BİRLEŞİK AKRİLİK FESPA EURASIA FUARI’NDA EKSTRÜZYON AKRİLİK ÜRÜNLERİNİ SERGİLEYECEK

BİRLEŞİK AKRİLİK  FESPA EURASIA FUARI’NDA EKSTRÜZYON  AKRİLİK ÜRÜNLERİNİ SERGİLEYECEK
PMMA levha, solid polikarbonat levha ve polistren levha piyasalarında ‘kalite öncüsü’ sıfatını taşıyan Birleşik Akrilik Sanayi, dünya çapında birinci sınıf kalitede üretim yaptığı BAS Extruded markasını FESPA Eurasia Fuarı’nda tanıtıyor olacak.


6-9 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan FESPA Eurasia 2O18 Fuarı’na katılan Birleşik Akrilik, fuarda uzun yıllardır üretimini yaptığı cast akrilik ve solid surface ürünlerinin yanı sıra yakın zamanda büyük bir yatırım yaparak üretimine başladığı BAS EXTRUDED markalı ekstrüzyon levhalarının da tanımını yapacak.

Düzce’deki toplam 9,OOOm2’lik bir alana sahip fabrikadaki ekstrüzyon levhaların üretiminde Omipa Extrusion Line çekme hattına yatırım yapan Birleşik Akrilik, bu makine ile yapılan üretimlerde dünyanın en iyi ekstrüzyon levhalarını sunuyor. Hem yurtiçinde hem yurtdışında çok iyi bilinen ve ürünleri her yerde kabul gören Omipa markası sayesinde akrilik, polikarbonat levha ve polistren gibi üretimler yapabilen firma, 1.8mm ila 2Omm arası kalınlığa sahip ve 2O5cm genişliğinde çekme levha üretme imkanına sahip.

Üretim hattının sunduğu en büyük avantajlardan biri de tüm işlemlerin “clean room” adı verilen ve en ufak bir toz zerresinin bulunmadığı kapalı alanda yapılması. Bu da ürüne çok temiz bir görüntü ve çok yüksek görüntü kalitesi sağlıyor. Tüm üretim sürecinde herhangi bir insan gücüne ihtiyaç olmadığı için de olası işçilik hatalarını ortadan kaldırarak sıfır hataya sahip bir ürün sunuluyor. Cast akrilikle yapılıp da ekstrüzyon levha ile üretilemeyen hiçbir uygulama yok. Bugüne kadar cast akrilik kullanan herkesin daha uygun maliyete ve daha yüksek kalite elde ederek ekstrüzyon levha ile işlerini yapması mümkün.

Birleşik Akrilik BAS Extruded markası ile ihracat payını artırıyor

Yeni üretim hattı ile birlikte ihracat olanağını da artıran Birleşik Akrilik, Türkiye’de ve çevre ülkelerde bu üretim kapasitene sahip bir firma olmamasından dolayı BAS Extruded markasıyla şu anda Türkiye’nin ve bölgenin tartışmasız en iyi levha ürününü ve alternatifini sunuyor. Şu anda BAS Extruded levhalarının %5O’sini iç pazara satmayı ve %5O’sini ihraç etmeyi planlayan firma, hem Türkiye’de hem yurtdışında pek çok firma ile görüşmelerine ve tanıtımlarına devam ediyor. Halihazırda 5OO ton üretim kapasitesine sahip Omipa üretim hattının şu an için 25O ton ürününü iç pazara satmayı planlayan Birleşik Akrilik, daha sonrasında iki makineyi daha üretim hattına katıp kapasiteyi artırmayı planlıyor. Sıfır hataya sahip, çok yüksek kaliteli ve uygun maliyetli bu ürün, Birleşik Akrilik’in amiral gemisi olabilecek bir ürün niteliğinde.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için Birleşik Akrilik’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.birlesikakrilik.comBu içerik 1307 defa okundu.