LİTEKS PESENT’E KANVAS VE KUMAŞ ÜRÜNLERİ İLE SIGN İSTANBUL’DA

LİTEKS PESENT’E   KANVAS VE KUMAŞ ÜRÜNLERİ İLE SIGN İSTANBUL’DA
19-22 Eylül tarihlerinde Sign İstanbul Fuarı’na katılacak olan Liteks firmasının Satış ve Pazarlama Müdürü Uygar Coşkun, fuarda tanıtılacak Pesent’e markasının yeni ürünleri ile ilgili bilgi verdi.


Öncelikle fuarda sergileyeceğiniz ürün grupları hakkında bilgi alabilir miyiz?

Pesent’e markamızın ağırlıklı bölümünü oluşturan doğal ve sentetik kumaşlardan kanvasları, basılabilir duvar kaplama kumaşı, basılabilir döşemelik kumaş, karartma (blackout) perdelik kumaş ve ışıklı pano kumaşı ürünlerimizi sergileyeceğiz.

Bu ürünlerin özelliklerinden ve kullanıcıya sunduğu avantajlardan kısaca bahsedebilir misiniz?

Öncelikle kendi bünyemizde geliştirmiş olduğumuz özel kaplama formülasyonları sayesinde kullanıcılar yüksek renk kalitesine sahip ve çeşitli uygulama alanlarına yönelik kaliteli ürünler üretebilmektedir. Kanvas ürün gamımızdaki çeşitlilik de kullanıcıların iş bazlı, farklı ve yaratıcı ürünler ortaya çıkarmalarını sağlamaktadır. Ayrıca, gerek müşteriye özel standart dışı enlerde üretim yapılması gerekse de müşteriye özel kaplama formülasyonları ve yeni kumaşlar geliştirilmesi gibi esnekliklerimiz kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır.

Fuarda ilk kez lanse edeceğiniz yenilikler var mı?

Bu yıl geliştirmiş olduğumuz kabartmalı yüzeye sahip pamuk kanvası, şeffaf kaplamaya sahip pamuk/keten kanvası, mat metalik ve neon renklere sahip pamuk kanvasları ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sunacağız. Standımızda bu ürünlerin baskılı örneklerini kullanıcılara tanıtacağız.

Firmanızın ilk üç çeyrekteki faaliyetleri hakkında bilgi alabilir miyiz? Sektöre duyurmak istediğiniz herhangi bir gelişme, yeni ürün veya yeni projeleriniz oldu mu?

Belirlemiş olduğumuz pazarlama ve satış planı çerçevesinde Almanya’daki Fespa fuarı ve İngiltere’deki Sign UK fuarlarına katılım göstererek yurtdışı satış ağımızı genişletmeye ve ihracat satış rakamlarımızı artırmaya çalıştık. Ayrıca yeni ihracat pazarları hakkında çalışmalarımız devam ediyor, fuar takvimimize ekleme yapmayı düşünüyoruz.

Son olarak okuyucularımıza ve fuar ziyaretçilerine iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Reklam ve dijital baskı sektörü için kullanıcıların isteklerine ve değişen baskı teknolojilerine göre yeni ürünler geliştirmeye devam edeceğiz. Pesent’e ürün gamımızı ve yeni ürünlerimizi incelemeleri adına ziyaretçileri standımızda ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.Bu içerik 13339 defa okundu.