EPSON’DAN ÜRETKEN DIŞ MEKAN YAZICISI: EPSON SURECOLOR SC-S60610L

EPSON’DAN ÜRETKEN  DIŞ MEKAN YAZICISI:  EPSON SURECOLOR SC-S60610L
Bu hassas, üstün kaliteli üretken afiş ve sergi yazıcısı ile ürün yelpazenizi genişletin.


Bu yazıcı basit afişlerden yüksek kaliteli sergi ve dekor ürünlerine kadar farklı malzemeler üzerine baskı yapmak için yeni bir yol sunar. Her bir bileşen, sorunsuz bir çalışma sağlamak ve profesyonel kalitede sonuçları garanti etmek için tamamen Epson tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir.

Hassasiyet

Sınıfının en iyisi performans sağlayan gelişmiş malzeme yönetim sistemi sayesinde rakipsiz hassasiyette üretim. Yüksek oranda gelişmiş otomatik gerilim denetim (AD-ATC) sistemi, büyük çaplı besleyici rulo, besleme tutuşu ve hassasiyetini optimize etmek için antistatik esnek basınçlı rulo özelliklerine sahiptir.

Kalite

En yeni nesil Epson’un çift PrecisionCore TFP baskı kafasını içeren SC-S60610, mükemmel renk ve netlikle olağanüstü baskılar üretir. Yeni formüllü Epson UltraChrome GS3 mürekkepleri ile çalışan kullanıcılar, geniş yelpazede son derece hassas renkler üretebilir. Yazıcının Hassas Nokta yüksek kalite modu sayesinde geniş bir malzeme aralığında kaliteyi geliştirmek mümkün.

Verimlilik

Otomatik baskı kafası bakımı ve mürekkep nemi toplama sistemi, maksimum çalışma süresi boyunca sürekli baskının devam etmesini sağlar. Hizmet ve destek Sorun çıkarsa, Epson iki yıllık standart garantisi ile bunu çözer. Epson’un ayrıcalıklı servis ve destek hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Temel Özellikler

• Hassas ve hatasız yazdırma: Sınıfının önderi AD-ATC sistemi ve gelişmiş kağıt besleme

• Üstün kaliteli sonuçlar: En yeni nesil PrecisionCore TFP baskı kafası ve UltraChrome GS3 mürekkep

• Bir dizi yaratıcı uygulama: Şeffaf film, vinil, kanvas ve fotoğraf kağıdı dahil çeşitli malzemelere baskı

• Üretkenliği maksimize edin: Otomatik baskı kafası bakımı ve koruma plakası: mürekkep nemi toplama sistemi

• Üstün hizmet ve destek: Standart iki yıl garanti.Bu içerik 14787 defa okundu.