ORAFOL’UN PROSLIDE TEKNOLOJİLİ BASKI FOLYOSU İLE EKSTRA HIZLI ARAÇ KAPLAMA

ORAFOL’UN PROSLIDE TEKNOLOJİLİ BASKI FOLYOSU İLE  EKSTRA HIZLI ARAÇ KAPLAMA
ProSlide, yeniden konumlandırmayı her zamankinden daha kolay hale getiren yepyeni bir yapıştırıcı teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde daha hızlı ve kolay, yüksek performanslı kurulum sağlamak mümkün.


ProSlide teknolojisi nedir?

ProSlide, yeniden konumlandırmayı her zamankinden daha kolay hale getiren yepyeni bir yapıştırıcı teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde daha hızlı ve kolay, yüksek performanslı kurulum sağlamak mümkün. Daha önce 3951 Premium Cast PVC filmi kullananlar ProSlide tutkalın ilk yapışma gücünü düşük bulacaktır. Bunun temel sebebi: Ragle folyoya vurulana kadar tutkalın aktive olmaması, ürünün çok hızlı pozisyonlanmasıdır. Isı ile aktif hale geldiğinde de tutkalın tutunma gücü artacak ve güçlenecektir.

ORAJET® 3951RA + ProSlide’ın Baskı Kalitesi Nasıl?

ProSlide filmleri daha iyi performans göstermek için tasarlandı. Mükemmel baskı ve olağanüstü görüntü kalitesiyle ORAJET® 3951RA, uzun süre dayanıklılık yüksek kalite arayanların en iyi tercihi olmaya aday.

Folyonuzu yüzeye pozisyonlandırırken zorlanıyor musunuz?

Yeni ProSlide teknolojisi ile geliştirilen ORAJET 3951RA, tekrar pozisyonlanabilme özelliği ile hızlı ve kolay uygulama seçeneği sunuyor. Birden fazla pozisyonlamanıza olanak sağlayarak folyonun zedelenmeden zahmetsizce yüzeye yapışmasını sağlıyor. RapidAir® teknolojisi sayesinde de hava kabarcıkları kolayca yüzeyden çıkartılarak kusursuz bir görünüme ulaşıyor. Söküm esnasında da tutkal zeminde kalmıyor.Bu içerik 1331 defa okundu.