FEZA DİJİTAL İNOVATİF CANVAS ÜRÜNLERİ İLE SIGN İSTANBUL’DA

FEZA DİJİTAL İNOVATİF CANVAS ÜRÜNLERİ İLE SIGN İSTANBUL’DA
19-22 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Sign İstanbul Fuarı’nda yerini alan Feza Dijital, inovatif ve dinamik ürünleri ile fuarda ziyaretçilerini karşılayacak. Biz de Feza Dijital Halkla İlişkiler Müdürü ve Müşteri Temsilcisi Begüm Çehreli ile bir araya gelerek sorularımızı yönelttik.


Öncelikle fuarda sergileyeceğiniz ürün grupları hakkında bilgi alabilir miyiz?

Feza Dijital ailesi olarak Sign İstanbul fuarında ürün gruplarımızı tanıtacak olmanın verdiği büyük bir heyecan var. Ürünlerimiz üç farklı kategoride inceleniyor. Birinci sırada dijital baskı yapılabilir vinil duvar kağıdı ve birbirinden farklı dijital kanvas gruplarımız; ikinci kategoride, genel olarak matbaa sektörüne hizmet veren dijital vinil ve tekstil kaplama ürünleri yer alıyor. Ayrıca dijital kategorimizden bağımsız olarak, yağlı boya kanvas ürünümüzü de tanıtacağız.

Bu ürünlerin özelliklerinden ve kullanıcıya sunduğu avantajlardan kısaca bahsedebilir misiniz?

Talep ve tüketimin yoğun olduğu bir dijital çağda yaşıyoruz. Dinamizm, ürün&baskı kalitesi, müşteri memnuniyeti firmamızda önem verdiğimiz değerlerin başında geliyor. Kullanıcılar, vinil duvar kağıdı ürünümüzün dijital baskı yapılabilir olması avantajını kullanarak, çeşitli desen opsiyonları ile özgün, karakteristik tasarımlara imza atabiliyorlar. Müşteri talebi doğrultusunda dijital kanvas ürünlerimizi parlak, mat, semi-mat olarak üretmekteyiz.

Fuarda ilk kez lanse edeceğiniz yenilikler var mı? Varsa bilgi verir misiniz?

Eko-solvent mürekkep ile baskı yapılan ürünler doğası gereği çizilmeye yatkın malzemelerdir. Bu doğrultuda, piyasanın ihtiyacına yönelik ECO-X çizilmez eko-solvent canvas ürünümüzü geliştirdik. Müşteri ve ziyaretçilerimizi de yeni ürünümüzü test etmeleri için bekliyor olacağız. Bunun dışında Feza Dijital olarak eko-solvent, latex, dye, pigment baskı yapılabilir canvas ürünlerimizin yanında lanse edeceğimiz diğer bir ürünümüz, yüksek kalitede HP Indigo baskı yapılabilir kanvas malzememiz olacak.

Son olarak okuyucularımıza ve fuar ziyaretçilerine iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Matbaa sektöründe, 1957’den bu yana faaliyet göstermekte olan ‘Feza Ciltbezi’ markamızın altında kurulan ‘Feza Dijital’ markamız ile kullanıcı istek ve doğrultusunda dijital sektörüne hizmet vermekteyiz. Dinamik, yenilikçi ve innovatif altyapımız ile geliştirdiğimiz ürünlerimizi müşteri ve ziyaretçilerimize tanıtmak üzere 14. salon I-32 no’lu standımız da bekliyor olacağız. Hepimiz için bereketli ve müşteri beklentisinin üzerinde olacak hareketli ve taleplere cevap veren bir fuar olmasını diliyoruz.Bu içerik 868 defa okundu.