ASYA BAYRAK YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE SIGN İSTANBUL’DA

ASYA BAYRAK YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE SIGN İSTANBUL’DA
19-22 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Sign İstanbul Fuarı’nda yerini alan Asya Bayrak en yeni ürün gruplarıyla fuarda ziyaretçilerini karşılayacak. Biz de Asya Bayrak firma sahibi Ahmet Çilkaya ile bir araya gelerek sorularımızı yönelttik.


Fuarda sergileyeceğiniz ürün grupları hakkında bilgi alabilir miyiz?

Öncelikle firmamızın ana faaliyet alanı bayrak olup bayrakla ilgili her türlü hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. Zamanla büyüyen firmamız bünyesine tekstil bazında çanta, atkı, tişört, yaka kartı gibi ürünleri katmıştır ve halen de katmaya devam ediyor. Gelişen ve küreselleşen dünyada reklamın önemi gün geçtikçe artıyor. Bu gelişmeyle birlikte firmaların reklam ihtiyacı da doğru orantılı olarak artmaktadır. Buna istinaden firmaların müşterilerinin zihinlerinde hatırlanmaları ve logoların akıllara kazınması için bayrak malzemeleri daha da önem kazanıyor.

Fuarda ilk kez lanse edeceğiniz yenilikler var mı?

Mevcut ürünlerimiz üzerinde, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda birtakım değişikliklere gidiyoruz. Aynı zaman da günümüzün yeniliklerine göre farklı ürün grupları da söz konusu. Bu yeniliklerimizi fuarda sergiliyor olacağız.

Fuar ziyaretçilerine iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Asya Bayrak her geçen gün kendinden emin bir şekilde büyüyen ve bünyesine farklı alanlarda ürünler ekleyerek adını dünya çapında duyurmayı hedefleyen bir firma olmuştur. Fuarda da ziyaretçilerimize farklı ve yenilikçi ürünlerimizi tanıtacağız. Sektörün kesinlikle fuara katılmasını ve bizleri takip etmesini öneririz.Bu içerik 955 defa okundu.