PLATINIUM UV SERİLERİ İLE BASKIDA YETİŞMEYEN İŞ KALMAYACAK

PLATINIUM UV SERİLERİ İLE  BASKIDA YETİŞMEYEN İŞ KALMAYACAK
CMYK Reklam tarafından piyasaya sunulan Platinium UV baskı serileri, kullanıcıya yüksek kalitede baskı sunarken, hızdan ödün vermiyor.


PLATINUM G-POWER

Farklı sektörlerde kullanılabilen, farklı özellik ve kalınlıktaki sert malzemelere (100mm) 2880 dpi çözünürlükte 13 Pl. damlacık boyutu ile yüksek hızda, fotoğraf kalitesinde baskı yapabilen G-Power, özel dizayn edilmiş bölgesel vakum sistemi, otomatik malzeme yükseklik ölçme, ters vakum, malzeme sabitleme pinleri, acil çarpma uyarı sistemi ve birçok teknolojik özellik ile kusursuzdur…

PLATINUM - RICOH

Farklı sektörlerde kullanılabilen, farklı özellik ve kalınlıktaki sert malzemelere (100mm) 2880 dpi çözünürlükte 7 Pl. damlacık boyutu ile yüksek hızda, fotoğraf kalitesinde baskı yapabilen makine, özel dizayn edilmiş bölgesel vakum sistemi, otomatik malzeme yükseklik ölçme, ters vakum, malzeme sabitleme pinleri, acil çarpma uyarı sistemi ve birçok teknolojik özellik ile kusursuzdur…

PLATINUM QR ROLL ve PLATINIUM PCT LED

Seri, 2880 dpi çözünürlükle PVC, Vinil, Backlight Film, Fotoğraf Kağıdı, Flex, Tekstil (Stor perde… vb.) üzerine yüksek kaliteli baskılar elde etme imkanı sunar.

PLATINUM R-LED

2880 dpi baskı kalitesi ile PVC Branda, Folyo, Backlit Film, Fotoğraf kağıdı, Bilboard kağıdı, Flex, Tekstil (Stor perde, Zebra perde vb. Gibi) Mesh, One WAY vision, Kanvas, Duvar kağıdı...vb. gibi birçok malzemeye, yüksek kaliteli baskılar sunar.Bu içerik 1455 defa okundu.