TOYO INK WEB OFSET ÇÖZÜMLERİ BERLİN’DE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

TOYO INK  WEB OFSET ÇÖZÜMLERİ  BERLİN’DE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
Yayıncılık dünyasının en prestijli fuarlarından biri olan IFRA World Publishing Expo, 9 – 11 Ekim tarihlerinde Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlendi. TOYO Matbaa Mürekkepleri, baskı ve yayıncılık teknolojilerine yönelik ürünlerini sergilediği fuarda yoğun ilgi ile karşılandı.


Toyo Ink Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren TOYO Matbaa Mürekkepleri, yazılı ve dijital medya yayıncılığının en özel buluşmaları arasında yer alan ve dünyanın dört bir yanından firmaların yakından izlediği IFRA World Publishing Expo’da (Dünya Yayıncılık Fuarı) yerini aldı. Bu yıl 48’incisi yapılan IFRA World Publishing Expo Fuarı, 9 – 11 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın başkenti Berlin’de gerçekleştirildi.

TOYO Matbaa Mürekkepleri, Avrupa başta olmak üzere 1OO’den fazla firmadan karar vericilerin ziyaret ettiği IFRA Fuarı’nda; Cold- Set, Heat-Set ve UV Mürekkep Serilerinden oluşan Web Ofset Mürekkeplerini tanıttı. Basım ve yayıncılık sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek yeni teknolojilere yaptığı yatırımlarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan şirket, yayıncılık dünyasının Avrupa’daki en önemli buluşmasında; gazete, dergi, kitap ve insert baskıları için özel tasarlanan ürünleri ile yoğun ilgi gördü.

Ürün çeşitliliği, yenilikçi teknolojilere yaptığı yatırımlar ve iş süreçlerinde mükemmelliği hedefleyen kalite çalışmaları ile farklılaşan TOYO Matbaa Mürekkepleri, lojistik avantaj sağlayan coğrafi konumu sayesinde ihracatta güçlü bir konumda bulunuyor. IFRA World Publishing Expo’da özellikle Avrupa ülkelerinden gelen ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan TOYO Ink, fuardan memnun ayrıldı.Bu içerik 891 defa okundu.