PİMMS GROUP FESPA EURASIA’DA ÖZEL KAMPANYALARIYLA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAYACAK

PİMMS GROUP FESPA EURASIA’DA ÖZEL KAMPANYALARIYLA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAYACAK
Endüstriyel reklam sektöründe 40. Yılını kutlayan Pimms Group, Fespa Eurasia 2019 Fuarı’nda ziyaretçilerini özel kampanyalarla karşılayacak.


5-8 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Fespa Eurasia 2019 Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak olan PİMMS Group, 40’ıncı yılına özel kampanyaları misafirlerine sunacak. Ziyaretçiler firmanın 40. yılı vesilesiyle sunduğu kampanyalı fiyatlardan yararlanabilecek.

FESPA Eurasia 2019’da Handtop, Homer, HP ve Axia geniş format dijital baskı makinelerini ziyaretçilerle buluşturmayı planlayan PİMMS Group, yeni baskı sistemlerinin de ilk tanıtımını fuarda gerçekleştirecek. Yeni makine modelleri arasında yer alan Handtop HTH3200UV – Turbo 320 cm genişlikte rulodan ruloya baskı makinesi, özellikle germe tavan, ışıklı tekstil kumaş ve yeni trend ışıklı kumaş baskılarında yüksek hızda kaliteli baskı için üretilmiştir. 8-12 adet Kyocera baskı kafası ile saatte 156 m²’ye kadar yüksek hızda CMYK renklerinde baskı yapar.

Handtop HT2512UV-1024A Flatbed model makine ise, 250×122 cm baskı alanı ile tabaka ve parça malzemeye baskı yapabilen, 12 adet Konica baskı kafası dakikada 1 panel yazan, CMYK+Beyaz+Vernik basabilme özelliği ile yüksek hızda kaliteli baskılar için üretilmiştir. Fuarda sergilenecek baskı sistemleri arasında yer alan Handtop HT3200UV Hybrid baskı makinesi de 320 cm genişlikte olup sonsuz malzeme besleme özelliğine sahiptir. Hem tabaka, hem de rulodan ruloya baskı imkanı sunar. 4-8 adet Kyocera baskı kafası ile CMYK+Beyaz+Vernik basabilme özelliği ile yüksek hızda kaliteli baskılar için üretilmiştir. Handtop HT1600 LED UV Hybrid, Kyocera kafalı makinesi; beyaz ve laklı 160 x 120 cm Handtop makinemiz de fuarda sergilenecek makineler arasında yer alıyor. Axia 3200 LED UV, Epson DX5 4 kafalı, tek geçişte beyaz, CMYK basabilen ve üstüne lak atabilen, kabartma yapabilen baskı makinesidir. Duvar kâğıdı ya da kısmi parlak görünüm istenen uygulamalar için ideal. Ayrıca poliüretana, deriye de basabilen Axia 1800 LED UV baskı makinesi de çanta ve ayakkabı üreticileri için çok uygun bir model.

Fuarda ilk kez sergilenecek olan Axia Direct 3203 baskı makinesi de 320 cm genişlikte Epson 4720 baskı kafasına sahip olup pigment boya ile pamuklu kumaşlara aynı anda direkt baskı ve fikse yapabilen, özellikle ev tekstil nevresim üreticileri için tasarlanan bir sistemdir. Süblimasyon baskı grubunda sergilenecek olan Homer HM1800R/PRO – Dual Row modeli de, transfer kağıdına 190 cm’lik baskı eni ile saatte iki pass ile 326 m² baskı yapabilen, opsiyonel Jumbo Roll sayesinde büyük bobin kağıt takabilme (200kg) özelliğine sahip olup yüksek hızda profesyonel üreticiler için üretilmiştir.

Fuarda ayrıca Türkiye distribütörlüğünü PİMMS Group’un yürüttüğü HP Lateks bas&kes sistemlerinin de tanıtımı yapılacak. Ziyaretçiler, HP lateks baskı ve kesim sistemleri ile hayata geçirilen uygulamaları birebir görme imkanı elde edecek. Bu sene boyunca katıldığı tüm fuarlarda 40. yıla özel kampanyalarla misafirlerini ağırlayan firma, Fespa Euarisa Fuarı’nda da 40. kuruluş senesine özel kampanyalı ve avantajlı alım imkanları sunmaya devam edecek.Bu içerik 10784 defa okundu.