AMBALAJ SEKTÖRÜ 23 - 26 EKİM’DE BULUŞUYOR

AMBALAJ SEKTÖRÜ  23 - 26 EKİM’DE BULUŞUYOR
Avrasya’nın en büyük ambalaj endüstrisi etkinliği olan Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, bu yıl 23-26 Ekim tarihleri arasında Tüyap İstanbul’da yirmi beşinci kez, ambalaj sektörünün önemli firmalarını sektör profesyonelleri ile tek çatı altında buluşturmaya hazırlanıyor.


Ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri geniş kapsamı ile Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı; ambalaj ürünleri, makine ve ekipmanları, tamamlayıcı ambalaj ürünleri, ambalaj baskı teknolojileri, oluklu mukavva-kağıt-karton ambalaj üretim teknolojileri, ambalaj tasarım hizmetleri, içecek ve sıvı gıda teknolojileri, gıda işlem makine ve ekipmanları (çikolata, şekerleme, bisküvi, kuruyemiş ve pastacılık teknolojileri, süt ve süt ürünleri teknolojileri, et ve et ürünleri teknolojileri, soğutma ve lojistik teknolojileri, gıda güvenliği ve hijyen teknolojileri) ile anahtar teslim çözümleri tek çatı altında toplamaya devam ediyor. REED TÜYAP Fuarcılık ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğinde düzenlenen ve sektörün diğer dernekleri Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin (SEPA) desteğini alan 25. Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı; 23 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında 60.000’i aşkın nitelikli ziyaretçiyi, katılımcıları ile aynı çatı altında bir araya getirecek.

ULUSLARARASI ALIM HEYETİ PROGRAMI İÇİN HEDEF BÖLGELERDE TANITIMA DEVAM

Hedef ülkelerdeki gücünü artırmak veya yeni ihracat pazarlarına açılmak isteyen, tüm sektörlere hizmet veren Türkiye’nin önde gelen ambalaj ürün ve makine – ambalaj baskı – gıda işlem ve içecek dolum teknolojileri firmalarının şimdiden yerlerini aldığı fuar için alım heyeti programı kapsamındaki pazarlama faaliyetleri tüm hızı ile devam ediyor. Geleneksel pazarlama yöntemlerinin dışında, modern dünyanın doğası gereği doğru kurgulanan dijital stratejisi ile yoğun tanıtımına devam eden fuar; Türkiye ambalaj endüstrisinin hedeflediği pazarlarda marka bilinirliğini artırarak, sektör profesyonellerine nokta atışı ulaşmayı başarıyor.

AVRUPA, KUZEY AFRİKA VE RUSYA’YA YOĞUN İLETİŞİM

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, gıda ve gıda dışı tüm sektörlere hizmet veren tüm firmaların, yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü olmaya da devam ediyor. Türkiye ambalaj sektörünün geri bildirimleri sonucunda; Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı Proje Ekibinin çalışmaları, 2019 Alım Heyeti Programı kapsamında İtalya, Sırbistan, Makedonya, Hırvatistan, Cezayir, Fas, Tunus ve Rusya üzerinde yoğunlaşıyor. Fuarın Pazarlama Ekibi, Tüyap’ın yurt dışı ofisleri ve Reed Exhibitions’ın yurt dışı temsilciliklerinin de destekleri ile yurt dışından yoğun bir alım heyeti konuk etmek için çalışmalarına devam ediyor.

BÜYÜK BULUŞMANIN ÖNEMLİ BİR PARÇASI OLUN

2018 yılında 43 ülkeden 1.217 katılımcı, 115 ülkeden, 8.101’i yurt dışından, 58.518 ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar, 23-26 Ekim 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece - İstanbul’da gerçekleşecek. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için www.packagingfair.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.Bu içerik 11026 defa okundu.