PARLAK BİR TASARIMA SAHİP BASKI KALİTESİ...

PARLAK BİR TASARIMA SAHİP  BASKI KALİTESİ...
LED teknolojisi alanındaki yeniliklere dünya çapında öncülük eden OKI, Pro9OOO Serisi ile dijital baskıyı yepyeni bir düzeye taşıyor. Grafik sanatlar pazarı için özel olarak üretilen bu yazıcılar, olağanüstü baskı kalitesi, yüksek baskı hızları, daha düşük toplam sahip olma maliyeti ve eksiksiz ortam esnekliği sunuyor.


OKI, Pro9541dn ve Pro9542dn ile grafik sanatları baskı işlemlerini bir adım daha öteye götürüyor. Bu A3 dijital LED yazıcılar, beşinci bir renkle baskı yapmanızı sağlayan benzersiz bir seçenek sunuyor. Artık beyaz veya parlak seçeneklerine sahip beşinci bir spot rengin eklenmesiyle işlem rengi çeşitlerinin tümünden yararlanan istek üzerine baskı yapabilirsiniz.

 

Eksiksiz esneklik ve önemli ölçüde azaltılmış toplam sahip olma maliyeti

 

Dijital LED baskı teknolojisinden yararlanan Pro9OOO Serisi, en yüksek kalitede HD renkli baskının yanı sıra üstün bir medya işleme esnekliği sunar. 5O ppm’ye kadar çıkan hızlarla isteğe bağlı beşinci spot renkleri bir araya getiren Pro9OOO Serisi yaratıcı işletmeler ve reprografik stüdyoları için ideal yazıcılardır. Üstelik uygun fiyatlı yüksek kapasiteli sarf malzemeleri sayesinde toplam sahip olma maliyeti de düşer. Bunun yanı sıra son derece uygun fiyatı ve artırılmış enerji verimliliği, Pro9OOO Serisi’ni uygun maliyet bakımından rakipsiz hale getirir.

Yeni bir kazançlı gelir akışına merhaba deyin...

Üstelik istek üzerine reklam ve grafik sektörlerine yönelik baskı teknolojisinde tam anlamıyla devrim yaratan Pro9OOO Serisi, yeni renk canlılığı ve beyaz baskı ya da spot şeffaf açık bir toner ekleme seçeneğiyle çeşitli medyalar üzerine kısa döngülü baskı işlemlerine olanak verir. Daha önce yalnızca pahalı dijital veya litografik baskı cihazları kullanılarak elde edilen bu işlemler, artık istendiği anda tüm kreatif işletmelerinde ve grafik röprodüksiyon stüdyolarında gerçekleştirilebiliyor.

 

Mükemmel baskı ve grafikler sunar

 

Pro9OOO Serisi’nin istek üzerine yazdırma hakkındaki fikirlerinizi değiştirecek olmasının birçok nedeni var. İşte size, bu olağanüstü cihazların yaratıcılık ve grafik sektörlerinde dijital baskıyı yeniden tanımladığını kanıtlayan birkaç örnek.

1. Göz alıcı HD renk

Pro9OOO Serisi, olabilecek en net ve en canlı baskı çıktısını üreten ödüllü OKI dijital renk teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Bu teknoloji, Multi-Level ProQ teknolojisi ile bir arada kullanılarak basılı malzemelerinizin kalitesi üzerinde tam kontrol sağlamanıza, böylelikle etkileyici HD baskılar ve renk derinliği elde etmenize olanak tanır.

2. Düşük toplam sahip olma maliyeti

Pro9OOO Serisi size ihtiyaç duyduğunuz kaliteyi sunmasının yanı sıra benzer yazıcılara göre ciddi maliyet tasarrufları da sağlıyor. Son derece uygun fiyatı ile ultra yüksek kapasiteli toner kartuşlarının bir araya gelmesi sayesinde geniş kapsamlı işler yapan ve yüksek kalite ihtiyacı olan şirketler için önemli ölçüde daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti sunuyor.

3. Güvenebileceğiniz hız

Birçok yazıcı, hız için çıktı kalitesinden ve medya işleme özelliğinden ödün verir. Ancak Pro9OOO Serisi buna son veriyor. Bu yazıcılar, kaliteden ödün vermeden 5O ppm’ye varan hızlarla yüksek baskı hızları sunar.

4. Diğer tüm markalara göre üstün ortam esnekliği

Pro9OOO Serisi, medya esnekliği söz konusu olduğunda tüm rakiplerini geride bırakır. Şimdi 36O g/m2 ‘ye kadar tek taraflı, 32O g/m2 ‘ye kadar dubleks medya ağırlıkları sayesinde benzer tüm yazıcıların tümünden daha ağır seçeneklerle şirket içinde çeşitli medya ağırlıklarında baskı yapabilirsiniz. Buna A6 ile SRA3 arasında ortam boyutları ve 1,3 m’ye kadar afişler de eklendiğinde, şirket içinde istek üzerine ve düşük maliyetle çeşitli uygulamalar üzerine baskı işlemleri gerçekleştirmenizi sağlayan ve bu fiyat aralığındaki en çok yönlü yazıcılara sahip olurunuz.

 

Benzersiz LED baskı: CMYK +1

 

OKI, genellikle yazıcıları algılama ve kullanma biçimimizi yeniden tanımlayan ürün yenilikleri sunuyor. OKI, ilk dijital LED cihazdan en küçük ve en uygun fiyatlı A3 renkli yazıcıya kadar tüm ürünleriyle, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan yazıcılar sunarak piyasaya liderlik ediyor.

 

Eski sorunlara parlak çözümler

 

Pro9541dn ve Pro9542dn, CMYK kullanarak eksiksiz proses renkleri seçenekleriyle baskı yapmanızı sağlayan, ayrıca renkli bir arka plan üzerine şeffaf ya da düz beyaz olmak üzere beşinci bir spot renk sunan uygun fiyatlı ve benzersiz yüksek tanımlı renkli yazıcılardır.

Ağır medyalar üzerine yazdırma

Zorluk: Dijital bir yazıcı kullanarak standart olmayan ve ağır medyaların üzerine baskı yapmak, genellikle medyanın tonerle birleşmemesine yol açar. Bu, baskı kalitesiyle ilgili sorunlara ve israfa neden olabilir. Bu duruma alternatif olarak, kısa baskı döngüleri için genellikle uzun ve pahalı bir işlem olan geleneksel litografi baskı yöntemi kullanılır. Çözüm: Tek geçişli düz kağıt yolu teknolojisi ve yerleşik otomatik medya kalibrasyonu sayesinde Pro9OOO Serisi en yüksek dijital baskı kalitesinde baskılar sunar. A6 ve SRA3 için 36O g/m2 ‘ye kadar medyalara ve 1,3 m’ye kadar afişleri işleme esnekliğine sahip olması, promosyon malzemeleri, prova baskı ambalaj etiketleri ve pazarlama broşürleri gibi materyalleri şirket içinde istek üzerine basmanıza olanak verir.

 

Beyaz dahil tüm renklerde baskı

 

Zorluk: Çeşitli arka plan ve medyalar üzerinde düz ve canlı beyaz rengin basılması, baskı endüstrisi için her zaman bir zorluk olmuştur. Geleneksel beyaz metin veya grafik baskısı, yalnızca beyaz medyaların veya maliyetli ve uzun süren serigrafi baskı işleminin kullanılmasıyla sınırlanmıştır.

Çözüm: Pro9541dn ve Pro9542dn, CMYK’ya ek olarak beyaz baskı olanağı sağlaması sayesinde renkli veya şeffaf kağıtlar üzerine uygun maliyetli kısa döngülü baskıya olanak vererek renk canlılığı ve tanımı bakımından yepyeni bir düzey sunar. Hayal edin: Artık beyaz bir arka plan yazdırıp ardından renkli tasarımınızı bunun üzerine basarak koyu renkli medyalar üzerinde göz alıcı renkler sağlayabilirsiniz. Veya aynı işlemi kullanarak şeffaf vinil üzerine etkili vitrin grafikleri yaratabilirsiniz.

 

Göz alıcı bir yüzey: İstek üzerine spot şeffaf renk

 

Zorluk: Renklere yeni bir canlılık ekleyip anlık bir görsel etki yaratarak bir tasarımın belirli unsurlarına dikkat çekmek için spot şeffaf baskı almak, geleneksel olarak maliyetli, zahmetli ve uzun işlemlerle sınırlıdır ve maliyet sorunu, işlemin avantajlarına göre daha ön plandadır.

Çözüm: Kısa döngülü baskınıza şeffaf renk uygulayabilmenin sağlayacağı olanakları bir düşünün. Pro9541dn baskı tasarımlarınıza ekstra parlaklık katan uygun fiyatlı bir yol sunuyor. 36O g/m2 ‘ye kadar çeşitli ortamlar üzerine dört renkli baskı yaptıktan sonra beşinci bir renk seçeneği olarak tek geçişte hızla spot şeffaflık ekleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı şeffaf toner ile baskı işlemlerinizi bir üst düzeye taşıyın. Satış görselleri, kartvizitler, broşürler ve benzeri materyallerde, derinlik ve tanım katan spot parlaklıkla vurgu noktasını güçlendirdiğinizi hayal edin.Bu içerik 730 defa okundu.