KARYA TEKSTİL’DEN SIGN İSTANBUL’DA DX7 BASKI KAFALARINA ÖZEL KAMPANYA

KARYA TEKSTİL’DEN SIGN İSTANBUL’DA DX7 BASKI KAFALARINA ÖZEL KAMPANYA
19-22 Eylül tarihlerinde Sign İstanbul fuarında yeniliklerini sektörle buluşturacak olan Karya Tekstil Mimaki ve Mutoh baskı makineleri ile uyumlu DX7 baskı kafalarına özel bir kampanya düzenleyecek. Firma ayrıca yeni sektöre sunacağı 6 kafalı baskı makinelerinin de ilk lansmanını fuarda yapacak. Biz de Karya Tekstil Teknik Servis Müdürü Berkay Alper ile görüşerek yeni makine ve kampanyalar hakkında bilgi aldık.


Öncelikle fuarda sergileyeceğiniz ürün grupları hakkında bilgi alabilir miyiz?

Makinelerimizden bahsedecek olursak, baskı kalitesi, hızı ve patentli sistemleriyle öne çıkan TRUJET dijital baskı makinelerimiz, bu fuarda yine ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. İnovasyona değer veriyoruz, global dünyanın inovasyon üzerine geliştiğini çok iyi bilip inovatif çözümler üzerine çalışıyoruz. Bu fuarda da müşterilerimize her yıl olduğu gibi bu konuya ne kadar önem verdiğimizi göstermeye çalışacağız ve bunun yanında iki, üç ve dört kafalı olmak üzere tüm makinelerimizi baskı yaparken canlı olarak izleme imkânı sunacağız. Bunun dışında J-TECK ve KIIAN marka boyalarımızı, makine yedek parça satışı için Sign in-Turkey markamızı, transfer kesim folyoları için TRUTAPE ve yazılım tarafında ise Ergosoft’un çözümlerini tanıtmak için katılımcıları bekliyor olacağız.

Bu ürünlerin özelliklerinden ve kullanıcıya sunduğu avantajlardan kısaca bahsedebilir misiniz?

Karya Dijital olarak en büyük avantajımızın Ar-Ge olduğunu size söyleyebilirim. Ar-Ge çalışmalarımızı bizzat kendi atölyemizde yapıyoruz. Bu nedenle geçmişte 4 kafalı makinelerimizde yakaladığımız baskı netliğini ve çalışma stabilitesini bu yıl satışa sunacağımız 6 kafalı makinemizde de katılımcılar gözlemleyebilecekler. Ayrıca yine 6 kafalı makinemizin en büyük avantajlarından olan büyük kâğıt kapasitesi ile yüksek baskı hızını katılımcılara tanıtmak için heyecanlanıyoruz.

Fuarda ilk kez lanse edeceğiniz yenilikler var mı?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yenilikler üzerine heyecanla çalıştık ve 6 kafalı makinemizi hazırladık; 6 kafalı modelleri fuarda sergileyemesek de lansmanını yapacağız ve kısa süre içinde showroom alanımızda hazır olacak. Yine yeni ürünlerimiz olan 2 ve 4 kafalı Kyocera makinelerimizi de fuarda yeni ürünlerimiz olarak, özellikle endüstriyel baskı kafası seven müşterilerimizin beğenisine sunulacak. Ayrıca 4 kafalı t-shirt baskı makinemiz de yakında hazır olacak. Tüm bu ürünlerimiz hakkında fuar boyunca ziyaretçilerimize bilgi vereceğiz. Bununla beraber Ergosoft V16’nın geliştirilmiş ara yüzünün kullanıcılarına ne kadar kolaylık sağladığını gösterip, çok basit bir ekran ile çalıştırılabilen bu sürümünü de kullanıcılarla buluşturacağız. Ayrıca fuar boyunca hayata geçireceğimiz bir kampanyamız olacak. Mimaki ve Mutoh baskı makineleri ile uyumlu DX7 baskı kafaları fuar boyunca kampanyalı fiyatlarla satışa sunulacak.

Firmanızın ilk üç çeyrekteki faaliyetleri hakkında bilgi alabilir miyiz? Sektöre duyurmak istediğiniz herhangi bir gelişme, yeni ürün veya yeni projeleriniz oldu mu?

Beklediğimizin de ilerisine gittiğimizi rahatlıkla söyleyebilirim. Özellikle ülkemizdeki dalgalı kurun etkisi, piyasa etkisi ve piyasa güvensizliğine rağmen ilk 3 çeyrek beklentilerimizin çoktan önüne geçtik. Emin adımlarla yenilikleri takip edip kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Son olarak okuyucularımıza ve fuar ziyaretçilerine iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Sektörde emeği geçen herkese başarılı bir yıl diliyoruz. Ayrıca sektöre katkılarınızdan dolayı sizlere de teşekkürü borç biliriz.Bu içerik 795 defa okundu.