ORES TANITIM SİSTEMLERİ’NDEN KENDİ STANDINIZI KOLAYCA TASARLAMANIZI VE KURMANIZI SAĞLAYACAK CENTRO® NO TOOL SİSTEMLER

ORES TANITIM SİSTEMLERİ’NDEN KENDİ STANDINIZI KOLAYCA TASARLAMANIZI VE KURMANIZI SAĞLAYACAK CENTRO® NO TOOL SİSTEMLER
No Tool sistemi ile stantlarını tasarlayan son kullanıcılar, hiçbir alet gerektirmeden, çok kısa bir sürede stantlarını kurabiliyor


“Kalite ilk ürünümüzdür” mottosuyla, kurulduğu günden beri kaliteli ve yenilikçi çalışmalarıyla sektörde adından sıkça söz ettiren Ores Tanıtım Sistemleri, 2OO8 yılı içerisinde Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ürettiği 8 Kanallı Centro® profil ile, modüler fuarcılık alanında bir devrime imza atmış, son kullanıcıların da kendi standını tasarlamasının önünü açmıştır. 2O14 yılına başlatılan pozitif Ar-Ge çalışmaları neticesinde, Centro® stantların kurulumları, alet gerektirmeyecek “No Tool” sistem ile pekiştirilmiştir.

Standınızı 5 dakikada inşa edin

“No Tool” sistemi ile standlarını tasarlayan son kullanıcıların, hiçbir alet gerektirmeden, çok kısa bir sürede stantlarını kurabilmeleri hedeflenmiştir. “No Tool” sistemine entegre tüm Centro® bileşenleri ile istenilen şekilde stand tasarımı yapılabileceği gibi, devam eden süreçte stantların modülerlik çerçevesinde ilave ekipmanlar ile revize edilmesi de mümkündür.

Neden CENTRO®?

• Çok Yönlü: İhtiyaçlarınızı belirleyerek, uygun sonsuz konfigürasyonlar oluşturabilirsiniz. Taşıyıcı profiller ve kilitleme mekanizması ile stantların yüksekliğine, genişliğine ve şekline karar vermek size kalmış. Standınızın doğrusal, içbükey veya dışbükey şeklini tasarlayabilirsiniz. Standınızı tasarlarken en ve boyda bir sınırlama yoktur.

• Taşınabilir: Kullanıcı dostu bir sistemdir. Sistem, taşıyıcı çantadan çıkardıktan sonra, hiçbir alet kullanmadan kolayca kurulmakta ve kendi taşıma çantalarında kolayca taşınmaktadır. Fuar standınızı ve çok amaçlı sunum stantlarınızı, perakende ve ticari fuarlarda kolayca oluşturabilirsiniz.

• Sağlam Yapı: Sağlam 75 mm çapındaki alüminyum taşıyıcı direkler ve 6 mm kalınlığında sac taban ile stantlarınızda ekstra sağlam bir yapı sağlanır.

• Zarif: 8 kanallı yuvarlak direkler, şık taban plakaları, neon akrilik başlıkları ve yenilikçi aksesuar çeşitleri ile şık görünüm ve taşınabilirlik CENTRO® sistemlerinde bir araya getirildi.

• Bileşen ve Aksesuar Avantajı: Centro®, modüler ekran tutucular, değiştirilebilir kumaş grafik panelleri, monitör braketleri, raflar, broşür tutucular, iPad stantları vb. gibi gerekli aksesuarlara sahip alüminyum ekstrüzyon iskeletinden oluşur.

• Destekleyici Ürünler: Masa, kontuar, totem, bariyerler, depolama kapıları, vitrin, slatwall gibi pek çok destekleyici ürün gamına sahiptir.

CENTRO® “No Tool” Sistemler

Yeni CENTRO® T-Lock (Çevir ve Kilitle) teknolojisi, ürünün gücünü korurken, bileşenleri montajlarken çevir ve kilitle sistemi ile montaj süresini önemli ölçüde azaltır. Bu kilitleri imal ederken kullanılan kaliteli malzeme sayesinde, herhangi bir CENTRO® modüler sisteminin, defalarca monte edilip sökülebilmesi anlamına gelir.

Bu yeniden kullanılabilir ürünün yapı kalitesi, tüm “No Tool” ürün yelpazesinde sunulan kilitlerdeki 5 yıllık garantiye de yansımaktadır. CENTRO® ile ilgili daha geniş bilgi için www.ores.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Bu içerik 19595 defa okundu.