PROMOSYON SEKTÖRÜ PROMEXPO İLE HAYAT BULUYOR

PROMOSYON SEKTÖRÜ  PROMEXPO İLE HAYAT BULUYOR
Promosyon sektörünün uluslararası nitelikteki tek buluşma platformu Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı PROMEXPO, 09 – 12 Ekim 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de 32. kez kapılarını açıyor.


CNR Holding kuruluşlarından ITF İstanbul Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla Promotürk Derneği işbirliğinde düzenlenecek olan PROMEXPO 2019, her yıl promosyon sektöründeki tüm yenilikleri, gelişmeleri ve fırsatları profesyonel alıcıların beğenisine sunuyor. Türk ve yabancı promosyon üreticileriyle önemli sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan fuar, sektörün uluslararası rekabet gücünü artırarak dünya pazarlarına entegrasyonunun sağlanmasını hedefliyor.

Türk promosyon sektörünün en yenilikçi ve tasarım ürünlerini bir arada bulabileceğiniz PROMEXPO’da yazı enstrümanlarından kırtasiye & ofis aksesuarlarına, teknoloji & elektronik ürünlerden çikolata ve şekerlemelere, baskılı tişörtlere, porselen ve cam kurumsal hediyelerden çantalar ve konferans materyallerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sergilenecek.

Türkiye’nin 2023 ihracat hedefine 5 milyar dolarlık katkıda bulunmayı hedefleyen promosyon sektörü, PROMEXPO 2019’la bu amacına daha da yaklaşacak. 150’ye yakın üretici ve ithalatçı firmanın katılımı ile gerçekleşecek olan Promexpo Kurumsal Hediye ve Promosyon Fuarı’nı görmeden promosyon ürünlerinize karar vermeyinBu içerik 885 defa okundu.