SOMS GLOBAL FESPA EURASIA’DA GLOBAL BOYA MARKALARIYLA TÜRKİYE BASKI SEKTÖRÜNÜN YANINDA OLACAK

SOMS GLOBAL FESPA EURASIA’DA GLOBAL BOYA MARKALARIYLA TÜRKİYE BASKI SEKTÖRÜNÜN YANINDA OLACAK
6-9 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan FESPA Eurasia Fuarı’nda dünya lideri boya markalarını tanıtacak olan Soms Global, Türkiye’deki tüm baskı üreticilerinin ihtiyaç duyduğu muadil boya çözümlerini sergileyecek.


Mevcut piyasa koşullarında, baskı üreticilerinin kar marjlarını artırmalarını ve maliyetleri düşürmelerini sağlamak ve bu sayede sektörün büyümesine katkı sunmak misyonuyla yola çıkan SOMS Global, bu hedefle çok çeşitli dünya devi markaların muadil boya çeşidini portföyünde bulunduruyor. Her geçen gün yeni uygulama ve üretimi çeşitlendirme yolları arayan baskı üreticilerine daha yüksek verimlilik ve yüksek kalite imkanı sunan SOMS Global muadil boya markalarının sunduğu sayısız avantajı üreticiye sağlıyor. Bu misyonla FESPA Eurasia Fuarı’na katılarak baskı sektörünün ihtiyaç duyduğu muadil boya markalarını sergileyecek olan SOMS Global, portföyünde bulunan zengin boya çeşitliliği ile üreticilerin ilgi odağı olmaya hazırlanıyor. SOMS Global, dünya devi boya üreticilerinin geniş yelpazedeki boya çeşitliliğini tek bünyede toplayarak baskı profesyonellerine önemli avantajlar sunuyor. SOMS Global, Jetbest, SPC Basel ve Toyo Ink gibi lider boya üreticisi markaların Eco-solvent, UV ve Süblimasyon başta olmak her uygulamaya özel boyalarını sektöre sunuyor. 2O19 yılında dünya çapında tanınmış yeni marka ve ürünlerle yenilikçi bayilik yapısını ve müşteri potrföyünü genişletmeyi planlıyor.

SOMS Global Jetbest boyaları ile FESPA Eurasia Fuarı’nda

SOMS Global işbirliği ile Türkiye pazarının muadil boya ihtiyaçlarına yanıt veren Jetbest, uzun yıllardır ülkemizde yaygın olarak kullanılıyor. Müşteriye özel ihtiyaçlara düşük maliyetli ve kaliteli bir yanıt verebilen Jetbest boyaları, SOMS Global ile Türkiye pazarında liderliğini güçlendiriyor. SOMS Global tarafından piyasaya sürülen Jetbest dijital baskı boyaları içerisinde Jetbest’in Eco-solvent, UV, Magic ve Eco-PU suni deri boyası olmak üzere tüm boya çeşitleri yer alıyor. “Tak&Çalıştır” mantığı ile kullanılan Jetbest boyaları, çok yeniş yelpazede malzeme üzerinde çarpıcı renk kalitesi, doğru renk reprodüksiyonu, yoğun renkler ve yumuşak tonlamalar sağlıyor. Her türlü dijital baskı uygulamasına uyum sağlayan çok geniş yelpazede boya çeşitliliğine sahip marka, fuarda üreticiye sunduğu avantajları sergiliyor olacak.

TOYO INK; Inkjet grubu ürünleri de SOMS Global güvencesiyle pazara sunuluyor

Japon TOYO Ink Markasını UV Mürekkepleri’nin Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olan SOMS Global; sert, esnek ve elastik UV boya türleri de FESPA Eurasia Fuarı’nda SOMS Global standında yerini alacak. Mercury lambalı ve LED UV kürlemeli boya çeşitliliğinin tanıtılacağı SOMS Global standında, markanın yeni ürünleri olan Konica, Seiko ve Ricoh vb. baskı kafalarına uyumlu olarak çözümleri yer alıyor olacak. Türk tekstil baskı üreticileri SPC Basel boyaları ile karlılığını artıracak Yüksek kaliteli dijital boyaları ve çözümleri ile yenilik sunan SPC Basel boyaları da fuarda SOMS Global standında olacak. Yüksek verimlilik ve fiyat avantajı sağlayan ürünler sunan SPC BASEL, Sublime Zero serisi Süblimasyon, MXTR Pigment ve MeoRea Reaktif boyalarını tekstil baskı piyasasına sunuyor.

SOMS Global güvencesiyle tüm makine modeli ve boya türüne uygun %1OO uyumlu muadil boyalar

Her baskı kafasına, her makine modeline ve her boya türüne özel olarak geliştirilen markalı muadil boyaları piyasaya sunan SOMS Global, üreticilerin mevcut makine parkurlarından en yüksek verimi alabilmeleri, üretimlerinde kalite çıtasını yüksek tutarak işletmelerini büyütebilmeleri için sadece baskı kafasına özel değil, kullandıkları makinenin markasına ve modeline tam uyumlu olacak şekilde geliştirilmiş “markalı” muadil boyaları sunuyor. Bu sayede kaliteden ödün vermeksizin üretim maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf elde edilmesini sağlayan SOMS Global, dünya devi boya üreticilerinin piyasadaki baskı makineleri ile %1OO uyumlu muadil boyalarını Türkiye pazarına sunmaya devam ediyor. SOMS Global çatısı altındaki tüm muadil baskı boyaları çeşitlerini incelemek isteyenler FESPA EURASIA Fuarı 1O. Salon C5O no’lu standı ziyaret edebilirler.Bu içerik 10874 defa okundu.