AKONİ REKLAM ÜRÜNLERİ EN YENİ ÜRÜNLERİYLE SIGN İSTANBUL’DA OLACAK

AKONİ REKLAM ÜRÜNLERİ EN YENİ ÜRÜNLERİYLE SIGN İSTANBUL’DA OLACAK
19-22 Eylül tarihlerinde Sign İstanbul Fuarı’nda geniş ürün yelpazesini sergileyecek olan Akoni Reklam Ürünleri, fuarda ilk kez tanıtacağı araç kaplama ve beyaz toner çözümlerini ziyaretçilerle buluşturacak. Akoni Reklam Ürünleri Cem Erdem, fuarda sergilenecek ürünler hakkında bilgi verdi.


Öncelikle fuarda sergileyeceğiniz ürün grupları hakkında bilgi alabilir miyiz?

Fuarda; KPMF, iSee2 ve Metamark araç kaplama ürünlerimizi, Metamark dijital baskı folyolarımızı, Aslan Whiteboard ürünlerimizi, RTape taşıyıcı bantları, Stahls tekstil üzerine baskı ürünlerimizi ve Ghost tekstil üzerine beyaz baskı tonerleri sergileyeceğiz.

Bu ürünlerin özelliklerinden ve kullanıcıya sunduğu avantajlardan kısaca bahsedebilir misiniz?

Araç kaplama ürünlerimiz hava kanallı yapısıyla hızlı ve kolay uygulama imkanı vermekte olup Premium cast yapısı ile de uzun ömürlü kullanım imkanı vermektedir. Metamark MD5 serisi dijital baskı folyolarımız hem hava kanallı hem normal yapışkanlı olarak üstün baskı kalitesini garanti eder. Blockout serisi folyolarımız gri yapışkana sahiptir ve bu sayede kapatıcılık özelliği daha fazladır. MetaGuard serisi laminasyonlarımız ile grafiklerinize mükemmel koruma sağlayabilirsiniz. Aslan Whiteboard ve ClearBoard serisi ürünlerimiz ile de ev, ofis, okul ve tüm kamu kurumlarında yazı yazma ihtiyacı için çözüm sağlıyoruz. Kalem, tebeşir, sıvı tebeşir gibi değişik ihtiyaçlar için farklı ürünlerimiz mevcuttur. RTape taşıyıcı (transfer) bantlarımız ile hem kağıt hem de film bazlı çözümler sunuyoruz. Gerek ürün kalitesi gerekse çeşitlilik bakımından benzersiz çözümlerimiz mevcuttur. Stahls tekstil baskı ürünlerimiz ile tişört, şapka, forma gibi işlerde çözüm sunmaktayız. Ghost White Toner ile tekstil olsun kraft olsun koyu renkli her türlü yumuşak ve sert yüzeylere beyaz renk baskı çözümü sunuyoruz.

Fuarda ilk kez lanse edeceğiniz yenilikler var mı? Varsa bilgi verir misiniz?

Fuarda ilk defa sergileyeceğimiz Ghost White toner çözümümüz olacak. Ayrıca; Metamark dijital medya ve araç kapalama serimizi tanıtacağız. Araç kaplama ürünlerimizde de ilk defa sergileyeceğimiz renklerimiz olacak.

Son olarak okuyucularımıza ve fuar ziyaretçilerine iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Herkesi fuarda yenilikleri ve gelişmeleri görmek ve piyasayı daha iyi anlamak adına fuarı ziyaret etmeye davet ediyorum. Tabii ki Akoni standını da ziyaret etmelerini temenni ediyorum. Umarım hepimiz için hayırlara vesile olacak bir fuar olur.Bu içerik 11115 defa okundu.