EPSON SC-P20000: YÜKSEK KALİTE VE YÜKSEK HIZ BİR ARADA

EPSON SC-P20000: YÜKSEK KALİTE  VE YÜKSEK HIZ BİR ARADA
Bu hassas yazıcılarla 600 x 600dpi ve daha yüksek çözünürlükte kalite ve yüksek baskı hızını bir araya getirin.


Pazarda olağanüstü kalitesiyle tanınan Epson tarafından üretilen bu büyük formatlı fotoğraf yazıcıları yüksek verimlilik, üstün kalite ve kullanım kolaylığını tek bir eksiksiz pakette bir araya getiriyor. Fotoğraf laboratuvarları, fotoğraf stüdyoları ve kopyalama merkezleri için tasarlanmış ve bir ofis içi çözümü içeren SC-P20000, çok çeşitli yüksek kaliteli fotoğraflar, poster ve afiş üretebilir.

Kaliteden ödün vermeden yüksek verimlilik

Kullanıcıların kaliteden ödün vermeden yüksek verimlilikten faydalanmasına olanak tanıyan yazıcı, düşük kalite modlarında bile olağanüstü sonuçlar üretmek için bir PrecisionCore MicroTFP baskı kafasıyla birlikte verilir. Yeni geliştirilmiş kamera tabanlı bir kağıt besleyici dengeleyici içeren yüksek hassasiyetli kağıt besleme teknolojisiyle güçlendirilen yazıcı, sorunsuz bir çalışmayı garanti eder.

Doğru, hassas ve güvenilir sonuçlar

Yeni Epson UltraChrome Pro 10-renkli mürekkep seti istikrarlı bir şekilde harika görünen baskılar sağlar. Siyahlar, yeni yüksek -yoğunluklu Fotoğraf ve Mat Siyah mürekkepler sayesinde derin ve zengindir. K4 ve Çok Boyutlu Damlacık Teknolojisi (MSDT) sayesinde elde edilen düşük gren etkisiyle daha iyi geçişler sunar. Pahalı eklentilere ihtiyaç duymadan istikrar sağlamak için Epson Renk Kalibrasyonu yardımcı programıyla kullanıcı, renk reprodüksiyonunu kolaylıkla yönetebilir.

Kullanımı ve bakımı kolay

Net bir şekilde resimlendirilmiş kullanıcı kılavuzu ve renkli LCD Paneliyle kullanmaya başlaması kolaydır. Söz konusu olan kağıtların kullanımı ve değiştirilmesi olduğunda işlemler hızlı ve zahmetsizdir. Yazdırma sırasında şeffaf bir yazıcı kapağı penceresi ve rulo kapağı penceresi, kullanıcıların baskının durumunu ve kalan kağıt miktarını kontrol etmesine olanak tanır. Baskı tamamlandıktan sonra baskı kafası ve mürekkep kapağı, konumları sayesinde kullanıcı tarafından temizlenebilir ve bu da bakım maliyetlerinden tasarruf sağlar.Bu içerik 14278 defa okundu.