ROLAND DG “DAHA FAZLA ÇÖZÜM DAHA FAZLA İŞ” SLOGANIYLA FESPA EURASIA’DA

ROLAND DG  “DAHA FAZLA ÇÖZÜM DAHA FAZLA İŞ” SLOGANIYLA FESPA EURASIA’DA
6-9 Aralık’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan FESPA Eurasia Fuarı’na katılan Roland DG, bu yıl Direkt UV baskı; Tekstil; Baskı ve Bas & Kes olmak üzere dört alana ayırdığı standında çeşitli çözümlerini sergileyecek. Biz de fuarda tanıtılacak çözümler hakkında bilgi almak üzere Roland DG Europe ekibi ile görüştük.


Bu yıl fuar altıncı kez kapılarını açıyor. Fuara kaç yıldır katılıyorsunuz? FESPA Eurasia’nın sektördeki konumu ve gelişimi hakkında değerlendirmelerinizi alabilir miyiz? FESPA Eurasia bugüne kadar firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

2O13’ten beri FESPA Eurasia’nın bir parçasıyız. Roland DG, bu iş alanındaki fuarlara ve bilgi paylaşımına büyük değer veriyor. Müşterilerimize pek çok farklı çözüm sunmak ve onların ihtiyaçlarına göre piyasadaki durumlarını desteklemek istiyoruz.

Bu yılki fuara dair beklentilerinizi alabilir miyiz? Fuara hangi amaçlarla katılıyorsunuz?

Bir kez daha FESPA 2O18’in parçası olmaktan heyecan duyuyoruz. Etkinlik sırasında, insanlar cihazlarımızı ve baskı uygulamalarını ilk elden deneyimleyebilecekler. FESPA Eurasia için Roland sloganı çok net: daha fazla çözüm, daha fazla iş

Fuarda sergileyeceğiniz ürün grupları hakkında bilgi alabilir miyiz?Öne çıkaracağınız bir ürün grubu olacak mı?

FESPA 2O18’e birçok farklı ürün getiriyoruz. Standımız dört ana alana ayrılmıştır: Direkt UV baskı; Tekstil; Baskı ve Bas & Kes .

Fuarda tanıtacağınız yeni ürünler/yenilikler var mı?

Renklerin tipik görüntüsünün ötesine geçen etkileyici grafiklere sahip yeni VersaEXPRESS RF-64O 8 Renk Geniş Format Inkjet yazıcımızı tanıtacağız. RF-64O 8 Renk yazıcı; CMYK + Açık Siyah, Kırmızı, Yeşil ve Turuncu mürekkep yapılandırmasıyla eşleştirilen, dayanıklı dış mekan grafikleri ve olağanüstü baskı kalitesi için kendi kategorisinde en geniş renk yelpazesine sahip. Roland DG aynı zamanda FESPA’da tekstil ve süblimasyon alanında yeni bir oyuncuyu da piyasaya sürüyor: Hem transfer kağıdı hem de tekstil medyasına doğrudan baskı için geliştirilmiş Texart RT-64OM Çok Fonksiyonlu Doğrudan ve Dolaylı Süblimasyon Yazıcı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir cihaz için hepsini bir arada bulunduruyor. Son olarak Roland DG, kişiselleştirme işi için yenilikçi bir yeni ürün olan yeni LD-8O Lazer Dekoratörü’nü de sunuyor. Bu lazer dekoratör, hem hediyelik eşya mağazaları hem de online mağazalar için heyecan verici bir fırsat sunuyor.

Son olarak sektöre iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Bu yılki FESPA’da, farklı iş sektörleri ile ilgili birçok baskı çözümü sunuyoruz. Müşteriler, süblimasyondan doğrudan UV baskıya kadar, farklı kişiselleştirilmiş medyalara dokunabilir ve hissedebilirler. Ahşap, cam, kumaş, duvar kağıdı, giyim, forex ve çok daha fazlası buna dahil. Roland DG’nin amacı, müşterilerin bakış açısını anlamak ve büyüyen işlerini desteklemek.Bu içerik 10846 defa okundu.