PİMMS GROUP FESPA MÜNİH’TEYDİ

PİMMS GROUP FESPA MÜNİH’TEYDİ
FESPA Global Print Expo Fuarı’nda Türkiye temsilciliğini yürüttüğü Handtop, Homer, Hanway, HP ve SPC Inks gibi Türkiye’de satışa sunulan lider markaları ziyaret eden PİMMS Group yetkilileri, yoğun bir fuar geçirdi.


FESPA Global Print Expo Fuarı, 14-17 Mayıs 2O19 tarihleri arasında dünya çapından yüzlerce markaya ev sahipliği yaptı. Fuar boyunca Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü lider markaların stantlarında yer alan PİMMS Group da, Türkiye ve çevre ülkelerden gelen misafirlerini ağırladı. PİMMS Group, Handtop, Homer, Hanway, HP ve SPC Inks gibi alanında öncü markaların yeniliklerini de ziyaretçilerle paylaştı.

FESPA 2O19’a HP Stitch damga vurdu

Fuarın en dikkat çeken ve bu yılki büyük lansmanla tüm baskı üreticilerinin ilgi odağı olan yeni HP Stitch süblimasyon baskı makineleri serisi FESPA fuarının yıldızı oldu. HP Stitch serisi ile tekstilin süblimasyon pazarına sağlam bir giriş yapan HP, yeni serinin sunduğu inovatif ve son teknoloji özellikleri sayesinde tekstil sektöründe yeni bir dönemi başlatıyor. HP’nin yeni tekstil makineleri, Türkiye pazarına PİMMS Group güvencesiyle satılacak. Fuar boyunca HP’nin Türkiye ve çevre ülkelerden gelen ziyaretçilerini ağırlayan PİMMS Group, ayrıca yeni serinin görkemli lansmanına katılarak, fuarın ikinci günü düzenlenen HP Müşteri Yemeği’nde de HP Türkiye ekibi ile bir araya geldi. HP kullanıcılarının ve bayilerinin buluştuğu yemeğe Türkiye ve dünya çapından çok sayıda HP kullanıcısı katıldı.

Handtop, Homer ve Hanway yeniliklerle FESPA 2O19’daydı

Hanglory Group standında ise Handtop UV baskı makineleri ve Homer tekstil baskı çözümlerinin yanı sıra Handway oluklu mukavva baskı makinesi fuarda yer aldı. PİMMS Group aracılığıyla Türkiye baskı sektörüne sunulan Handtop, Homer ve Handway çözümleri, sunduğu yüksek performans, üstün baskı kalitesi, geniş uygulama yelpazesi ve güçlü donanımsal özellikler ile fuarın ilgi odağı oldu.

Selahattin Aygüler fotoğrafı Çinli üreticilerin standındaydı

FESPA 2O19 Fuarı’na katılan Çin’in önde gelen üreticilerinin stantlarında Selahattin Aygüler imzası yer aldı. Selahattin Aygüler ile uzun yıllara dayanan dostluğu stantlarına taşıyan ve PİMMS Group markasını referans olarak sergileyen üreticiler, Aygüler ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını standına taşıyarak FESPA’da tanıtımlarını yaptılar. Aygüler, kendilerine bu özel ve onore edici jestlerinden ötürü teşekkür etti.

Axia markası FESPA Münih’te

PİMMS Group tarafından piyasaya sunulan Axia baskı makineleri de dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerle buluştu. Türk dijital baskı boyaları üreticisi Lustre markasının standında sergilenen makine, dijital tekstil baskı üreticilerine tanıtılarak sunduğu sayısız olanakları gösterdi.Bu içerik 10759 defa okundu.