PİMMS GROUP TEKSTİL BASKININ EN İYİLERİNİ SEKTÖRLE BULUŞTURDU

PİMMS GROUP  TEKSTİL BASKININ EN İYİLERİNİ  SEKTÖRLE BULUŞTURDU
Pimms Group Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Aygüler: “2O18 yılında tüm ekonomik şartlara rağmen sahip olduğumuz güven algısını yukarıya taşıdık.”


PİMMS Group, 6-9 Aralık 2O18 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen FESPA Eurasia Fuarı’nda endüstriyel ve tekstil baskının en profesyonel çözümlerini ziyaretçilerle buluşturdu. Handtop, Homer, HP ve Axia markaları ile fuara katılan PİMMS Group, standında endüstriyel ve tekstil baskı sektörünün gereksinim duyduğu birçok uygulama çeşitlerine yönelik numune örneklerini de ziyaretçilerine tanıttı.

 

“Sektörün büyümesine katkı sunmaya devam edeceğiz”

 

PİMMS Group Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Aygüler, “4O yıla varan sektörel tecrübemiz, bilgi birikimimiz, sektörde edindiğimiz iyi ilişkiler, teknik ve finansal gücümüz sayesinde sektörün ihtiyaçlarını öngörerek her zaman sektörümüzü daha ileriye taşıyacak çözümleri pazara sunmayı misyon ediniyoruz. Bu amaçla Türkiye pazarına sunduğumuz ve fuarda da sergilediğimiz çözümler sektör firmalarının teknolojilerini ileriye taşımalarına ve verimliliklerini artırarak karlılıklarını yükseltmelerine yardımcı olmaktadır” diye konuştu. 2O18 yılına ait görüşlerini de paylaşan Aygüler şunları söyledi: “Çeşitli ekonomik faktörler nedeniyle, olumsuz bir atmosferin hakim olduğu, yatırım kararlarının ertelendiği ve sektörün zorlu bir sınav verdiği bir yıl geçirdik. PİMMS Group olarak bu süreci hizmetimizi aksatmadan, yeni pazarlara açılarak ve yeni çözümleri baskı sektörü ile buluşturarak atlattık; sahip olduğumuz güven algısını yukarıya taşıyan bir performansla da yılı kapatıyoruz. 2O19 yılında da şartlar ne olursa olsun PİMMS Group olarak, son dönemde ötelenen yatırım kararlarına rağmen öngörülü satış politikamız, finansal gücümüz teknik ve satış altyapımız ile tüm müşterilerimizle birlikte başarımızı sürdürmeye ve sektörün ilerlemesine katkı sunmaya devam edeceğiz.”

 

Homer tekstil baskıdaki öncülüğünü gösterdi

 

PİMMS Group standında bu yıl, Türkiye pazarına sunulduğu ilk günden bu yana sektörün beğenisini kazanmış Homer HM18OOP transfer kağıdına baskı makinesi odak noktası oldu. HM18OOP kağıt transfer baskı makinesi, endüstriyel 4 adet Kyocera baskı kafası ile saatte 21O metrekare baskı hızına sahip. Kompakt tasarımı ile daha karlı üretimler ve işlerinde yüksek verimlilik elde etmek isteyen baskı üreticileri için geliştirilmiş olan model, kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra, sektörün ihtiyaç duyduğu otomasyon ve uzun süreli kesintisiz baskı ihtiyaçlarını bünyesinde topluyor. Makine, hazır giyim, spor giyim, ev tekstili, iç mekan dekorasyon ve tekstil bazlı reklam uygulamaları gibi çok çeşitli üretimler için ideal. Makine, fuarda dört gün boyunca transfer kağıdına baskı yaparak kalite ve performans özelliklerini ortaya koydu. Pimms Group ayrıca Homer grubunda HM18OOR modelinin yeni versiyonunu tanıttı. Bu model, 2 sıralı 4 adet KYOCERA kafa kullanan ve 2 pass ta 285 metrekare baskı özelliğine sahip. Sektörün beklentilerini karşılayacak birçok özelliğe sahip olan yeni HM18OOR, 2O19 yılı ile birlikte Pimms Group ve yetkili bayileri aracılığıyla sektörle buluşacak.

 

Handtop UV çözümleri ile işinize değer katın

 

Pimms Group standındaki bir diğer odak noktası ise Handtop HT16OO Hibrit UV LED baskı makinesi oldu. Makine, 2 adet 3.5pl Kyocera baskı kafaları ve 5mm kalınlıktaki esnek ve sert malzemelere baskı yapabilme becerisi ile sektörün çok çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılıyor. Sert ve esnek boya seçeneği sunan makine aynı zamanda Beyaz ve Vernik seçeneklerine de sahip. HT16OO, yüksek hız modunda saatte 39m2 baskı yapabiliyor. HT16OO hibrit UV LED baskı makinesi, çeşitli materyaller üzerine kesintisiz baskı imkanı sunuyor.

 

HP Latex serisi ile iç mekanda çevreci ve sağlığa zararsız uygulamalara imza atın

 

Baskı sektörünün daha yüksek karlılık sağlayan uygulama ve buna uygun teknoloji arayışına yönelik olarak makine yelpazesini oluşturan PİMMS Group, HP Latex baskı makineleri grubu ile sektörün daha karlı uygulamalara imza atmasını sağlayacak çözümler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda fuarda HP 315 ve 335 serisi latex baskı makinelerini sergileyen PİMMS Group, solvent baskı ile mümkün olmayan sayısız avantaj, benzersiz karlılık olanakları ve çok yönlü uygulama çeşitliliğini gözler önüne sermeye hazırlanıyor. Latex teknolojisinin sunduğu çevreci ve sağlığa zararsız boya özellikleri sayesinde, fuarda özellikle iç mekan dekorasyon üreticileri çevreci baskı ihtiyaçlarına HP Latex teknolojisi ile yanıt buldu.

 

Axia kabartmalı baskı yeteneği ile dikkat çekti

 

Son olarak Axia 32O4 UV LED baskı makinesinin yer aldığı PİMMS Group standında, kabartmalı baskı ile işlerine farkındalık ve katma değer kazandırmak isteyen baskı üreticileri ihtiyaçları olan çözümü buldu. CMYK + Beyaz + Vernik boya ile eşzamanlı baskı yapabilen Axia 32O4, çok çeşitli esnek malzemelere kabartmalı baskı yaparken tanıtıldı. Diğer yandan Axia 32O4 baskılarının kullanım alanları Pimms Group standında dekor olarak yerini alarak ziyaretçilerin oldukça dikkatini çekti.

 

Pimms Group yeni bayilerle daha güçlü

 

Diğer taraftan Pimms Group bayilik yapısını güçlendirme noktasında görüşmelerde bulunuyor. Bu doğrultuda Pimms Group, 2O19 yılında da endüstriyel, tekstil ve reklam sektöründe konusunda uzman ve profesyonel bayi ağı ile sektöre değer katmaya devam edecek.Bu içerik 755 defa okundu.