DOĞAN REKLAM MALZEMELERİNDE İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLIYOR

DOĞAN REKLAM MALZEMELERİNDE  İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLIYOR
2006 yılından bugüne reklam malzemeleri tedarikçisi olarak hizmet vermekte olan Doğan Reklam Malzemeleri, müşteri memnuniyeti adına Büyük İndirim Günleri’ni başlatıyor.


4000m2 açık hava depo alanı, kapalı depo alanı ve yönetim binası ile Bahçeşehir’den tüm dünyaya reklam malzemeleri tedariki konusunda hizmet sunmakta olan Doğan Reklam Malzemeleri, alüminyum kompozit panellerde, pleksi levhalarda, dekota (forex) levhalarda, dijital baskı ve kesim folyolarında, polikarbon levhalarda, vinil grubunda, LED ürünlerde ve daha birçok reklam malzemesi grubunda bu aydan itibaren indirimler müşterilerinin hizmetinde olacak.

Doğan Reklam Malzemeleri; ödeme kolaylıklarıyla, ucuz ve kaliteli geniş ürün yelpazesiyle, 30’u aşkın personel ve araç filosunun yanı sıra hızlı ve gününde sevkiyatlarıyla ve 13 yıllık tecrübesi ile Ağustos ayından itibaren yapmış oldukları indirimlerle reklam sektöründe kendinden epeyce bahsettireceğe benziyor. Tüm bunların yanı sıra Doğan Reklam Malzemeleri, geniş ürün yelpazesini bünyesinde güçlü stoklarla tutarak üründe kaliteyi uygun fiyata müşterilerine sunmak adına hem yerli, hem de ithal ürün markalarının satışını yapmaktadır. Alüminyum kompozit panellerde; B1 – B2 – A2 özeliklerde istenilen tüm ebat ve renklerde ürün tedariki sağlayan firma; pleksi levhalarda ise yerli ve ithal olmak üzere dökme pleksi levhaları ve çekme pleksi levhaları istenilen her ebat ve renkte tedarikini sağlamaktadır.

Aynı şekilde dekota levhalarda, polikarbon levhalarda, vinil grubunda, dijital baskı ve kesim folyo gruplarında ve bunun yanı sıra diğer tüm reklam malzemeleri grubunda yerli üretim ve ithal ürünlerle istenilen tüm renk, ebat ve özeliklerde tedarik sağlamaktadır. Doğan Reklam Malzemeleri müşteri memnuniyeti adına mevcut ve standart dışı taleplerde de müşteriye yardımcı olmak ve tedarik sağlamak adına belirlenen termin süresi içerisinde ürün tedarikini sağlamaktadır.

Doğan Reklan Malzemeleri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesi ve özel indirimli satışlar hakkında bilgi almak isterseniz, 19-22 Eylül tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Sign İstanbul Fuarı’nda, 14’üncü salon J24 no’lu stantta firmayı ziyaret edebilirsiniz.Bu içerik 19706 defa okundu.