PİMMS GROUP 40. YILINA ÖZEL KAMPANYALARLA SIGN İSTANBUL’DA

PİMMS GROUP 40. YILINA ÖZEL KAMPANYALARLA SIGN İSTANBUL’DA
PİMMS Grup’un Sign İstanbul Fuarı’nda 40’ıncı yılına özel kampanyaların ön planda olacağı standında HANDTOP, HP ve AXIA markalarına ait makineler sergilenecek. 19-22 Eylül tarihlerinde düzenlenecek fuara katılan PİMMS Group, reklam ve endüstriyel baskı sektörlerine yönelik en yeni çözümleriyle ziyaretçilerini ağırlayacak.


19-22 Eylül tarihleri arasındaki gerçekleşecek SIGN İstanbul 2019 Fuarı’ndaki PİMMS Group standında, firmanın 40. yılına özel kampanyalar ön planda olacak. Stantta, HANDTOP, HP ve AXIA markalarına ait son teknoloji ürünler sergilenecek.

Sign İstanbul Fuarı’na kurulduğu günden bu yana katılan PİMMS Group standında bu yıl, en son teknolojileri kapsayan ürünleri tanıtacak. Bu kapsamda stantta yerini alacak olan Handtop HT2512UV Flatbed baskı makinesi, 250×122 cm baskı alanı ile tabaka ve parça malzemeye baskı yapabilme özelliği, 4-6 adet Ricoh Gen5 baskı kafası ile CMYK+Beyaz+Vernik basabilme becerisi ile yüksek hızda kaliteli baskılar sunduğunu gözler önüne serecek. Stantta yer alacak bir diğer çözüm ise Handtop HT3200UV Hybrid baskı makinesi olacak. Makine, 320 cm genişlikte Hybrid özelliği sayesinde sonsuz malzeme besleme özelliğine sahip. Hem tabaka baskılar hem de rulodan ruloya baskı imkanı sunar. 4-8 adet Kyocera baskı kafası ile CMYK+Beyaz+Vernik basabilme özelliği ile yüksek hızda kaliteli baskılar için üretilmiştir.

Handtop HTL3200UV Roll to Roll baskı makinesi ise 320 cm genişlikte rulodan ruloya baskı yapabilen, özellikle germe tavan, ışıklı tekstil kumaş ve yeni trend ışıklı kumaş baskılarında yüksek hızda kaliteli baskı için üretilmiştir. 2-4 adet Kyocera baskı kafası ile CMYK renklerinde baskı yapar. Fuarda ayrıca Technojet UV Roll to Roll baskı makinesi de yer alacak. 320 cm genişlikte 4-6 Ricoh Gen5 baskı kafalı olarak satışa sunulan makine, rulodan ruloya baskı yapabilen, germe tavan, ışıklı tekstil kumaş, duvar kağıdı üzerine baskı yapıyor. Opsiyonel olarak eklenen 2 ilave baskı kafası sayesinde beyaz renk ve vernik baskı ile görseller üzerinde kabartma yapma özelliğine sahip.

PİMMS Group standının en dikkat çeken çözümlerinden biri olmaya aday AXIA Leather (Deri) baskı makinesi ise 195 cm baskı genişliğine sahip olup 4 adet Xaar1201 baskı kafası ile deri ve kumaş baskılar için Hybrid olarak özel üretilmiştir. Üzerindeki blanket özelliği sayesinde rulodan ruloya veya parça baskı işlerinde kullanılır. AXIA Jet 1802 Eco-solvent baskı makinesi ise 180 cm genişlikte 2 adet Epson DX5 baskı kafası ile reklam sektöründe kullanılan folyo, branda gibi malzemelere fotoğraf kalitesinde eco-solvent boya ile rulodan ruloya baskıya uygun her türlü malzemeye baskı yapar. Stantta ayrıca Türkiye Distribütörlüğünü PİMMS Group’un yürüttüğü HP Latex serisi bas&kes makineler de yer alacak. Stantta sergilenecek olan HP 335 Latex Bas-Kes makinesi de HP’nin üstün latex teknolojisi ile çalışır. Bu ürün hem bas hem de kes olarak iki adet makineden oluştuğu için baskıda, normal bas-kes makinelere nazaran üretim hızı açısından daha avantajlıdır. Çünkü bir makine ürünü basarken, diğer makine de kesim işlemini yapar.

Fuarla ilgili beklentilerini dile getiren PİMMS Group Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Aygüler şunları söyledi: “Fuarı özellikle Türkiye’deki tabela ve reklamcıların ziyaret etmelerini bekliyoruz. Bunun dışında Türkiye dışındaki yakın çevremizde bulunan komşularımızdan Gürcistan, Ermenistan, Yunanistan, Bulgaristan ve Romanya gibi ülkelerden de ziyaretçiler bekliyoruz.” Bu yıl fuarda 40’ıncı kuruluş yılını kutlayacak olan PİMMS Group, standında ayrıca 40’ıncı yılına özel kampanyalar sunacak.Bu içerik 869 defa okundu.