SOMS GLOBAL FESPA EURASIA’DA GLOBAL BOYA MARKALARIYLA BASKI SEKTÖRÜNÜN YANINDAYDI

SOMS GLOBAL FESPA EURASIA’DA  GLOBAL BOYA MARKALARIYLA BASKI SEKTÖRÜNÜN YANINDAYDI
6-9 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen FESPA Eurasia Fuarı’nda dünya lideri boya markalarını tanıtan Soms Global, Türkiye’deki tüm baskı üreticilerinin ihtiyaç duyduğu muadil boya çözümlerini sergiledi. Fuar ziyaretçilerinin ilgisinden memnun olduklarını dile getiren firmanın Genel Müdür Yardımcısı Ümit Çetin, önümüzdeki süreçte de sektörün işlerini geliştirebileceği, daha ekonomik çözümler bularak krizi fırsata çevirebileceği çözümleri piyasaya sunmaya devam edeceklerini dile getidi.


Mevcut piyasa koşullarında, baskı üreticilerinin kar marjlarını artırmalarını ve maliyetleri düşürmelerini sağlamak ve bu sayede sektörün büyümesine katkı sunmak misyonuyla yola çıkan SOMS Global, bu hedefle çok çeşitli dünya devi markaların muadil boya çeşidini portföyünde bulunduruyor. Her geçen gün yeni uygulama ve üretimi çeşitlendirme yolları arayan baskı üreticilerine daha yüksek verimlilik ve yüksek kalite imkanı sunan SOMS Global muadil boya markalarının sunduğu sayısız avantajı üreticiye sağlıyor.

Bu misyonla FESPA Eurasia Fuarı’na katılarak baskı sektörünün ihtiyaç duyduğu muadil boya markalarını sergileyen SOMS Global, portföyünde bulunan zengin boya çeşitliliği ile üreticilerin ilgi odağı oldu.

SOMS Global, dünya devi boya üreticilerinin geniş yelpazedeki boya çeşitliliğini tek bünyede toplayarak baskı profesyonellerine önemli avantajlar sundu. SOMS Global, Jetbest, SPC Basel ve Toyo Ink gibi lider boya üreticisi markaların Eco-solvent, UV ve Süblimasyon başta olmak üzere her uygulamaya özel boyalarını sektöre sunuyor. SOMS Global işbirliği ile Türkiye pazarının muadil boya ihtiyaçlarına yanıt veren Jetbest, uzun yıllardır ülkemizde yaygın olarak kullanılıyor. Müşteriye özel ihtiyaçlara düşük maliyetli ve kaliteli bir yanıt verebilen Jetbest muadil boyaları, SOMS Global ile Türkiye pazarında liderliğini güçlendiriyor. SOMS Global tarafından piyasaya sürülen Jetbest dijital baskı boyaları içerisinde Jetbest’in Eco-solvent, UV, Magic ve Eco-PU suni deri boyası olmak üzere tüm boya çeşitleri yer alıyor.

“Tak&Çalıştır” mantığı ile kullanılan Jetbest muadil boyaları, çok geniş yelpazede malzeme üzerinde çarpıcı renk kalitesi, doğru renk reprodüksiyonu, yoğun renkler ve yumuşak tonlamalar sağlıyor.

Dijital baskı mürekkeplerini ülkemizde Soms Global Distribütörlüğünde pazarlayan TOYO Matbaa Mürekkepleri’nin sert, esnek ve elastik boya türleri de FESPA Eurasia Fuarı’nda SOMS Global standında yerini aldı. Mercury lambalı ve LED UV kürlemeli boya çeşitliliğinin tanıtıldığı SOMS Global standında, markanın Konica, Seiko ve Ricoh baskı kafalarına uyumlu olarak çözümleri yer aldı. Yüksek kaliteli dijital boyaları ve çözümleri ile yenilik sunan SPC Basel muadil boyaları da fuarda SOMS Global standında yer aldı. Yüksek verimlilik ve fiyat avantajı sağlayan ürünler sunan SPC BASEL, Sublime Zero serisi Süblimasyon, MXTR Pigment ve MeoRea Reaktif boyalarını tekstil baskı piyasasına sunuyor.

 

SOMS Global güvencesiyle tüm makine modeli ve boya türüne uygun %1OO uyumlu muadil boyalar

 

Her baskı kafasına, her makine modeline ve her boya türüne özel olarak geliştirilen markalı muadil boyaları piyasaya sunan SOMS Global, üreticilerin mevcut makine parkurlarından en yüksek verimi alabilmeleri, üretimlerinde kalite çıtasını yüksek tutarak işletmelerini büyütebilmeleri için sadece baskı kafasına özel değil, kullandıkları makinenin markasına ve modeline tam uyumlu olacak şekilde geliştirilmiş “markalı” muadil boyaları sunuyor. Bu sayede kaliteden ödün vermeksizin üretim maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf elde edilmesini sağlayan SOMS Global, dünya devi boya üreticilerinin piyasadaki baskı makineleri ile %1OO uyumlu muadil boyalarını Türkiye pazarına sunmaya devam ediyor.Bu içerik 924 defa okundu.