TEKNOLOJİ BASKI İŞ SÜREÇLERİNİZİ NASIL DEĞİŞTİRİYOR?

TEKNOLOJİ  BASKI İŞ SÜREÇLERİNİZİ  NASIL DEĞİŞTİRİYOR?
Dijital dönüşüm çağında teknolojik gelişmelerin baskı işlerinizin ve doküman iş akışlarınızın yapısını büyük ölçüde değiştirdiğini duymak sizi şaşırtmayacaktır.


Dijital dönüşüm çağında teknolojik gelişmelerin baskı işlerinizin ve doküman iş akışlarınızın yapısını büyük ölçüde değiştirdiğini duymak sizi şaşırtmayacaktır. Günümüzde işletmeler gelişmiş ofis yazıcısı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinelerinden (MFP) oluşan baskı donanımlarının yanı sıra işleri hızlandırmaktan maliyetleri düşürmeye ve hatta yeşil girişimleri desteklemeye yarayan akıllı yazılımlar da kullanarak gelişmiş baskı teknolojilerinden tam anlamıyla faydalanabiliyorlar. Kimi zaman ise tüm bu faktörler, servis hizmetiyle de birleşerek etkin bir Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS)konsepti çerçevesinde bir araya geliyor ve işletmelerin elde edebilecekleri değer katlanarak artıyor. Gelin, teknolojinin baskı süreçlerinizi nasıl daha verimli hale getirebileceğine yakından bakalım.

1. Size Zaman Kazandırır

Gelişmiş baskı teknolojileri sayesinde iş dünyasında meydana gelen en belirgin ve önemli değişikliklerden biri, baskı süreçlerine harcanan zamanın büyük ölçüde azalmasıdır. Günümüzde son derece yaygın hale gelen güvenli baskı yazılımları, çalışanların baskı işlerini gerçekleştirmek için baskı cihazlarının başına giderek giriş yapmalarını zorunlu hale getirir. Bu durum baskı ve fotokopi sıralarını en aza indirerek zaman kaybının önüne geçmenin yanı sıra, çalışanların baskı almadan önce bir kez daha düşünmelerini teşvik ederek toner ve kağıt tüketimini azaltır.

2. Takip, Raporlama ve Analiz İmkanlarınızı Geliştirebilir

Kağıt, toner ve bakım maliyetlerinin değerli işletme kaynaklarını gereksiz yere tükettiği günler geride kaldı Akıllı baskı takibi yazılımları ile işletmenizin yazdırma alışkanlıklarını ayrıntılı olarak öğrenmek ve iyileştirilebilecek noktaları tespit etmek mümkün. Baskı maliyetleri kontrolü ve baskı güvenliği de sağlayan bu doküman çözümleri sayesinde elde edeceğiniz günlük ve ayrıntılı kullanım sonuçları, veri güvenliği sağlama ve gereksiz kullanımı azaltma konusunda işletmenize paha biçilemez fırsatlar sunacaktır.

3. Bağlantıyı Kolaylaştırır

AirPrint, Google Cloud Print gibi ücretsiz bulut baskı uygulamaları sayesinde artık bilgisayarınızı ofis yazıcısına bağlamak için IT departmanında saatler geçirmek zorunda değilsiniz. Bulut ve mobil teknolojiler ofis içinde işlerin ilerleyişini daha kolay ve hızlı hale getirdikleri gibi, mobil çalışanların baskı işlerini hareket halindeyken de gerçekleştirmelerini sağlayarak işletmenize önemli bir rekabet avantajı ve manevra kabiliyeti kazandırırlar.

4. Baskı Donanımlarını Zamanın Ötesine Taşır

Günümüz teknolojisi ile fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama hizmetleri çerçevesinde işletme bünyesine katılan ofis baskı cihazları, eskiye oranla çok daha gelişmiş niteliklere sahip olarak üretiliyorlar. Bu sayede baskı hizmet sağlayıcıları işletmelere, yüksek kaliteli yazıcı modellerinden dokunmatik ekranlı fotokopi makinelerine kadar uzanan yüksek hızlı, düşük maliyetli ve son teknoloji içeren donanım seçenekleri sunabiliyorlar. Eğer basılı ve dijital dokümanlar işlerinizin yürümesi için vazgeçilmez kaynaklarsa, son teknoloji baskı cihazları maliyetlerinizi düşürme ve verimliliği arttırmada en büyük yardımcılarınız olacaktır.

 

Baskı işlerinizde son teknoloji donanım ve yazılım ürünleri ile üstün servis kalitesinden faydalanmak için KYOCERA MDS (Yönetilen Doküman Hizmetleri) ile tanışın: Baskı maliyetlerinde %30’a varan avantaj yakalayın,

Doküman güvenliğini arttırın,

Tüm baskı iş akışlarınızın optimizasyonunu sağlayın.

Kaynak: Kyocera Document SolutionsBu içerik 646 defa okundu.