ZWCAD 2020 İLE GÜVENİLİR ÇİZİMLER, KENDİNDEN EMİN TASARIMLAR

ZWCAD 2020 İLE GÜVENİLİR ÇİZİMLER, KENDİNDEN EMİN TASARIMLAR
Heyecanla beklenen ZWCAD 2020 resmi olarak çıktı. Uzun hazırlık ve geliştirme sürecinin ardından çıkarılan ZWCAD 2020, ZWCAD kullanıcılarının değerli istek ve geri bildirimleriyle güçlenip kendini yeniliyor.


Önemli yenilikler ve geliştirmelerle ön plana çıkan ZWCAD 2020, PDF dosyaları daha verimli şekilde kullanma, kolay ölçeklenebilir açıklamalar ekleme gibi yeniliklerin yanı sıra, kararlılık ve verimlilik açısından da kullanıcıyı rahatlatıyor. Ayrıca API’ler, yeni komut ve sistem değişiklikleri ve hızlı hata düzeltmeleriyle hep daha iyiye doğru yol alıyor.

Zwcad 2020 yeni özellikleri:

• Data Extraction: Çizim verilerini ayıklar ve verileri harici bir kaynaktan veri alma tablosu veya dış dosyaya birleştirir.

• Lisp Debugger: Lisp uygulamalarını düzenlemek için yeni bir derleme aracı. Microsoft™ Visual Studio Code teknolojisi tabanlı

• Selection Cycling: Üst üste olan nesnelerin seçim esnasında, seçim önceliklerini belirleyebilirsiniz.

Peki neden ZWCAD?

• Alışıldık Arayüz

Daha önce herhangi bir CAD uygulaması kullanıyorsanız, herhangi bir eğitim veya adaptasyon ihtiyacı duymadan doğrudan çalışmaya devam edebilirsiniz. Komutları, ayarları, menüleri, panelleri hiç yadırgamadan doğrudan kullanabileceksiniz. Ayrıca Türkçe arayüz seçeneği de var.

• DWG uyumluluğu

ZWCAD doğrudan DWG formatında çalıştığı için, gerek önceki dosyalarınızı kullanmakta gerekse diğer CAD yazılımlarıyla dosya alışverişinde herhangi bir sorun yaşamazsınız.

• Hızlı ve Hafif

ZWCAD diskinizde çok az yer kaplıyor, çok hızlı yükleniyor ve açılıyor; çok düşük konfigürasyonlu bilgisayarlarda bile büyük dosyalarla çalışmanıza olanak sağlıyor.

• Esnek API uyumluluğu

Başka CAD programları için yazılmış uygulamalar, lisp dosyaları ZWCAD’e kolaylıkla adapte edilebiliyor. Bazı lisp’ler herhangi bir değişiklik gerekmeden doğrudan ZWCAD’e yüklenebiliyor.

• Yenilikçi

Dosya karşılaştırma özelliği, sesli not ekleme, hızlı seçim, hesap makinesi gibi özellikler verimliliğinizi arttıracak.

• Ekonomik

ZWCAD’i ister kalıcı lisans isterse abonelik şeklinde satın alabilirsiniz. Network sürümü yüzer lisans şeklinde çalışıyor ve tekil lisanslamadan fiyat farkı olmaksızın belirli sayıdaki lisans alarak herkesin ZWCAD’i kullanabilmesi sağlanıyor. Detaylı bilgi ve deneme sürümü için: www.zwcad.com.trBu içerik 11193 defa okundu.