DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİLERİNDEKİ SON TRENDLER SIGN İSTANBUL’DA SERGİLENECEK

DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİLERİNDEKİ SON TRENDLER SIGN İSTANBUL’DA  SERGİLENECEK
Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte yatırım ve birim maliyeti düşen, buna karşılık hızı, kalitesi ve çeşitliliği artan dijital baskı sektörü, Tarsus Turkey tarafından 17-20 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul 2020’de buluşacak. Dijitalleşen baskıdaki tüm yeniliklerin bir arada sergileneceği fuar, 22’inci kez Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek.


Dijital baskı alanında Türkiye’nin lider firmaları ve dünyanın en önemli markaları, yeni teknolojilerini baskı profesyonelleriyle buluşturmak için Uluslararası SIGN İstanbul 2020’yi bekliyor. Teknolojik gelişmelerle birlikte geleneksel baskı uygulamalarının yavaş yavaş yerini dijitale bıraktığını söyleyen Tarsus Turkey Fuar Direktörü Ulaş Kılıç, açıklamasında “Türkiye’deki dijital baskı teknolojileri pazarı 200 milyon doları aştı. Dünya dijital baskı pazarının büyüklüğü ise milyarlarca doları buluyor. 22.’sini düzenleyeceğimiz SIGN İstanbul katılımcılarının neredeyse yarıdan fazlasını dijital baskı sektörünün temsilcileri oluşturuyor. Gelişen teknolojiyle birlikte, daha hızlı, daha akıllı, daha ekonomik ve daha kaliteli dijital baskı uygulamaları, kullanıcıların da güvenini kazanmış durumda. Dolayısıyla sektör, her geçen yıl istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Dijital baskı dünyasındaki bu gelişmeler, sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşma adresi SIGN İstanbul’da da kendini gösteriyor. Bu yılki buluşmada ziyaretçilerimiz, dijital baskıya dair tüm yenilikleri bir arada görebilecekler” dedi.

Dijital baskıdaki tüm yenilikler tek adreste

Dijital baskı makine ve malzemeleriyle ilgili tüm yeniliklerin görücüye çıkacağı SIGN İstanbul 2020’nin standlarında ayrıca tekstil baskı teknolojileri, transfer baskı ve serigrafi makineleri, lazer makineleri, CNC Router & Frezeler, reklam malzemeleri, boyalar, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, 3 boyutlu baskı sistemleri, promosyon ürünleri ile görsel iletişim ve sergileme ürünleri sergilenecek. Tüyap Beylikdüzü’nde 30 ülkeden 350 katılımcı firma ile yurt içi ve yurt dışından 25 bin sektör profesyonelini buluşturacak olan SIGN İstanbul 2020 hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Bu içerik 13884 defa okundu.