOR
Yeni modeller, günlük baskı ihtiyaçları için güncellenmiş üretkenlik deneyimleri, gelişmiş güvenlik, yüksek etkili renk ve profesyonel performans sunuyor.


Baskı çözümlerinin küresel lideri HP Inc., HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serisi yazıcılarının en yeni modellerini piyasaya süreceğini duyurdu. Güncellenen M100 ve M200 serileri, kullanıcılara iş ortamında aradıkları rahatlık, güvenlik ve performansı sunmak için tasarlandı. HP Türkiye Genel Müdürü Emre Alaman, yeni modellerle ilgili şu görüşü paylaşıyor: “Profesyoneller iş yerinde performans ve kaliteden ödün vermeden üretkenliklerini artırmanın yolunu arıyorlar. HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serilerini güncellememizin de sebebi buydu. Kullanıcılara gittikleri her yerde verimli bir çalışma ortamı için en iyi baskı deneyimini, gelişmiş güvenlik seçeneklerini ve güçlü performansı sunmak istiyoruz.”

HP Smart App ile üretkenlik seviyesi artıyor

Çalışanların günden güne mobil yaşam tarzlarını benimsediği bir ortamda istenilen yerden çalışma özgürlüğü de giderek daha önemli hale geliyor. Yeni HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serileri ile HP Smart App içerisindeki Akıllı Görevler sayesinde kullanıcılar, yalnızca telefonlarını kullanarak hızlıca ve kolaylıkla baskı alabiliyor, belge taratabiliyor ve kopyalayabiliyor. Kullanıcıların mobil cihazlarından yazıcıyı kolaylıkla kontrol edebilmeleri için tasarlanan HP Smart App, Akıllı Görevler sayesinde kullanıcılara zaman kazandırıyor. HP Smart App’teki Akıllı Görevlerle kullanıcılar aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebiliyor:

• QuickBooks, Dropbox ve Google Drive gibi kurumsal yazılımlardaki içeriklere hızlı erişim ve tarama

• HP Ses ile aktive edilebilen baskı alma özelliğiyle ses komutlu baskı alma deneyimi

• Belge baskı, tarama ya da kopyalama işlemleri esnasında kullanıcı bildirimleri

Gelişmiş güvenlik

Güncellenen HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serileri temel şifreleme ve şifre koruma gibi başlıca güvenlik özelliklerini içermesiyle cihaz güvenliği, kişisel veriler ve kurumsal belgelerin korunmasını sağlıyor. M200 serisi ayrıca güvenlik risklerine karşı savunma önlemlerini de güçlendiriyor. Bu alandaki önemli özellikler arasında saldırıları algılama ve durdurmaya destek olan otomatik donanım güncellemeleri ile daha hızlı, kablosuz modellerde daha güvenilir bağlantılar sağlayan çift bantlı Wi-Fi® yer alıyor.

Güçlü performans

HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serileri, en yüksek baskı performansı ve her baskıda profesyonel kalitede renk sağlayan JetIntelligence özellikli Orijinal HP Toner kartuşları ile birlikte geliyor. Dahili kablosuz ve Ethernet ağ becerileri ile M100 ve M200 daha hızlı, daha güvenilir çift bantlı Wi-Fi bağlantıları sağlıyor. M100 ve M200 serileri yüksek hacimli baskı, yüksek baskı hızı ile birlikte tarama, kopyalama ve faks seçeneklerini de sunuyor. M200 serisi tüm bunlara ek olarak kullanıcılara otomatik çift taraflı baskı seçme imkânını da tanıyor.

Sürdürülebilir tasarım

HP Auto-on/Auto-off teknolojisine sahip yeni M100 ve M200 serileri ENERGY STAR®3.0 spesifikasyonlarını karşılamayan standart model yazıcılara kıyasla yaklaşık %35 oranında daha az enerji tüketiyor. HP, yazıcılarını kalite, performans ve enerji tasarrufu için en son ENERGY STAR® standartlarını karşılayacak şekilde tasarladı ve test etti. HP ayrıca, yazıcı sistemlerinin Blue Angel çevreci etiket yönergelerinin belirlediği maximum seviyelerin altında salınımda bulunmasını da garanti ediyor.Bu içerik 5195 defa okundu.