GERÇEK Mİ YOKSA BASKI MI?

GERÇEK Mİ  YOKSA  BASKI MI?
Roland VersaUV LEF2-200 tezgahüstü UV flatbed yazıcılar, şaşırtıcı derecede gerçekçi grafikler, dokular ve neredeyse her şey üzerinde uygulanan kabartmalar dahil olmak üzere birinci sınıf sonuçları elde etmenizi sağlar.


LEF2-200, ödüllü VersaUV LEF serisi flatbed yazıcılara en son eklenen üründür. Şık bir tasarımda 0.5m (20”) bir baskı genişliğine sahip olan kullanımı kolay yazıcı LEF2-200, 100 mm kalınlığa kadar üç boyutlu ögeler de dahil olmak üzere çok çeşitli malzeme yelpazesinde parlak renkli baskı yetenekleri sunar.

Sert malzemelerden yumuşak malzemelere ve düz nesnelerden kavisli nesnelere: Roland LEF2-200 her şeyi kişiselleştirir

VersaUV LEF2-200, çarpıcı, birinci sınıf kalitedeki fotoğrafları, grafikleri ve metinleri neredeyse her yüzeye basmanızı kolaylaştırır. Diğer inkjet yazıcıların aksine, ECO-UV mürekkep malzemenin yüzeyinde anında kürlenir ve doğrudan PVC, plastik, kanvas, ahşap, deri, kumaş vb. yüzeye doğrudan baskı yapmanıza olanak sağlar. 100mm kalınlığa kadar olan malzemeler yüklenebilir ve 2 mm’lik bir yükseklik toleransı düzensiz ve kavisli nesnelere baskıyı kolaylaştırır.

Roland UV yazıcı LEF2-200, akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar kılıfları, promosyon ürünleri, prototipler, hediyelik eşyalar, kalemler, tabelalar, kişiselleştirilmiş ödüller ve daha fazlası gibi çok çeşitli ögeyi kolayca özelleştirebilir. VersaUV LEF2-200 şişelere ve diğer silindirik nesnelere baskı yapmak için isteğe bağlı bir döner eksenli kalibreyi destekler.

Gerçek çok yönlü baskı için

Bir UV yazıcı, bir UV mürekkebi, bir RIP yazılım. Kombinasyon, sorunsuz bir şekilde tek bir sistem olarak çalışmak için ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanmıştır. LEF2-200 UV yazıcı ile yapabilecekleriniz:

Kişiselleştirme: Tek bir nesneden kısa süreli üretim işlemine kadar küçük veya orta ölçekli öğeleri kişiselleştirmek veya özelleştirmek için istek üzerine renkli görüntüler basın. 3D kabartmalı ve özel efektler: Yüzey üzerinde doğrudan spot glos veya mat sonuçlar sağlayan UV şeffaf mürekkebi kullanarak 3D kabartmalı ve özel efektler üretin.

Özel dokulu efektler: Su damlacıkları, simüle ahşap, deri ve daha pek çok şey gibi gerçekten benzersiz özel dokulu efektler oluşturun.

Beyaz mürekkep özelliği: Roland’ın UV beyaz mürekkebini kullanarak koyu ve açık renk yüzeylerde renkli grafikler elde edin.

Zorlu köşeler ve silindirik objelere baskı: Zorlu köşelerin, kıvrımların ve çok çeşitli şekillerin etrafına baskı yapın.

Astar ile baskı: Yerleşik Roland astarını kullanarak, normalde akrilik ve cam gibi mürekkebe yapışması daha zor olan malzemelerin üzerine doğrudan baskı yapın.

Kullanımı oldukça kolay

Roland LEF2-200 UV yazıcı kullanım kolaylığı düşünülerek üretilmiştir, böylece bir dizi güçlü yerleşik özellik ile verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmaya odaklanabilirsiniz:

• Zamanlayıcı Başlatma İşlevi

Zamanlayıcı Başlatma İşlevi, baskı kafası temizliği ve beyaz mürekkep dolaşımının kurulum prosedürlerini, belirtilen başlama saatinize göre otomatik olarak tamamlar. Bu sayede ofise gelmeden önce yazıcıyı başlatabilir ve malzemeleri yükledikten hemen sonra baskınızı alabilirsiniz.

• Otomatik medya yükseklik sistemi

Yüzeyin kalınlığını tespit etmek için otomatik medya yükseklik sistemi. Baskı tablasına ögeyi yükleyin, LEF2-200 otomatik olarak kontrol edecek ve baskıya hazırlayacaktır.

• VersaWorks6 RIP Yazılımı

Birlikte gelen Roland VersaWorks6 RIP yazılımı, baskı işleminizi hızlandırmak ve kolay hale getirmek için geliştirilmiştir.

• 40 işe kadar ön ayar

Her baskıda ayarları yeniden girip zaman kaybetmeden, en popüler uygulamalarınız için özel medya ayarlarını yeniden kullanın.

• Konumlandırma kalibresi

Ögeleri baskı tablasında kolayca hizalamak için özel bir konumlandırma kalibresi bulunur.

• LED hizalama sistemi

Baskınızın başlangıç noktasını hızlı bir şekilde ayarlamak için yerleşik bir LED hizalama sistemi.

• Dahili Eternet bağlantısı

Dahili eternet bağlantısı, LEF2-200’ü mevcut ağınıza bağlayıp dilediğiniz yerden baskı yapmanıza olanak sağlar.



Bu içerik 11260 defa okundu.