OKI FESPA 2O19’DA YARATICILIĞIN VE RENGİN SINIRLARINI ZORLAYACAK

OKI FESPA 2O19’DA YARATICILIĞIN VE RENGİN SINIRLARINI ZORLAYACAK
OKI’nin FESPA 2O19’da sergileyeceği çözümler, geleneksel olarak karmaşık, zaman alıcı ve maliyetli süreçleri hızlı ve düşük maliyetli hale getirerek, fırsatlardan yararlanma ve müşteri tabanını genişletme imkanı sunuyor.


OKI Europe Ltd, 14-17 Mayıs tarihlerinde Münih Almanya’da düzenlenen FESPA 2O19’da baskı üreticilerinin daha yüksek karlılık elde etmesini sağlayan çözümlerini sergileyecek. Doğrudan konfeksiyon baskısına alternatif çözümünün yanı sıra OKI’nin beyaz toner transfer baskı portföyüne, geniş format ve etiket baskı çözümlerine kadar geniş yelpazedeki OKI portföyü, baskı üreticilerinin ve yaratıcı sektörlerin yeni ürünlere erişmelerini sağlayan uygulama güdümlü cihazlarını sergileyecek. OKI’nin bu çözümleri geleneksel olarak karmaşık, zaman alıcı ve maliyetli süreçleri hızlı ve düşük maliyetli hale getirerek, fırsatlardan yararlanma ve müşteri tabanını genişletme imkanı sunuyor.

Bu yıl FESPA’da yer alan OKI Europe, Drytac ile ortaklaşa canlı araç kaplama uygulamalarının yanı sıra ColorPainter geniş format baskı yelpazesinin etkileyici performans özelliklerini gösterecek. Araç kaplama baskıları M-64’ler ile basılacak ve renk uyumu ve ortam esneme kabiliyetinin yanı sıra dış mekanda dayanıklılık dahil canlı renk ve kaliteyi göstermek için OKI standındaki araca uygulanacak. Sentec International ve Berger Textiles ile ortaklaşa olan OKI, aynı zamanda duvar kağıdı (M-64s) ve tekstil duvar kaplaması baskısını (H3-1O4s) göstererek, keskin ayrıntıyı ve pazardaki en koyu siyahı vurgulayarak üst düzey uygulamalar için mükemmel bir çözüm sunacak.

OKI standında öne çıkan en önemli nokta, müşterilerin CMYW ve CMYK arasında geçiş yapmasını sağlayan Pro8432WT A3 Beyaz Toner yazıcı için yeni başlatılan Değiştirilebilir Toner Teknolojisi olacak. Bu, baskı üreticilerinin açık renkli giysiler veya tekstil malzemelere gerçek siyah baskı yapmasını sağlamanın yanı sıra koyu renk diğer materyallere de beyaz tonerin uygulanmasını sağlayarak müşterilerin ek gelir fırsatlarını yakalayabilmelerini sağlayacaktır. Beyaz Toner Yazıcı portföyüne yeni eklenen makine, transfer baskıda gerçek bir oyun kurucu olmasının yanı sıra Direct-to-Garment – Direkt Kumaşa Baskı pazarına bir meydan okumadır. Endüstriyel kullanım için özellikle serigrafi baskı pazarına alternatif bir çözüm olarak konumlandırılan bu yeni cihaz, talep üzerine kısa süreli baskı için sektöre yenilik getiren bir başka gelir kaynağıdır.

Fuarda sergilenecek bir diğer çözüm OKI’nin Pro1O5O etiket yazıcısı olacak. Bu benzersiz cihaz, piyasadaki tek beş renkli (CMYK + W) dijital LED etiket yazıcısı olarak kazançlı yeni gelir kaynakları sunar. Pro1O5O, minimum kurulum süresi gerektirir, günde 8OOO etiket yazdırır ve koyu renk materyallere baskı yapabilir. İsteğe bağlı üretilen ve kullanıma hazır kesilmiş etiketler için mükemmel olan bu CMYK + W Etiket Yazıcısı, dış mekanlara ve dış ortamlara uygun endüstriyel etiketler üretmeyi mümkün kılan, suya ve alkol çözücülere karşı dayanıklı olan LED kuru toner ile donatılmıştır. Hiçbir etiket malzemesi ek kaplama veya özel laminasyon gerektirmediği için, kullanıcılar daha düşük toplam sahip olma maliyetinden yararlanır. OKI Europe Ltd. Pazarlama İletişimi Genel Müdürü Pamela Ghosal, fuarla ilgili şunları söylüyor: “FESPA 2O19’a her yıl olduğu gibi bu yıl da katılmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yıl OKI Europe standındaki ana tema, yaratıcılığın ve rengin sınırlarını zorlamaya odaklanacak. Sergilenen fantastik yenilikler, müşterilerimizin sürekli yeni uygulamalar hayata geçirmesine izin veriyor. OKI’nin benzersiz grafik sanat yazıcıları portföyünün, baskı endüstrisindeki işletmelerin yaratıcı yeni uygulamalar yoluyla yeni gelir akışlarına ve müşterilere erişmelerini nasıl sağladığını göstermekten heyecan duyuyoruz. Ayrıca, bu yılki etkinlikte Pro Serisi Beyaz Toner yazıcı portföyümüze heyecan verici ve yeni bir ürün eklemeyi de dört gözle bekliyoruz. ” Daha fazla bilgi için www.okieurope.com/events adresini ziyaret edin.Bu içerik 364 defa okundu.