PROMOSYON SHOW İSTANBUL 3. DEFA KAPILARINI 25 EYLÜL’DE AÇIYOR

PROMOSYON SHOW İSTANBUL  3. DEFA KAPILARINI 25 EYLÜL’DE AÇIYOR
Kurumsal tanıtım ve pazarlama ürünleri alanında Türkiye’nin markalaşmış fuarına dönüşen Promosyon Show İstanbul, 25-28 Eylül 2019 tarihlerinde Pullman Convention Center’da üçüncü kez ziyaretçilerini ve katılımcılarını ağırlayacak.


Üç yıl önce fuar fikrine tamamıyla kapılarını kapamış olan promosyon sektörü, Sky Fuarcılık’ın başarılı organizasyon ve pazarlama çalışmalarıyla birlikte 3 senenin sonunda yeniden değer kazandı ve sektörün adeta bir numaralı gündemini oluşturdu. Matbaa sektöründen mobil iletişim aksesuarlarına, UV baskı sistemlerinden tekstile kadar 30’dan fazla segmentin katılımcı olduğu organizasyon, özellikle kurumsal pazarlama ve satın alma profesyonellerinin büyük ilgisini topladı.

Promosyon Show İstanbul’u benzer etkinliklerden ayıran bir diğer özellik de kendine has bir konsepti olması. Katılımcı ve ziyaretçilerine, belli şartlar altında, ücretsiz konaklama ve açık büfe öğlen yemeği gibi ayrıcalıklar da sunuyor. Bu yıl 25 Eylül Çarşamba günü Pullman Convention Center’da başlayacak olan organizasyon, konferans, seminer ve endüstriyel tasarım yarışmasıyla da bu endüstri dalının adeta bir inovasyon merkezine dönüşmesini sağlayacak.

4 gün boyunca sürecek bu etkinliklere tüm ziyaretçiler hiçbir ücret ödemeden katılım sağlayabilecekler. Kesinleşen seminer programı ise şu şekilde: İhracata Destek Semineri, KOSGEB Teşvikleri Semineri, Sektörel Analiz Semineri, Nöroteknoloji ve Pazarlama, Teknoloji ve Kurumsal Pazarlama. Promosyon Show İstanbul’a ziyaretçi olarak yer almak isteyen profesyoneller, www.promosyonshow.com web adresinden ücretsiz online davetiye için kayıt oluşturabilirler.Bu içerik 10971 defa okundu.