AKPAR MAKİNE SEKTÖRDE 25.YILINI KUTLUYOR

AKPAR MAKİNE SEKTÖRDE 25.YILINI KUTLUYOR
Sektörde 25’inci yılını kutlayan Akpar Makine, reklam sektörüne BESTLAM markasıyla çeşitli ürünlerin imalatını yapmaya devam ediyor.


Reklam sektörünün ihtiyaçlarını özel ve kaliteli ürünlerle karşılamaya devam eden Akpar Makine, aynı zamanda çeşitli sektörlere yönelik özel projeler üretmeyi sürdürüyor. Firma, bu projelerde laminasyon ile ürünleri birbirlerine yapıştırıp aynı zamanda bu ürünlerin (sünger, kumaş kâğıt, folyo. PVC gibi) en ve boyunu ebatlayabiliyor. Bu konuda esnek ve dinamik çözümler sunan firma, makinelerinin özelliklerini de müşterilerinizin ihtiyacına göre belirleyip üretim aşamasını tamamlayabiliyor. Firma bunların yanında otomotiv, makine, inşaat makinaları ve gıda makinaları gibi çeşitli sektörlere yedek parçalar da üretiyor. Mevcut piyasa koşulları ve daha rekabetçi duruma gelen sektör şartlarını göz önünde bulundurarak geliştirilen yeni ATAK modelini sunan firma, bu modelle de ekonomik, ergonomik ve rekabetçi bir çözüm sunmayı hedefliyor.

Yeni ürünler ve geliştirdikleri çözümlerle ilgili dergimize bilgi veren Akpar Makine firma sahibi Mevlüt Akpar şunları söyledi: “Kuruluşumuzdan bugüne geçen 25 yıllık süreçte reklam sektörü oldukça aşama kaydetti. Bu geçen zaman içerisinde Akpar Makine olarak Bestlam markamızın üretimini sürdürdük. Ayrıca mevcut ürünlerimizi geliştirip yeniliklere ayak uydurmaya çalıştık. Şu anda da yeni ürünleri ürün gamımıza katmak için çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz.” “Bu maksatla ihtiyacını görüp tespit ettiğimiz malzemelerin düzenini sağlayacağını düşündüğümüz raf sistemlerine yönelik yeni ürünler piyasaya sürdük. Bu ürünleri ihtiyaca göre değişik ölçülerde özel olarak da üretmekteyiz. Aynı zamanda laminasyon makinası üretimine de devam etmekteyiz. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullar dolayısıyla piyasada durağanlık olsa da 2020 yılının daha hareketli geçeceğini öngörerek altyapımızı ona göre hazır hale getirmiş bulunuyoruz.”Bu içerik 10812 defa okundu.